Tavuk Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tavuk Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları için insan kaynakları birimi açık pozisyonları paylaştı. Türkiye’nin lider restoran markalarından birisi olan ”Tavuk Dünyası” restoran kültürünün duayenlerinden. Aldığı lezzet ödülleri ile hem tüketicinin hem de iş arayışında olan adayların dikkatini çekiyor. Bu ilanımızda Tavuk Dünyası hakkında detaylı bilgi vererek nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz…

Tavuk Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları

Restoran sektörünün en lezzetli markalarından birisi olan ”Tavuk Dünyası” 2012 yılında tavuk tüketimi üzerine kurulmuştur. İlk restoranını açmasından itibaren başarılı lezzetiyle tüketicilerin uğrak noktası haline gelmiştir. Bu sayede kısa süre içerisinde 50 restorana çıkarak hizmet ağını genişletmeye başlamıştır. Başarılı sürecin ardından yurtdışına açılarak ”Gagawa” markası ile yurtdışında da yerini almıştır.

Dünya mutfaklarında sunulan lezzetlerin bir araya gelmesi ile oluşan, her çeşit çeşnili tavukları farklı damak tatlarına hitap eden lezzeti ile birçok kez üstün lezzet ödülüne layık görülmüştür. Tavuk Dünyası bugün dünya çapında 200’den fazla restoranıyla hem tüketicilere lezzetli tavuk yemekleri sunmakta, hem de bulunduğu ülkenin istihdamına katkı sağlamaktadır.

Tavuk Dünyası İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları modern ve çağdaş çalışma koşulları ile Tavuk Dünyasında çalışmak isteyen adaylar kapılarını açıyor. Sektörün öncü markası olarak insan odaklı yaklaşımı ile çalışanlarına birçok fırsat sunmaktadır. Restoran sektörünün çalışmak için en çok tercih edilen markası olmak için çalışma şartlarını sürekli güncellemektedir.

Çalışma hayatına garson, komi, aşçı ve kasiyer gibi alanlarda devam eden veya edecek olan adaylar için kariyer fırsatları sunulmaktadır. Tavuk Dünyası işe alım yaptığı adaylar için eğitim ve oryantasyon düzenleyerek çalışma süreleri boyunca performansları takip etmektedir. Bu sayede adayların kendilerini geliştirebilecekleri yönleri tespit ederek kariyer hayatlarında daha başarılı olmalarını sağlamaktadır.

İstanbul Maltepe’de ofis merkezli bir kuruluş olan Tavuk Dünyası, hazırladığı ve sunduğu ürünlerin üretimini Ankara Sincan ilçesinde bulunan tesislerinde yapmaktadır. İstanbul Kartal’da bulunan Akademi Restoranı ile hem gastronomi alanında çalışmalar yapmakta hem de işe başlayan adaylara eğitimler vermektedir.

Restoran sayısı 200’den fazla olan Tavuk Dünyası yeni restoranlar açmaya devam ederken, ihtiyaç duyulan yeni veya mevcut restoranları için eleman alımı yapmaktadır. Birçok şehirde Alışveriş Merkezleri içerisinde bulunan Tavuk Dünyası restoranlarında birçok iş fırsatı yakalayabilir, iş ilanları için iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş İlanları ve Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
  • Restoran Yöneticisi
  • Kasiyer
  • Garson
  • Komi
  • İnsan Kaynakları Uzmanı
  • Üretim Elemanı
  • Aşçı
  • Temizlikçi

Tavuk Dünyası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için en doğru ve işe alım potansiyeli en fazla olan yöntemi anlatacağız. Tavuk Dünyası çeşitli kariyer siteleri üzerinden iş ilanı yayımlayabilmektedir. Bunun yanı sıra resmi web sitesi üzerinden paylaştığı iş başvuru formu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. Kariyer sitelerinden iş başvurusu yapmanız sadece o pozisyona özel başvuru alınacağı için ve başvuran sayısı içerisinden seçileceği için başvurunuzun olumlu sonuçlanması zor veya zaman alabilir.

Başvuru yapılacak pozisyon olsun yada olmasın, açık pozisyon olsun veya olmasın Tavuk Dünyası insan kaynaklarına iş başvurusu iletmeniz mümkün. Tavuk Dünyası iş başvurusu linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada CV Dili seçmeniz gerekiyor. Burada İngilizce ve Türkçe var. Türkçe CV dili seçtikten sonra karşınıza bir başvuru formu çıkacak. Başvuru formunu önem vererek doldurmanız açık pozisyon olmasa bile açık pozisyon oluştuğunda işe alım potansiyelinizi yükseltecek, Tavuk Dünyası özgeçmişinizi inceleyecektir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tavuk-dunyasi-personel-alimi/

Yorum Yaz