Enka İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Enka İnşaat Personel Alımı yapmaya devam ediyor. İnşaat sektöründeki dalgalanmalardan sonra sekteye uğrayan bazı firmalar yanı sıra Enka İnşaat Projelerine devam etmekte ve Personel Alımı yapmaktadır. İnsan kaynaklarından yayınlanan bildiriye göre bir çok departmana personel alımı yapılacağını duyuran Enka İnşaat sektörde liderliğini sürdürme niyetinde. Enka inşaat personel alımları ile ilgili bilgi almak için yazımızın devamını okuyunuz.

Enka İnşaat Hakkında

Enka İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Enka İnşaat firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Enka İnşaat fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Enka İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda ve Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

Enka inşaat Ve Sanayi firması bir çok sektörde bulunmakta ve bir çok işçi ve personel çalıştırmaktadır. Bir çok sektör de olmasına rağmen hepsinde aynı başarıya ulaşmış İstanbul merkezli Türkiye firması olup Sadece Türkiyede değil Irak, Gürcistan, Türkmenistan, kazakistan gibi ülkelerde de Personel ve işçi çalıştırmaktadır. Enka İnşaat ve Sanayi Boy gösterdiği Sektörler ; Mühendislik ve inşaat , Enerji Elektrik , Gayrimenkul  Ve Ticaret alanları

Enka İnşaat Personel Alımı İş İlanları

Şirketin Onursal Başkan’ı Sn. Şarık Tara ve rahmetli kayınbiraderi Sn. Sadi Gülçelik tarafından 1957 yılında kurulan ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKA), dünya çapında bir mühendislik ve inşaat firmasıdır. Istanbul, Türkiye merkezli bir holding şirketi olan ENKA, iştirakleri aracılığıyla aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir:

Mühendislik & İnşaat

ENKA, aşağıdaki sektörlerde; tasarım ve mühendislik, satınalma, kaynaklı fabrika imalatı, modülleştirme, inşaat, devreye ve işletmeye alma, işletme ve bakım, ve proje yönetimi alanlarında kapsamlı hizmetler sağlamaktadır:

 1. PETROL, GAZ & PETROKİMYA
 2. ELEKTRİK SANTRALLERİ
 3. ALTYAPI
 4. BİNA PROJELERİ
Misyon & Vizyon ve Değerler

ENKA faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her ENKA Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, ENKA Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Enka inşaata personel alımları için iş başvurusu yaparken cv'nizi düzenli ve sade bir şekilde doldurmaya dikkat etmeniz gerekiyor. İş tecrübelerinizi ve görevlerinizi detaylı bir şekilde anlatmak personel alımlarında dikkat çekmenize yarayacaktır.
Açık pozisyonlar
 • İnşaat yöneticisi
 • Proje Müdürü Yardımcısı
 • Planlama Mühendisi
 • Site yöneticisi
 • E&I Grup Şefi
 • Ön Devreye Alma Müdürü
 • Maliyet Kontrol Mühendisi
 • Boru Montaj Saha Muhendısı
 • Kaynak Mühendisi
 • E&I Teknik Ofis Şefi
 • İnşaat İşçisi
 • Vasıfsız Eleman

Enka İnşaat İş Başvurusu yapılır?

Enka İnşaat personel alımı yaparken ilgilendiği konulardan birisi de çalışmak istediğiniz ülke ve çalışacağınız pozisyondur. İş ilanı linkine tıkladıktan sonra Enka inşaat web sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemini yaptıktan sonra açık pozisyonları görebilir Enka İnşaat iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ancak bir çok inşaat işçisi ileri yaşlarda olup teknoloji ile çok arası olmadığından dolayı sizlere başvuru yapmanın en kolay şeklini anlatacağız. 

Enka İnşaat Şirketine İş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle bir başvuru formu hazırlamalıdır. Bu başvuru formunun resmi bir şekilde ayarlanmasına gerek olmayıp açıklayıcı ve yeterince sizi tanıtan bir şekilde yazılmış olması yeterlidir. Başvurumuzu mail yöntemi ile ileteceğimizden bir word dosyası içine öz geçmişinizi doldurursanız çok iyi olur. Eğer bunu da yapamıyorsanız mail içine sizinle alakalı geçmişte çalıştığınız şirketleri ve pozisyonları belirtin. Yurtiçi ve Yurtdışında çalışmanıza engel bir durum yok ise bunu mailde belirtmekte fayda var. Özgeçmişinizi göndereceğiniz mail adresi; recruitment@enka.com

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/enka-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz