Erbakır Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İnsan kaynaklarının bildirdiği iş ilanına göre Erbakır Personel Alımı yapacak. İş başvuru formlarının doldurulmasını bekleyen Erbakır İş arayan vatandaşları bekliyor. Bir çok departman bulunan Erbakır’da açık pozisyonlar mevcut. Bu iş ilanımızı okuyarak Erbakır personel alımlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

ErBakır Personel Alımı ve İş İlanları

ErBakır da çalışmak için gerekli bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz. ErBakır  hangi departmanlara personel alımı yapıyor ? ErBakır personel açığı olan departmanlar hangileri ? ErBakır  ile ilgili iş ilanlarını yazımızdan öğrenebilir , iş başvurusunda bulunabilir , iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. ErBakır personel alımı yapıyor. Erbakır’da çalışmak size ne fayda sağlar, Erbakır Çalışma saatleri kaçtır, Er bakır personelleri ne kadar maaş alır , Erbakır personeli olmak için eğitim seviyesi ne olmalı gibi bir çok sorunuzun cevabını bulabileceğiniz yazımızı sizler için derledik. Fortune 500 de En büyük şirketlerden olan ve 47. Sırada bulunan Er-Bakır personel alımı yapacağını duyurdu. Yıllık Kazancı 2,583,684,576 tl’yi bulan Er-Bakır ticaret her gün büyümeye devam etmekte, daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyunuz.

Denizli’nin Bakırcılar çarşısında açılan küçük bir dükkanın şimdiki ihracatları konuşulup personel alımlarında başvurular yapılmaktadır. Sayın Nuri ERİKOĞLU’nun Bakırın geleceğini görmesiyle başlattığı macera günümüze Türkiye nin en büyük şirketlerinden biri olarak çıkmaktadır. Bir çok insanda bu şirketteki iş imkanlarından yararlanmakta ve yararlanmak istemektedir.İlk yıllarında bugüne göre çok küçük bir iş yeri olarak faaliyet gösteren ER-BAKIR 1983 yılından başlamak üzere yatırımlarını bugün bulunduğu alana yapmaya başlamıştır. 1984 yılında ise A. Nuri ERİKOGLU nun yakın arkadaşı ve aynı zamanda dünürü olan Denizli sanayicileri arasında da önemli bir isim olan Sn. Cafer Sadık ABALIOĞLU ile ER-BAKIR‘ da ortaklık kurulmuştur.

ErBakır Personel Alımı ve İş Başvurusu

İnsan Kaynakları Politikalarımız

• Kurum Kültürünü Vizyona Uygun Geliştirmek
• Doğru İnsanın Doğru İşte Çalışmasını Sağlamak
• Motive olmuş, Sadık Çalışanlar Yaratmak ve Sürekliliği Sağlamak
• Açık ve Etkin İletişim Ortamı Yaratmak
• İşgücü Planlamasında Aktif ve Etkin Rol Oynamak

Çalışan Bilgileri

Mavi Yaka Çalışan Sayısı : 568
Beyaz Yaka Çalışan Sayısı : 152
Erkek Çalışan Sayısı : 693
Bayan Çalışan Sayısı : 27
Doktoralı çalışan sayısı : 1
Doktora Öğrencisi Çalışan Sayısı:2
Yüksek Lisans Mezunu Çalışan Sayısı : 10
Yüksek Lisans Öğrencisi Çalışan Sayısı: 7
Lisans Mezunu Çalışan Sayısı : 89
Meslek Yüksek Okulu Mezunu Çalışan Sayısı : 82
İlköğretim Mezunu Çalışan Sayısı : 53
Lise Mezunu Çalışan Sayısı : 45
Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Çalışan Sayısı : 431

Çalışma Şartları

Üretim hatlarındaki tüm operatör ve vardiya amirleri ile temizlik ve yemekhane personelimiz vardiyalı olarak çalışmaktadır.

Er-Bakır’ da vardiyalı çalışma haftada 6 gün olmak üzere

07:30 – 15.30
15.30 – 23.30
23.30 – 07.30 saatleri arasındadır.

Diğer çalışanlarımız ise haftada 5 gün olmak üzere 08:30 – 18:30 saatleri arasında çalışmaktadır.

Beyaz yaka çalışanların yıllık performans değerlendirme görüşmeleri hem bire bir görüşme hem de “Geliştirme Merkezi” inde yapılan simülasyon ve mülakat sonuçlarına göre belirlenmektedir. Performans değerlendirme görüşmeleri sonrası elde edilen bilgiler kişisel gelişim eğitimlerinin belirlenmesinde ve kariyer gelişiminde kullanılmaktadır.

İş başvurularını kendi bünyesinde bulunduran Erbakır İnsan Kaynakları Personel alımı yapmak için öncelikle iş başvuru formunu doldurmanızı istiyor. İş başvuru formunuzu doldurduktan sonra İnsan kaynakları tarafından incelenen başvurunuz uygun bir adaysanız telefon ile aranarak mülakata çağrılırsınız. Erbakır Personel Alımlarına başvurmak için ve Erbakır İş başvuru formunu doldurmak için İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/erbakir-personel-alimi/

Yorum Yaz