Dorçe İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Dorçe İnşaat Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret

Dorçe İnşaat  Personel Alımı ve İş İlanları

Dorçe İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Dorçe İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Dorçe İnşaat fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Dorçe İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı.  Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

Dorçe İnşaat Personel Alımı , Dorçe İnşaat işçi alımı , Dorçe İnşaat İş İlanları , Dorçe İnşaat Personel Eleman Alımı , Dorçe İnşaat Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Dorçe İnşaat Personel Eleman Alımları Hakkında

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Çalışanlarımızın kalıcı olması, kaynak ihtiyacının karşılanabilmesi ve geleceğe güvenle bakabilen kurumsal  yapının oluşturulabilmesi amacı ile;

  • sürdürülebilir düzeyde pratik, uygulanabilir düzeyde yenilikçi ve dinamik olmak,
  • İnsan kaynakları uygulamalarını takip etmek,
  • katma değer katacak uygulamaları entegre etmek,
  • iç hizmet bilinci ile insana daha kaliteli iş ve yaşam dengesi sunabilen kurumsal yapının tahsis edilebilmesi için ihtiyaç duyulan İnsan kaynakları yaklaşımlarını hayata geçirmektir.

 İnsan Kaynakları Politikamız

Değişime ve yeniliğe açık, insana değer veren, kapasitesini optimum düzeyde arttırarak sürdüren ve sektöründe öncü konumunu sürdüren, Dünya standartlarında bir şirket olarak;

  • kaynaklarını etkin ve verimli kullanan,
  • iş sağlığına, iş güvenliğine ve çevreye duyarlı çalışmayı prensip edinen,
  • kalitede Dünya standartları ile uyumlu,
  • teknolojisini sürekli geliştiren,
  • çalışanlarının yaratıcılığından ve dinamizminden güç alan,

insan odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını arzu edilen ve beklenen bir şekilde kullanmaktır.

Personel Alımlarına Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

Kariyer.net insan kaynakları portalı üzerinden açık pozisyonlarımıza ulaşabilir ve/veya size uygun açık pozisyonun ilanlarda olmaması durumunda, gelecekte açılabilecek uygun pozisyonlar için genel başvuru ilanımıza, başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ik@dorce.com.tr adresine özgeçmişlerinizi ileterek de başvuru yapabilirsiniz. Dorçe İnsan kaynakları için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/dorce-personel-alimi/

Yorum Yaz