Rönesans İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

İnşaat firmalarının yeni iş ilanları yayınlamasına başlaması ile hareketlenen piyasada Rönesans inşaatta yerini buldu. Rönesans inşaat insan kaynaklarından yapılan bildirime göre yurt dışı ve yurt içi bir çok ülke ve ile personel alımı yapılacak. Projelerini faaliyete geçiren Rönesans İnşaat İş arayan inşaat işçi adaylarının iş başvuru formlarını doldurmalarını bekliyor. Bu yazımızda Rönesans inşaatın faaliyet gösterdiği ülkeler ve konut projeleri sanayi projeleri gibi bir çok projeye değineceğiz. Ayrıca Rönesans inşaat insan kaynakları ile alakalı bilgi edinebilir açık pozisyonları görebilirsiniz. Rönesans İnşaat Personel alımlarına iş başvurusu yapmak için yazımızı detaylı bir şekilde inceleyiniz.

Rönesans Holding ( Rönesans İnşaat )

Dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinden birisi olan Rönesans inşaat faaliyet gösterdiği alanlarda üstün başarı göstererek yoluna devam etmektedir. Rusya’da 1993 yılında kurulan Rönesans Avrupa’nın en büyük dokuzuncu şirketi olma başarısını yakalamıştır. Gerçekleştirdiği projeler ile her geçen gün daha da büyüyen Rönesans Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir.

Dünyanın 28 ülkesinde yaptığı projeler ile faaliyet gösteren Rönesans inşaat Ağır sanayi tesisleri, altyapı projeleri, imalat sanayi tesisleri, devlet binaları, otomobil ve makine tesisleri, ofisler, oteller, konut projeleri gibi bir çok alanda iş hacmi gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında Fortune Türkiye’de 13.sıralamada bulunan Rönesans, 28 ülkede 64 milletten 75.000 üzerinde personel ile Uluslar arası arenada 33. Avrupa’da en büyük 9. şirket olmuştur.

Lakhta Center ile Avrupa’nın en uzun binasını 462 metre ile yine Rönesans yapmıştır. 4.9 ABD doları ile ciro rekoru kırmıştır. Rusya başta olmak üzere Türkiye, Cezayir, Almanya, Polonya, İsveç, Finlandiya, Beyaz Rusya gibi bir çok ülkede faaliyetin devam etmektedir.

Rönesans İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Rönesans çatısı altında bulunan Rönesans inşaat faaliyet gösterdiği bir çok ülkede ve alanda lider konumda olması, çalışan personel açısından kurumsal kimliği ile diğer inşaat şirketlerinden daha avantajlı olmasını sağlıyor. Daha iyi hizmet vermek amacı ile mevcut çalışanlarını istihdam ederek sürdürülebilir bir çalışma sistemi ile çalışanlarını geliştirmeye yönelik eğitimler vermektedir.

Ekip çalışmasına yatkın dinç sürekli kendini geliştiren personeller tercih edilmektedir. Yurt dışında bireysel yada ekip olarak personel alımı yapılabilmektedir. Bir işe uygun insanı seçmek amacıyla hareket eden Rönesans İnşaat İnsan kaynakları bazı departmanlarda vasıfsız personel ararken bazı departmanlarda yönetimsel anlamda nitelikli işçi alımı yapmaktadır.

Rönesans İnşaat İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları 4 ana dal üzerinden hareket etmektedir. Seçme ve yerleştirme, Yetkinlik Yönetim sistemi, Kariyer Yönetim sistemi, Performans yönetim sistemi ile çalışanlarının kariyer planlamasını yönetmekte ve personellerinin geleceğini düşünmektedir. Bazı ülkelerde yüksek maaş ile eleman alımı yapmasına rağmen kurun fazla olduğu ülkelerde orta seviye ile maaş olanağı sağlamaktadır.

Çalışan memnuniyetine ve motivasyonuna büyük önem veren Rönesans inşaat İnsan kaynaklarını da insana yatırım sloganıyla yönetmektedir. İş başvurusu yapan adayların iş başvuru formları Rönesans inşaat insan kaynaklarında barındırılarak uygun iş pozisyonunun oluşması halinde mülakata çağırılarak görülme yapılır. Olumlu sonuçlanan görüşmeler neticesinde işe başlangıç eğitimi verilerek uygun pozisyonda yeni iş hayatınıza başlarsınız.

Açık pozisyonlar
 • İnşaat yöneticisi
 • Proje Müdürü Yardımcısı
 • Planlama Mühendisi
 • Site yöneticisi
 • E&I Grup Şefi
 • Ön Devreye Alma Müdürü
 • Maliyet Kontrol Mühendisi
 • Boru Montaj Saha Mühendisi
 • Kaynak Mühendisi
 • E&I Teknik Ofis Şefi
 • İnşaat İşçisi
 • Vasıfsız Eleman

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her kurumsal şirket gibi Rönesans İnşaatında işe alım sürecinde mevcut adayın konuşması, kendini tanıtması çok önemlidir. Doldurduğunuz iş başvuru formunu insan kaynaklarına iletirken bir kez daha incelemenizde fayda var. Rönesans inşaatta personel olmak istiyorsanız İş başvuru formunda açıklama bölümüne gelecekten ve gelişimden bahsetmeniz aday seçimi konusunda sizi diğer adaylardan önde tutacaktır. Çünkü Rönesans inşaat İnsan kaynakları aday seçiminde geleceğe önem veren ve kendini yenileyen ve geliştiren personellerle çalışmak ister.

Rönesans İnşaat İş başvurusu vereceğimiz iş başvuru linkine tıkladıktan sonra Rusça, Türkçe ve İngilizce dillerinden konuştuğunuz dili seçiyorsunuz. Sonrasında sizden çalışmak istediğiniz yurt dışında yada yurt içindeki ülke isteniyor. Ülkeyi de seçtikten sonra Çalışmak istediğiniz il ve bölüm isteniyor bunları da gerçekleştirdikten sonra iş başvuru formunuzu doldurarak Rönesans inşaat insan kaynaklarına iletmiş oluyorsunuz. Rönesans inşaat personel alımına başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ronesans-insaat-personel-alimi/

Yorum Yazın