Ece Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ece Türkiye Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketlerinden birisi olan Ece Türkiye insan kaynakları iş ilanları yayımlayarak işçi alımı yapmaya devam ediyor. şirket bir çok pozisyonu içerisinde bulundururken iş imkanları da sunmaktadır. Şirket içerisinde oluşan boş pozisyonlar ve açılan yeni alanlarda eleman ihtiyacı oldukça iş ilanı yayımlanmaktadır. Kariyer hayatında başarıya odaklı adaylar için sayılı şirketlerden birisi olan Ece Türkiye, şirketin vizyonuna ve misyonuna uyum sağlayabilecek aynı zamanda çalıştığı departmana değer katıp hizmet kalitesini arttıracak adaylar aramaktadır. Ece Türkiye hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve iş ilanlarını incelemek için yazımızın devamını okuyunuz.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

Ece Türkiye; Werner Otto tarafından 1965 yılında kurulmuştur. Şirket yatırım gücünü kullanarak kısa zamanda büyük işleer yapmıştır. Ece, Gayrimenkul sektörü ile alakalı her türlü hizmeti veren ve sektörün profesyonel çalışanlarından oluşan bir gruptur. Son zamanlarda 33,3 Milyar € varlık değeri ile göze çarpan Ece, 2,8 Milyar € İnşaat ve planlama hacmine sahip 4000’den fazla insana işveren bir şirket konumundadır. Ece Proje yönetim şirketi sadece Türkiye’de değil dünyada 13 ülkede hizmet vermektedir.

Ece Proje yönetim şirketi modern yönetim anlayışı ile bugün 200’den fazla alışveriş merkezini yönetmektedir. İnşaat projelerinden Avm projelerine kadar bir çok alanda gayrimenkul sektöründe her geçen gün kendini geliştirmektedir. Kurulduğu günden bu güne kendisini geliştirmeye adamış her geçen gün yenilikleri bünyesinde kabul eden ve çağdaş hizmet anlayışına uygun bir yönetim sergilemektedir. Bunun akabinde yurtdışında ve yurtiçinde bir çok iş imkanı sunmaktadır. Yeni mezun ve profesyonel adayları içerisinde barındıran Ece yeni iş arkadaşları bulmak için her zaman kapılarını açık tutmaktadır…

Ece Türkiye İnsan Kaynakları

Ece insan kaynakları kariyer hayatına yön vermek isteyen adaylara destek olmaktadır. Bir çok pozisyonda iş fırsatı sunulmakta ve Lise, Üniversite öğrencileri için staj olanağı tanımaktadır. Staj olanakları bir çok pozisyonda sunulmakla birlikte Staj dönemi başlamadan 3 ay öncesinde başvurular kabul edilmektedir. Staj 13 ülkede yapılabilmekte birlikte mesleki eğitimlere önem verilmektedir. Mesleki eğitimler mimari çizim ve ofis yönetimi üzerine verilmektedir.

Şirket çalışanların iş ve yaşam dengesine çok dikkat etmektedir. Çalışılan birimlerin ortak kullanım alanlarında spor salonu bulunmakta, Anneler için bebek bakım ödeneği yapılmaktadır. Çalışma saatleri adil vardiyalı bir sisteme oturtularak esnek çalışma saatleri düzenlenmektedir. Şirket bazı pozisyonlar için evden çalışma olanağı da sunmaktadır. Kurum içerisinde sürekli bir gelişim ivmesi yakalanmış olup çalışanlar düzenli olarak eğitim almaktadır.

Ece Türkiye İş İlanları

Şirket dönem dönem hem staj için hem de tam zamanlı olarak personel işe alım yapmaktadır. İşe alım süreci kapsamlı bir şekilde ele alınmıştır. Bu nedenle kapsamlı bir mülakat süreci ile işe alım gerçekleşmektedir. Pozisyonun yetkinliğine dayalı mülakat alarak nitelikleriniz ölçümlenmektedir. Kariyer hedefleyen adaylar şirket içerisindeki performansı ile ödüllendirilmektedir. Çapraz geçiş sistemi ile terfi alma olanağı tanınmaktadır.

Güncel Açık Pozisyonlar

 • Yönetici e-Ticaret ve Kullanıcı Deneyimi
 • Montaj asistanı
 • Üretim Elemanı
 • Etkin Kaynak Sağlayıcı
 • BT Uzmanı
 • Satış Personeli
 • Yönetici BT Güvenliği
 • Danışman
 • E-Ticaret Personeli
 • Resepsiyonist
 • Veri Kalitesi uzmanı
 • Avukat
 • Teknik Müdür Yardımcısı
 • Muhasebe Uzmanı
 • İnsan Kaynakları Uzmanı

Ece Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket iş başvurularını online olarak kabul etmektedir. Açık pozisyonlar için kariyer sitelerinden iş ilanı verirken aynı zamanda kendi insan kaynakları ile de iş başvurusu kabul etmektedir. Yurtdışında faaliyet gösteren bir şirket olduğundan dolayı yurtdışı içinde iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için öncelikle bir özgeçmiş hazırlayınız. Özgeçmişinizin içeriğinde sahip olduğunuz sertifikalar, Başarı belgeleri ve Mezuniyet belgeleriniz olmalıdır. Başvuru için bütün belgeleriniz hazırsa  karriere@ece.de adresine mail olarak özgeçmişinizi iletiniz.

Özgeçmişinizi ilettikten sonra başvurunuz alındı olarak cevap dönülecektir. İşe alım sürecinde maksimum 2 kere yüz yüze görüşme ayarlanır. Bunun öncesinde skype veya telefon ile aranarak bilgileriniz teyit edilecek ve kısa süreli bir sohbet gerçekleştirilecektir. İş başvurunuz kabul edilmediğinde belgeleriniz 6 ay boyunca insan kaynakları departmanında saklanarak 6.ayın sonunda silinmektedir. İşe alımınız kabul edildiğinde size bir iş teklifi maili gönderilir ve kabul etmeniz halinde belgelerinizi teslim ettikten sonra aktif iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ece-turkiye-personel-alimi-is-ilanlari/

Yorum Yaz