Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı İş İlanları 2023

Selçuk Ecza Deposu personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Selçuk Ecza Deposu firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Selçuk Ecza Deposu  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Selçuk Ecza Deposu Tic. ve San. A.Ş

Türkiye’nin Konya ilinde 1958 yılında kurulan Selçuk ecza deposu rakip tanımamış ve Türkiye’nin en büyük ecza deposu olmuştur.7’den 77’ye 81 ilde her türlü ilaç dağıtımını ithalatını ihracatını yaparak bir çok insanında sağlığına kavuşmasında büyük rol oynamıştır. Eczanelere sürekli olarak ilaç yetiştiren Selçuk ecza deposu başarılarına başarı katmakta insan sağlığına büyük önem vermektedir.

İl olarak Bölge müdürlüklerini adana ve Ankara’ya kuran Selçuk ecza deposu bununla kalmamış bu özelliğini devam ettirerek ilk çoklu şube ecza deposu olma unvanını kazanmıştır. Selçuk ecza deposunun personeli olmak istiyorsanız sizde insan sağlığına ve kendi sağlığınıza önem vermenin ilk şartı olduğunu söyleyebiliriz.

Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları

Personel alımlarında büyük ölçüde süzgeç kullanan Selçuk ecza deposunda personel olmak büyük bir ayrıcalıktır. 1958 yılının Türkiye’sinde doktor, eczane, ilaç, ilaç dağıtımı; özetle sağlık sektöründe büyük eksiklikler vardı. Selçuk Ecza Deposu Konya’da kurulduğu zaman, Türkiye’nin en geniş yüz ölçümüne sahip bu tarihi ilinde faaliyet gösteren eczane sayısı sadece 17 idi.

Türkiye genelinde ise 1100 civarında eczane bulunuyordu. Yine aynı tarihte Türkiye çapında faaliyet gösteren ecza deposu sayısı 35, yerli-yabancı toplam ilaç firması sayısı ise 50 kadardı. Selçuk ecza deposu personel alımları, Selçuk ecza deposu iş başvurusu ve Selçuk ecza deposu işçi alımları ile alakalı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

selçuk ecza deposu iş ilanı
Selçuk Ecza Deposu Fabrikası

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu

Her gün güncellenen ve gelişen ilaç sektöründe bölge olarak bir çok İl müdürlüğü açan Selçuk ecza deposu alanında en geniş bölgeye sahip şirketlerden birisidir. Adana ve İstanbul gibi bir çok ilde Bölge müdürlükleri açması büyümenin bir başlangıç noktası olmuştur. İş başvurunuzu en ince detayına kadar inceleyeceklerinden emin olunuz. Personeline verdiği önemin insan sağlığına katkı sağladığına inanan Selçuk Ecza Deposu bu özelliği ile fark yaratmaktadır. Selçuk Ecza Deposu İş İlanları için; Selçuk ecza deposu İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/selcuk-ecza-deposu-personel-alimi/

Yorum Yazın