Dost İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

Dost inşaat Personel alımları ile alakalı ilanlar yayınlamaktadır. Dost İnşaat İnsan Kaynakları personel alımı yapmakta ve iş başvurularını kabul etmektedir. İş arayan adaylardan İş başvuru formlarını doldurmalarını bekleyen Dost İnşaat Personel alımları için mülakatlar yapacaktır. Dost inşaat şirketinde çalışmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız iş ilanından faydalanabilirsiniz.

Dost İnşaat ve Personel Alımı Hakkında

İnşaat sektöründeki sağlam yapı taşlarından birisi olan Dost inşaat karşımıza endüstriyel ve modern binalarla çıkmaktadır. İstanbul merkezli bir firma olan Dost 1993 yılında projelerine başlamıştır. O yıllardan bu zamana kadar Özel villalar, hastahaneler, yönetim binaları,tarihi binalar, sosyal tesisler, banka binaları gibi yapılarla faaliyetini sürdürmüştür. Aldığı kalite sertifikaları ile varlığını ve gücünü ispatlayan Dost İnşaatın Yönetiminde alanında profesyonel ve sürdürülebilir kalite yöneticileri gibi farklı departman yöneticileri bulunmaktadır. Yönetim sürecini 5 ayrı dalda ayıran Dost, daha kaliteli ve proaktif yönetim tarzı ile rakiplerinden daha başarılı olma yolunda gayret göstermektedir. Üstlenilen tüm projelerde işin zamanında ve eksik yapılmasına özen gösteren Dost inşaat bu alanda müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı hedeflemektedir. Yönetim sistemleri ve çalışanlarının bile departmanına göre yapması gerekenleri bir el kitabında anlatan ve her çalışanına işe başlangıç süreçlerinde insan kaynakları departmanı ile birlikte bu kitapçık üzerinden bilgiler veren bir işe alım süreci vardır. Yaptığı projelerin gelişmesinde çalışanlarının mutluluğunu da göz önünde bulundurması Dost İnşaatı çalışılabilir bir firma boyutuna getirmiştir.

Dost İnşaat Devam eden Projeler; Tekirdağ Şehir Hastanesi, Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi, Samsun Tekkeköy Devlet Hastanesi, TAI Mühendislik Binası, ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ, ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ

Dost İnşaat İşe Alım Süreci

Beş ayrı dalda 4 genel müdür yardımcısı ile yönetilen Dost İnşaat, Satın Alma ve Planlama Süreci, Tasarım Süreci, Yapım Süreci, İhale ve Teklif Süreci, Stratejik Yönetim Süreci gibi departmanlardan oluşmaktadır. Her çatının altında farklı organizasyonların olduğu bir yapıda faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İşe alınacak her personel bu branşlar üzerinden hareketle ait olduğu departmana yerleştirilir. Proaktif düşüncenin hakim olduğu yönetim sisteminde yaratıcı fikirleriniz her zaman değer bulacaktır. Dolduracağınız İş başvuru formu direkt olarak Dost İnşaat İnsan kaynaklarına iletilir. Burada başvuru formunuzu inceleyen İnsan kaynakları departmanı uygun görüldüğü taktirde size telefon ile ulaşarak mülakata çağırır. İşe alım sürecinizde bu şekilde başlamış olur. Gerekli belgeleri getirmeniz istenir ve getirdiğiniz belgenize istinaden SSK girişiniz yapılarak sigortanız başlatılır.

Dost İnşaat Personel Alımlarına İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İnternetten iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle kendilerini iyi ifade etmeleri gerekir. Bir çok firma iş ilanlarında sizlerin doldurduğu iş başvuru formları ile ilgilenir. Burada en çok dikkat çeken iş başvuru formu mülakata çağrılır. Bu yüzden İşe alım süreciniz aslında henüz internette online olarak iş ararken başlamıştır. Size vereceğimiz Dost İnşaat İş Başvuru Formunda standart profilinizin dışında eğitim durumunuz ve iş geçmişinizi anlatmanız istenecektir. Burada ne kadar yalın bir dille kendinizi anlatırsanız o kadar dikkat çeker ve diğer adaylardan bir adım önde olursunuz. Dost İnşaat Personel alımına başvurmak ve Dost inşaat İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/dost-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz