Gişe Yetkilisi Banka İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Bankacılık sektöründe gişe yetkilisi arayan bir çok banka bulunmaktadır. Bankalar gişelerinde çalışacak güler yüzlü, bilgili kişiler ile müşterileriyle etkileşimde bulunmak isterler. Şubelere gelen müşterilerin ihtiyaçlarını gişe görevlileri ile karşılayan bankalar bu alanda personellerini deneyim sahibi yapmaktadır. Genellikle Üniversite mezunlarının tercih edildiği Banka gişelerinde bazen lise mezunu görmekte mümkün.

Gişe Yetkilileri ne yapar?

Gişe yetkilileri bankaya gelen müşterilerin kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, Elektik, Su, Fatura, Telefon faturası, Doğalgaz faturası, Kredi çekme, Hesap açma gibi belirli işlemleri yapmakla yükümlüdürler. Şubelere gelen müşterilere aynı zamanda bazı banka ürünlerini de pazarlamaya yönelik çalışmaktadırlar.

Gişe Yetkili Maaşları Ne kadar?

Her bankaya göre değişik maaş hesaplamaları vardır. Kimi banka maaşı düşük tutarken 3 ayda bir çift maaş vererek çalışanlarının gelirlerini sağlamaya çalışırlar. Kimi banka yüksek maaş vererek bazı sosyal yan haklar tanırlar. Ancak 3 bin ile 4 bin arası olduğunu söyleyebiliriz. Dediğimiz gibi bankaya göre değişikli gösterebilmektedir.

Gişe Yetkilisi Çalışma saatleri nedir?

Gişe yetkilileri genellikle bankanın açık olduğu saatlerde şubede bulunmaktadırlar. Sabah: 09:00 Akşam: 17:30 arasıdır ancak hesaplamalar ile alakalı biraz daha geç çıkma ihtimalleri vardır.

Gişe Yetkilileri Terfi Edebilir mi?

Bir çok banka gişe yetkililerinin performansları ve yetkinliklerine göre bölümler arası geçiş yaptırmaktadır. Yani Gişe yetkilisi iken yüksek performansınıza istinaden müfettiş olabilme imkanınız vardır.

Gişe Yetkilisi Banka İş İlanları ve İş Başvurusu

Finansbank Gişe yetkilisi alan bankalardan birisidir. Müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken bankalar arasındadır. Bu bankaya başvuru yapmak için tıklayınız Finansbank İş Başvurusu.

ING Bankası Gişe Yetkilisi aramaktadır. Bu banka sektördeki reklam ve faiz oranları ile müşterilerin dikkatini çeken bankalar arasındadır. Hızlı girdiği bankacılık piyasasında bir çok yeni müşteriye sahip olmuştur. Bu bankaya iş başvurunuzu yapmak için tıklayınız ING Bankası İş Başvurusu.

HSBC Bankası Gişe elemanı alımı yapmaktadır. Bu banka kapanan şubeleri ile dikkat çekmektedir. Şube azalmasına gitse de hatırı sayılır şube sayısına sahiptir. Bu bankaya iş başvurusu yapmak için tıklayınız. HSBC Bankası İş Başvurusu

Halkbank Gişe Yetkilisi Alımı bu banka 1000’e yakın şubesi ile dikkat çekmektedir. Çok şubesi olduğundan dolayı istihdam kaynağıdır. Banka müşteri memnuniyeti ve çalışanların ilk tercihi olan bankalardan birisidir. Bu bankaya başvuru yapmak için tıklayın Halkbank İş Başvurusu.

Gişe Yetkilisi Arayan Diğer Bankalar

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gise-yetkilisi-banka-is-ilanlari/

Yorum Yaz