Anket A.Ş Personel Alımı İş Başvurusu 2023

Anket A.Ş Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Bir çok alanda hizmet veren şirket yeni iş ilanları yayımlayarak iş başvurularını kabul edecek. Anket A.Ş ne yapıyor? Ne zaman kuruldu? Hangi pozisyonlarda işe alım yapar? Çalışma şartları Nelerdir? Gibi soruların cevabını bu ilanda bulabilir, Şirketin tarihi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. ABB çatısı altında faaliyet gösteren Anket A.Ş şirketi hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Anket A.Ş

Anket A.Ş Ankara’ya hizmet vermek amacı ile 2000 yılında kurularak faaliyete başlamıştır. Şirketin tam adı Anket Kültür ve Turizm Etkinlikleri Tekstil Temizlik Organizasyon Hizmetleri Restorasyon ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketidir. Firmanın kuruluş felsefesi kültür, Sanat, reklam ve tanıtım hizmetleri ile özel günler, dini ve milli bayramların organize edilmesinde gerekli araçları sağlamak, çeşitli çalışmalar yaparak tesis kurmak, işletmek ve işlettirmek gibi önemli işlere imza atmaktadır.

Başkentin özel ve diğer illerden farklı olması gerektiğini savunan Anket A.Ş bu bağlamda yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar yaparak Ankara’nın gelişmesine ve geliştirilmesine katkı sağlamaktadır. Anket A.Ş Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Hizmet alanları; Her türlü özel gün, kutlama ve organizasyonlar için gerekli tesisleri sağlamak, işlemek ve işlettirmektedir.

Son dönemlerde ihtiyaç sahiplerine sağladığı sosyal yardımlar ile de gündem olmuştur. Yakacak yardımı, Ekmek dağıtımı, Çorba dağıtımı, Giysi yıkama yardımı ve Gıda temizlik malzemesi desteği ile halkın yanında olmaktadır. Hizmet verdiği en önemli sektörlerden birisi de restorasyondur. Ankara’da bulunan tarihi eser ve tarihi bölgelerin ömrünü uzatmak için restorasyon kapsamına alarak restore etmekte ve halkın kullanımına sunmaktadır.

Anket A.Ş Personel Alımı ve İş Başvurusu

İnsan kaynakları firma içerisinde oluşan açık pozisyonlar için iş ilanları yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. Nitelikli iş gücüne önem veren firma iş başvurusu yapan adayların özgeçmişini detaylı bir şekilde inceleyerek işe alım yapmaktadır. İşe alım sürecinde eşitlik ilkelerine dayanarak fırsat eşitliliği sağlamaktadır. Başvuru yapan her adayı eşit şartlarda mülakata alarak Anket A.Ş için en çok faydayı sağlayacak adayları seçmektedir.

Yapılan işlerin yasalara uygun şekilde yürütülmesi bu bağlamda da istihdam edilen personelin her türlü özlük haklarının sağlanmasına dikkat edilmektedir. Kariyer hedefi olan adayların tercih edebileceği şirket olan Anket A.Ş İş İlanı için başvuru yapan adayların işe alınması durumunda gerekli eğitimleri vererek yetkinliğini arttırmayı hedeflemektedir. Anket A.Ş Personel maaşları en düşük Asgari Ücrettir. Bu bağlamda çalışılan yıl sayısı ve pozisyona bağlı olarak maaşlar değişiklik göstermektedir.

Anket A.Ş İş İlanları

Firma iş ilanlarını ABB aracılığı ile veya sosyal medya aracılığı ile duyurur. İş İlanları için alım yapılacak pozisyon ve personel sayısı paylaşılır. İş İlanı açıklamasında alım yapılacak pozisyona ilişkin ilkokul, Ortaokul, Üniversite mezunları için istihdam sağlanabilmektedir. Başvuru kanalı İşkur aracılığı ile yapılabilmekte veya firmanın duyurduğu ilan içerisinden nasıl başvuru yapılması istendiği ile belirlenmektedir. Çalışabileceğiniz sektörler organizasyon, tesislerde ki eleman ihtiyacı, restorasyon sektöründe inşaat işçisi gibi pozisyonlar oluşabilmektedir. İş-kur için nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenmek için tıklayın.

Anket A.Ş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak için öncelikle Açık rıza metnini onaylamanız istenmektedir. İş başvuru formu resmi web sitesi aracılığı ile paylaşılmaktadır. Duyurulan iş ilanlarına ilişkin yapılacak personel alımı için bu başvuru formunun doldurulması istenmektedir. Başvurulacak pozisyon ve başvuru kanalı yayımlanan iş ilanında belirtilmektedir. Bu formu doldurarak ilgili şirketin insan kaynaklarına iletmeniz gerekmektedir. Yapılan başvurular en kısa sürede incelenerek özgeçmişinizin uygun görülmesi halinde mülakat için çağrılırsınız. Mülakat aşamasındaki uygulanan test ve kişilik envanteri uygulamaları ile değerlendirilerek işe uygun görülmeniz halinde işe alımınız gerçekleşmektedir. Anket A.Ş İş başvuru formunu resmi web sitesinde incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/anket-a-s-personel-alimi/

Yorum Yaz