JTI Tütün Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hızlı tüketim mallarının ithalatını ihracatını satışını yapan JTI firması Dünyanın en önde gelen tütün ürünlerini dünya çapında 25 fabrikası ile tüm dünyaya dağıtımını yapmaktadır. Yetiştirdiği kaliteli tütün ile tüketicilerin beğenisini toplayan JTİ personel alımlarında da aynı kaliteyi hedeflemektedir. Sizde JTI firmasının personeli olmak istiyorsanız öncelikle JTI firmasını tanımanızı incelemenizi öneririz. Tüketim anlamında hızlı olan dünya için aynı hızda üretici firma olarak boy gösteren JTI personel alımı yapıyor. İlanın detayları yazımızın devamında…

Japan Tobacco International

Japan Tobacco 1999 yılında RJ Reynolds ’ın uluslararası tütün operasyonlarını satın almasıyla kurulan JTI, JT Inc.’in uluslararası tütün bölümüdür. Dünyada en çok satılan üç sigara markasından ikisinin sahibi JTI, 120’den fazla ülkede faaliyet göstermekte; 26.000 kişiye istihdam sağlamaktadır. Merkezi İsviçre’de bulunan JTI, Türkiye’deki ticari faaliyetlerine 1990 yılında başlamış; 1993 yılında ise ilk yerel üretimini gerçekleştirmiştir. JTI’ın global 25 fabrikası arasındaki beş lider üretim üssünden biri olan Torbalı fabrikasında Türkiye pazarı için; sekiz farklı marka üretilmektedir.

Yarattığı 2400’ün üzerinde iş gücü ile Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olan JTI, sahip olduğu en büyük değerin çalışanları olduğunun bilinciyle bu alanda yatırım yapma konusunda kararlılığını sürdürmektedir. 2004 yılında İnsana Yatırım Yapan Şirket (IIP – Investors in People) Sertifikası alan ilk tütün şirketi olan JTI Türkiye; 2013 yılında Pazarlama Şirketi, 2014 yılında ise Sanayi şirketi ile Altın IIP ödülüne sahip oldu. 2013 ve 2015 yıllarında “Great Place to Work” (GPTW) ödülü ile Türkiye’nin en iyi şirketleri arasına girmeyi başardı. 2015 yılında layık görüldüğümüz “Top Employers Türkiye” ödülü ile de çalışanlarımıza en iyi olanakları sunan şirketlerden biri olduğumuzu kanıtladık.

JTİ Tütün Ürünleri Pazarlama Personel Alımı ve İş İlanları

Sigara sektöründe lider firmalardan birisi olan Japon tobacco personel alımları için online iş başvurularından faydalanmaktadır. Üretimden tüketime kadar geçen süreçte personellerini eğiterek deneyimli hale getiren sigara şirketi personel alımında sigara kullanımına dikkat etmemektedir. insan kaynakları üzerinden iş başvurularını kabul eden jti tütün ürünleri firması zaman zaman iş ilanlarını siteler aracılığı ile yayınlamaktadır.

Tütün ürünleri pazarlama şirketinin fabrikası Tormalı’da bulunmaktadır. Burada üretilen tütünler 30’dan fazla ülke için üretilmektedir. 2400 Personel ile hizmet veren JTİ zaman zaman oluşan açık pozisyonlara ve genişleyen iş ağına destek amacı ile personel alımı yapabilmektedir. JTİ Tütün ürünleri şirketi Türkiye’nin en büyük 100 şirketi içerisinde bulunmaktadır. JTİ şirketinde kariyer yapmak isteyen adaylar bir çok şehirde bulunan dağıtım ağı ve bayi kolunda iş imkanı bulabilirler.

JTI Tütün Ürünleri Pazarlama İş İlanları

  • Servis Operatörü
  • Alacak Hesaplar Uzmanı
  • Yeni Mezun Programı
  • Aktivasyon Koordinatörü
  • Malzeme Yükleyicisi
  • Müşteri Sorumlusu
  • Dış Ticaret Operasyon
  • Finans Uzmanı

JTİ Tütün İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üretimden kuryeye, kuryeden saha satışa kadar bir çok bölüme eleman alımı yapan Jti, hem fabrikalarında hem de dağıtım ağlarında personel ihtiyacı doğduğunda başvuruda bulunmuş olan iş arayan adayların başvuru formlarını incelemektedir. Bu sebeple Dünya’nın bir çok ülkesinde iş imkanı sağladığı için Uluslararası bir kariyer sitesine sahiptir. Bu kariyer sitesinde bütün iş ilanlarını görebilir Cv oluşturarak istediğiniz ilana başvurabilirsiniz. Türkiye konumunu seçerek JTİ Türkiye iş ilanlarını görüntüleyebilir size en uygun pozisyon için iş başvurusu yapabilirsiniz. JTİ kariyer sitesi başvuru linki; jobs.jti.com

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/jti-tutun-personel-alimi/

Yorum Yaz