Met-Gün İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

Met-Gün inşaat yeni projeler için personel alımı yapacak. İnşaat sektöründe hızla yol alan Met-Gün inşaat işçi alımı için başvuruları kabul etmektedir. İnşaat sektöründe çalışmak isteyen adaylar ve İnşaat işçileri bu yazımızdan bilgi edinerek Metgün İnşaat İş ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Pozisyonlar için gereken nitelikler, Adaylarda aranan şartlar gibi bütün sorularınız yazımızda.

MET-GÜN İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş

MET-GÜN inşaat ülkemizde bir çok projeyi başarı ile tamamlamış bir şirkettir. En başta uzman yol yapımları ile Türkiye trafiğini rahatlatmada ve rahat yolculuk yapılabilmesi için bir çok yol yapım projesini profesyonel bir şekilde tamamlayarak güven sağlamıştır. Kuruluşu 1986 yıllarına dayanan şirket yurt içi ve yurt dışında bir çok projeye imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

MET-GÜN inşaat her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bir şirket profili çizmektedir. Şirket vizyonu olarak da müşteri memnuniyeti konusu önemli bir yer tutmaktadır. Projelerinde söz verdiği zamanda söz verdiği kalitede tamamlama uğraşı vermektedir. Bu sebeple de MET-GÜN inşaat çalışanlarını sürekli eğitmekte ve şirketin kalitesini yükseltmeye çalışmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirket bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Şirketin faaliyet gösterdiği alanlar; ulaşım, altyapı ve enerji‘dir. Son olarak gerçekleştirdiği proje İstanbul ilimizde asfalt kaplama işi olmuştur. Metgün inşaat verdiği hizmetlerin içerisinde Asfalt kaplama, Renkli ve desenli asfalt, Asfalt çizgisi, Beton uygulamaları, Plentmiks uygulamaları, Epoksi zemin kaplama bulunmaktadır.

MET-GÜN İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

İnşaat ustaları internet ortamında iş ararken iş bulma konusunda sıkıntı çekmektedirler. Bu iş ilanları yayımlayan sitelerin yoğun kullanıcılarından dolayı açılan pozisyonlara çok fazla başvuru yapılmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple iş bulmak günümüzde biraz zorlaşmış durumdadır. MET-GÜN İnşaat gibi internet sitesinden iş başvuru formu doldurma olanağı sağlayan şirketlere direkt kendi web sitelerinden başvuru yapmak daha akıllıca olacaktır.

MET-GÜN İnşaat işçi alımı için yurt dışı ve yurt içinde ki projelerinde çalıştırılmak üzere ilanlar yayımlamaktadır. Uzman inşaat ustaları arayan şirket, proje kalitesini yükseltmek için güvenilir ve işinde uzman inşaat işçileri ile çalışmak istemektedir. Bu sebeple iş formu doldururken geçmiş tecrübelerinizden ve yeteneklerinizden bahsetmeniz son derece önem arz etmektedir. İş İlanları ve açık pozisyonları aşağıdan görüntüleyebilirsiniz;

İş İlanları

 • Kalıp ustası
 • Tünel Kalıpçı
 • Betoncu
 • İskele Kurulum Elemanı
 • Sıvacı
 • Pvc doğrama elemanı
 • Betonarme demircisi
 • Duvarcı
 • Seramik Karo kaplamacı
 • İnşaat Boyacısı
 • Vasıfsız İşçi
 • İnşaat İşçisi
 • Su yalıtımcısı

Metgün İnşaat İş Başvurusu

MET-GÜN İnşaat eleman alımı için yayımladığı iş ilanları bazı iş ilanları sitelerinde görülebilmektedir. İnşaat sektörü alınan projeye göre genişlemekte veya daralmaktadır. Bu sebeple sürekli yayımlanan iş ilanlarını takip etmek oldukça zordur. MET-GÜN İnşaat her zaman iş başvuru formunu web sitesi üzerinden kabul etmektedir. Buna Genel Başvuru diyebiliriz.

İş başvurusu yapmak için öncelikle bir öz geçmiş formu hazırlamanız gerekiyor. Cv hazırlamayı bilmiyorsanız bir yakınınızdan veya internette cv başvuru formu oluşturma kelimelerini aratarak Cv hazırlamayı öğrenin bu çok uzun süre almayacaktır. Başvuru linkinden isim, e-mail ve telefon numaranızı yazarak aşağıda bulunan Cv yükle linkinden hazırladığınız öz geçmişi yükleyiniz. MET-GÜN İnşaat Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/met-gun-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz