Toksan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Toksan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları için bu ilanımızdan faydalanarak; şirketin tarihi hakkında detaylı bilgi edinebilir, bunun yanında iş ilanlarını inceleyerek açık pozisyonlar için nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Toksan Otomotiv İş İlanları ve Staj Başvuru şartları için makalemizi okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz…

Toksan Otomotiv A.Ş.

Holding çatısı altında kurulan firma, Küçükoğlu Holding’in otomotiv sektörüne giriş yapması ile faaliyete geçmiştir. Holding yönetiminin Toksan Otomotiv adını belirlemesi ile 1985 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet yürüten şirket, birçok markaya saç parça şekillendirme hizmeti sunmaktadır.

Kocaeli ve Bursa’da bulunan fabrikalarında gerek ülke ekonomisine gerekse istihdama büyük katkılar sağlamaktadır. Yirmi bin metre kare kapalı alanda iki fabrikası ile hizmet veren Toksan Otomotiv teknolojiyi takip ederek işine entegre etmekte ve kendini geleceğe hazırlamaktadır.

Teknoloji odaklı faaliyet yürüten şirket müşterilerine daha kaliteli hizmet sağlamak için Toksan A.Ş AR-GE merkezi olmaya 2011 yılında hak kazanarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu bağlamda hem Türkiye ekonomisi için hem de istihdama katkı sağlamak için çalışmalar yapmakta personel alımı için iş ilanları yayımlamaktadır.

Toksan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları departmanı Toksan kalitesinin artması amacı ile en nitelikli adayları şirkete kazandırmak için personel alımı yapar. Dönem dönem açılan pozisyonlar için yayımlanan iş ilanları, adayların başvuru yapması ile Toksan Kocaeli ve Bursa fabrikaları için işçi alımı olarak devam eder.

Otomotiv sektöründe faaliyet yürüten şirket bu alanda çalışmış, tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen yeni mezun adayları işe alım yapmaktadır. Kariyer odaklı insan kaynakları politikası ile hem adaylara çeşitli eğitimler verilerek kariyer hayatlarında daha başarılı olması sağlanır, hem de şirkete daha faydalı çalışan bir ekip yaratılmaktadır.

Fabrikalarında çalışacak işçi, eleman ve personele ihtiyaç duyan Toksan Otomotiv iş alanını genişlettikçe personel sayısını da arttırmaktadır. Bu nedenle Toksan firmasına çalışmak isteyen adaylar şirketin iş ilanlarını sıkı takip ederek açılmış veya açılacak pozisyonlar için başvuru formu iletebilir.

Toksan Otomotiv İş İlanları
  • Üretim Elemanı – Gebze / Bursa
  • Satış Temsilcisi – Kocaeli / Bursa
  • Elektrik Mühendisi – Bursa
  • Elektronik Mühendisi – Kocaeli
  • Bakım Elemanı – Gebze
  • Forklift Operatörü – Bursa
  • Makine Mühendisi – Bursa
  • Ar-Ge Mühendisi
  • Güvenlik Görevlisi
  • İnsan Kaynakları Uzmanı

Yukarıda bahsedilen pozisyonlar çalışabileceğiniz ve açılabilecek pozisyonlardır. Bu pozisyonlarda çalışmak isteyen adaylar şirketin insan kaynaklarına özgeçmiş iletebilirler. Kocaeli ve Bursa’da bulunan Otomotiv fabrikalarından en nitelikli çalışabileceğiniz şirketlerden birisi Toksan Otomotiv’dir. Şirket maaş olanakları ve sendika anlaşması ile çalışmak için uygun şirketlerdendir.

Toksan Otomotiv Staj Başvurusu

Staj yapmak isteyen öğrenciler Toksan otomotiv bünyesinde stajlarını gerçekleştirebilirler. En nitelikli pozisyonlarda staj yapma fırsatı sunan şirket, iyi performans gösteren stajyerler içerisinden şirket bünyesinde kalıcı olarak istihdam edebilmektedir. Bu nedenle staj programını sahiplenen ve iyi çalışan öğrenciler kalıcı olarak Toksan bünyesinde iş fırsatı yakalayabilirler.

Toksan Otomotiv İş Başvurusu

Şirkete iş başvurusu yapmak için açık pozisyonları beklemenize gerek yok. Zira insan kaynakları şirket bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için her zaman iş başvuru formu kabul etmektedir. Resmi web sitesinde bulunan kariyer alanında ki başvuru formu ile adayların özgeçmişlerini göndermelerine olanak tanımaktadır. Toksan Otomotiv İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek önceden hazırlamış olduğunuz CV formunu sisteme yükleyip gönder düğmesine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/toksan-otomotiv-personel-alimi/

Yorum Yaz