Doktor Takvimi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Doktor Takvimi Personel Alımı yapmak için çalışmalara başladı. Doktortakvimi.com olarak hizmet veren firma hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok pozisyonda iş ilanları yayınlamakta. İş arayışında olan adayların başvuru yapabileceği nitelikte pozisyonlar yayınlayan firma, özgeçmiş gönderen adayların başvurularını inceliyor. Doktortakvimi insan kaynakları iş arayışında bulunan adaylar için mülakat yapmaya devam ediyor.

Doktor Takvimi Personel Alımı ve İş İlanları

Doktortakvimi.com kurulduğu günden bu yana hem hastalar hem doktorlar hem de klinikler için müthiş çözümler sunuyor. Geniş bir randevu yelpazesine sahip olan Doktortakvimi hastalar için randevu oluşturma, müsait doktor bulma gibi geniş çözümler sunmaktadır.

Türkiye ve yurtdışı ile birlikte toplam 13 ülkede hizmet veren Doktor Takvimi A.Ş üzerinden 7.500.000’den fazla randevu oluşturulmuştur. Sistemini kullanan 130.000 doktora sahip olan şirket her ay web sitesini kullanan 80.000.000 hastaya sahiptir.

Hizmet verilen ülkeler; Türkiye, Portekiz, İtalya, İspanya, Almanya, Brezilya ve Meksika ülkelerinde hizmet veren şirket bu ülkelerde hem sağlık konusunda çalışmalar yaparak, insanların sağlıklı yaşamına katkı sunmakta ve istihdam sağlayarak ekonomiye de destek olmaktadır.

4 Kişi ile çalışmaya başlayan şirket her geçen gün büyüyerek bugün 1000’den fazla çalışana ev sahipliği yapmaktadır. Yeni iş alanları ve açık pozisyon oluştukça personel alımı yapmaya devam etmektedir.

İnsan Kaynakları

Doktortakivimi.com insan kaynakları yeni açık pozisyonlar oluştukça işe alım yapmaktadır. İşe alım sürecinde ön başvuruları ve özgeçmişleri inceleyen insan kaynakları şirkete değer katabilecek ve bir sonraki noktaya taşıyabilecek adayları işe alım yapmaktadır.

Nitelikli insan kaynağını oluşturmak için bazı testleri uygulayan insan kaynakları, gerekli testlerde başarılı olan adaylara iş teklifi yaparak şirkete kazandırır. Bunun yanında işe yeni başlayan adaylara eğitimler verilerek şirketin gidişatı üzerinden adayları bilgilendirir.

Doktortakvimi.com İş İlanları

  • Ticari İşler – ROMA, ITALYA
  • Kilit Hesap Yöneticisi – Almanya
  • Call Center – ROMA
  • Sosyal Medya Uzmanı – Türkiye, İstanbul
  • İş Geliştirici – İtalya
  • Geri Kazanım / Churn Uzmanı – İstanbul
  • Hesap Yöneticisi – İspanya
  • Operasyon Yöneticisi – İspanya
  • Saha Satış Yöneticisi – İspanya

Doktortakvimi İş Başvurusu

Şirket iş başvurusu yapan adayları etik ve eşit şartlarda değerlendirerek başvuruları incelemekte ve mülakat yapmaktadır. İş başvurusu yapmak için resmi web sitesinde bir kariyer bölümü oluşturmuştur. Bu kariyer bölümü üzerinden açık pozisyonları görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Açık pozisyon yok ise mail ile CV ileterek şirketin incelemesini sağlayabilirsiniz. Online iş başvurusu için Doktortakvimi İş Başvurusu linkine tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/doktor-takvimi-personel-alimi/

Yorum Yaz