Katar İnşaat işçisi Alımı Yurtdışı İşçi Alımı 2023

Katarda çalışmak isteyen inşaat işçileri yurt dışında bir çok proje gerçekleştiren inşaat firmalarına başvuru yapabilir. Yurt dışındaki şantiyelerde betonarme ustası, kalıp ustası, inşaat işçisi, vasıfsız eleman arayan bir çok inşaat firması personel aramaktadır.

Katar’da İnşaat İşçisi Arayan Türk Şirketler

Katar’da çalışmak isteyen inşaat işçileri yurt dışında bir çok proje gerçekleştiren inşaat firmalarına başvuru yapabilir. Yurt dışındaki şantiyelerde betonarme ustası, kalıp ustası, inşaat işçisi, vasıfsız eleman , Beden işçisi ve bir çok pozisyonda işçi arayan bir çok inşaat firması bulunmaktadır. Bir çok firma yurt dışında çalışabilecek eleman ararken daha çok daha önce çalışmış inşaat işçilerini tercih etmektedir.

Katar’da ülkemizdeki inşaat firmalarının yurt dışında inşaat yaptığı ülkelerden birisidir. İnşaat işçilerinin Katar’ı Tercih etmelerinin sebeplerinden biriside yüksek maaş olanağı sunulmasıdır. Özellikle yabancı dil gerektirmeyen inşaat işinde çalışmak isteyen adaylar ülkemizdeki inşaat firmalarına başvuru yaparak yurt dışında çalışma imkanı yakalayabiliyor. Bir çok Türk işçinin gelir kapısı olan inşaat işçiliği son zamanlarda yurt dışında artan inşaat projeleri ile hareketlilik kazandı.

Katar’da çalışabilecek inşaat işleri

Şantiye Şefi, Sıva ustası, Boya ustası, Demirci, Elektrikçi, Su boru hattı uzmanı, Çelik İşleri Mühendisi, Çevre Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, İş Güvenliği Uzmanı, İş Makinesi Operatörü, Jeoloji Mühendisi, Eksvator operatörü, Vasıfsız işçi, Beden işçisi.

Çalışabileceğiniz Türk İnşaat Şirketleri

Yurt dışında kısa süreli veya uzun süreli proje yapan bir çok Türk Firması vardır. Firmalar genellikle Türkiye’den işçi götürmeyi tercih etmektedir. Yurt dışında çalışma imkanı sunan inşaat firmaları aynı zamanda Türkiye’den götürdüğü işçilere kalacak yer ve yemek temin etmektedir. Katar’da ki inşaat firmalarının da Türk işçilerine sıcak baktığını söyleyebiliriz.

Katar’da inşaat projesi yürüten ve işçi arayan bazı inşaat firmaları: Doğuş inşaat, Enka İnşaat, Makyol inşaat, Rönesans İnşaat, 77 İnşaat, Kolin İnşaat, Gap İnşaat gibi bir çok inşaat firması vardır. Bu firmalardan birine başvurmak için isminin üstüne tıklayın. Başvurmak istediğiniz diğer inşaat firmalarını sitemizin araman bölümüne yazarak başvuru yapabilirsiniz.

Katar’ın zengin topraklarında çalışmanın getirisi de fazla olmaktadır. Dolar üzerinden maaş veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan birinde çalışarak kısa sürede fazla para kazanmanız mümkün.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/katar-insaat-isci-ve-eleman-alimi/

Yorum Yaz