Bayburt Grup İnşaat Personel Alımı 2023

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden birisi olan Bayburt Grup İnşaat iş ilanları yayımlamaya devam etmektedir. İnşaat sektörünün hareketlenmesi ile birlikte artan eleman ihtiyacı ve boşalan pozisyonlara işçi almak için başvuruları kabul etmektedir. Bu ilanımızda Bayburt Grup şirketi tarihine ve iş ilanlarına değineceğiz. Okumaya devam ederek iş başvurusu yapmak istediğiniz şirket hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bayburt İnşaat Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

İnşaat sektörüne giriş yaparak büyüme amacı ile Kıyasi bey kardeşlerini de işin içine katarak 1973 yılında ortak bir inşaat şirketi kurmuştur. Kurulan şirketin adı Kıyasi bey ve ortaklarının ismi ile anılmaktaydı. İnşaat sektörüne giriş yaptıktan sonra aldığı projeleri zamanında ve istenilen kalitede teslim ederek müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Bu da Kıyasi bey ve ortaklarının yeni projelerde önünü açarak şirketin gelişmesini sağlamıştır.

Şirket büyüme ivmesi yakaladıktan sonra Bayburt inşaat Nak. San. Ltd. Şti. ismini almıştır. Bayburt inşaat olarak anılmaya başlayan şirket o zamanlar sektörde Altyapı, Taahhüt ve İnşaat alanlarında hizmeti vermekteydi. Yakaladığı ivme ile rüzgarı arkasına alan şirket kısa zamanda farklı sektörlere girmiş ve hala bir çok sektörde Bayburt Grup olarak bilinmektedir. Gelin birlikte Bayburt Grup İnşaat şirketinin himet verdiği sektörleri inceleyelim.

Bayburt Grup Faaliyet Alanları

Bayburt İnşaat; Şirketin kuruluş amacı inşaat sektörü olduğu için ve büyümesini bu sektörde sağladığı için şirketin ana sektörü diyebiliriz. İnşaat sektöründe Bayburt inşaata bağlı olarak kurulan Özgün Yapı sanayi ile Liman, Liman altyapısı, Site kurulumu, Konut, Konut altyapıları ve İçme suyu işlerini bu şirket vasıtası ile gerçekleştirmektedir. Bayburt İnşaat sektörde özellikle bir çok kamu kurumu projesini ihaleler ile yapmaya hak kazanmıştır. DSİ Genel müdürlüğü, ASKİ Genel Müdürlüğü ve Köy Hizmetleri Genel Müdürlüklerinin yaptığı bir çok iş ihalelerinde işi üstlenen firma olmuştur. İnşaat sektöründe çalışan işçi ve elemanlar bu şirkette iş bulabilirler.

Bayburt Enerji; Dünya’da artan enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile 2005 yılında kurulan şirket bugün hala faaliyetlerine büyük projeler ile devam etmektedir. Bu kapsamda hidroelektrik, güneş, rüzgar ve jeotermal gibi enerji ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar ve projeler yürütmektedir. Tamamladığı taahhüt projelerinin içerisinde (Hidro Elektrik Santrali) Bayburt HES, Yıldırım HES, Aydıntepe HES gibi projeler yer almaktadır. Güneş Enerjisi (GES Projoleri) bu alanda gerçekleştirdiği diğer projelerdendir. Yeni projelerin anlaşması yapılarak hazırlıkların başladığını söyleyebiliriz. Enerji sektöründe ve HES Projelerinde deneyimli adaylar bu şirketin iş ilanlarını inceleyebilirler.

Seracılık; Türkiye’nin bulunduğu konum itibari ile tarıma elverişli toprakları bu kapsamda değerlendirmek isteyen Bayburt Grup Agrobay Seracılık şirketini çatısı altında kurarak hizmet vermeye 2002 yılında başlamıştır. Bugün gelinen noktada ise Avrupa’nın en büyük Serası olma özelliğini taşımaktadır. Domates ve Biber üretiminde hizmet veren şirket bu ürünler üzerinden ithalat ve ihracat yapmaktadır. Bu alanda da ülkemizde Sera ve tarım işçilerine istihdam sağlamaktadır.

Hayvancılık; Ülkemizin önemli gelir kaynaklarından olan ve sahiplenilmeye ihtiyaç duyan hayvancılık sektörüne Bayburt Grup Süt Kardeşler grup şirketi kurarak destek sağlamaktadır. İşletme İzmir’de bulunmakta ve neredeyse 1000 dekara yakın alanda hayvancılık sektöründe tüketicilere Et ve Süt ürünleri sunmaktadır. Bu vesile ile hayvancılık sektöründe çalışan eleman ve işçilere de iş fırsatı sunabilmektedir.

Sigorta; Bir çok sektörde hizmet vermeye başlamış olan şirket, Ankabay Sigorta ile çatısı altında sigorta hizmetleri de vermektedir. Deprem, Yangın, Hayat, Sağlık ve emeklilik alanlarında sigorta hizmet sağlamaktadır. Kendi grup şirketlerini de bu şirket vasıtası ile sigortalayan Bayburt Grup bu vesile ile piyasada diğer sektörlere de Sigorta hizmeti sağlayabilmektedir.

Bütün bu sektörlere ek olarak Akaryakıt istasyonları ile tüketicilere petrol alanında da hizmet sağlamaktadır. Şirket Ankara’da 2 adet petrol ofisine sahiptir. Hasan bey çiftliği adı altında bir şirket ile doğal gıdalar üreten şirket Hasan bey’in hayalini yaşatmaya devam etmektedir. Bir çok sektörde ülkemize istihdam sağlayan Bayburt Grupta çalışmak isteyenler için gelin birlikte Bayburt İş ilanlarını inceleyelim…

Bayburt İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Yukarıda verdiğimiz Bayburt Grup ve Grup şirketlerine istinaden bilgiler ve vereceğimiz başvuru linki aynı zamanda grup şirketler içinde geçerlidir. Bu yazımızda amacımız hem kısaca Bayburt Grup hakkında bilgiler vermek hem de çalışmak isteyen adayların başvurularını Bayburt şirketine iletebilmelerine olanak sağlamaktır. Bayburt zaman zaman online olarak iş ilanları yayımlaya bilmektedir. Bu iş ilanlarını sürekli takip ederek başvuracak fırsat arayan adaylar için kolay başvuru yöntemini anlatacağız.

Bayburt Grup şirketi Güncel iş ilanlarını kariyer.net sitesinden yayımlamaktadır. Bu vesile ile iş ilanlarını takip ederek site üzerinden başvuru yapan adaylar başvuruların çok olması veya üyelik açarak başvuru yapamaya bilmektedir. Başvurunun aşırı olduğu sitelerde başvuran adayların başvurularının incelenmesi zorluk yaşata bilmektedir. İş başvurularında asıl amaç başvurunuzun ilgili firmaya iletilerek incelenmesidir.

Bayburt İnşaat İş İlanları

Bayburt Grup son dönemde yayımladığı iş ilanlarını aşağıda paylaşacağız. Buna ek olarak ilgili sektörlerden birine başvuru yapabilmeniz için Bayburt Grup iş ilanlarını takip etmenize gerek yok sizler için kolay başvuru yöntemini aşağıda anlatacağız. Yayımlanan Güncel İş İlanları;

  • İnşaat Mühendisi
  • Şantiye Şefi
  • Harita Teknikeri
  • Harita Mühendisi
  • Hat Yapım Şefi
  • Teknik Ofis Şefi
  • Vasıfsız işçi
  • İnşaat İşçisi
  • İnşaat Operatörü
  • Şoför

Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Bu iş ilanları çoğunlukla kariyer net sitesinden yayımlanmaktadır. Burada yayımlanan iş ilanları bir çok kişi tarafından yoğun talep görmektedir. Bu sebeple işe alım süreciniz gerçekleşme olasılığı daha düşük olabilmektedir. Bayburt Grup şirketinin resmi sitesini incelediğimizde bir kariyer bölümü görüyoruz. Bu kariyer bölümünde iş başvuruları ve staj başvuruları için bir mail adresi yayımlamıştır. Bu mail adresi üzerinden iletişim bilgilerinizi yazarak ve güncel bir cv hazırlayarak Bayburt grup insan kaynaklarına iletebilirsiniz. Maile ulaşabileceğiniz link; Bayburt Personel Alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/bayburt-grup-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz