Aygaz Personel Alımı İş İlanları 2023

Aygaz Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Çocukluğumuzda mahallelerimizde AYGAZ sesi ile gezen ve hepimizin kulağına aşina olan Aygaz Firması personel alımı yapacak. Yeni iş fırsatları sunan Aygaz insan kaynakları Nitelikli personeller aramakta. Aygaz firmasında çalışmak isteyen adaylar yazımızdan detaylı bilgi edinerek firma için iş başvuru formu doldurarak öz geçmişlerini Aygaz İnsan kaynaklarına iletebilirler. Aygaz personel alımı ile alakalı detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

Aygaz Personel Alımı ve İş İlanları

1961 yılında kurulan AYGAZ Türkiye’de üretiminden cihazlarına kadar kurulumunu satışını tek başına üstlenip bu süreci en başarılı bir şekilde gerçekleştiren ilk firmadır. İlk firma olma özelliğini Taşıyan AYGAZ Günümüze kadar üretimini ve tüketimini hala en başarılı şekilde gerçekleştiren firmaların başında gelmektedir. Aygaz personel alımlarında öğrencilerinde önünü açıyor. Ders programına uyabilen haftada 3 gün çalışabilecek üniversite öğrencilerinide şirketlerine dahil edip yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra AYGAZ Çeşitli pozisyonlar için Lise , ilk okul , orta okul mezunlarını da Aralarında görmekten bu ailenin bir parçası olmanızdan gurur duyuyor. Aygaz Personel Alımı ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Genel Nitelikler: İŞKUR, GAN (Global Apprenticeship Network) ve Aygaz işbirliğiyle gerçekleştirilecek bu programda üniversitede öğrenim gören öğrencilere ve yeni mezun olmuş adaylara yönelik işbaşı eğitimi olanağı sunuyoruz. Part-time çalışma şeklinde uygulanacak olan bu programda çeşitli fonksiyonlarda belirli sayıda öğrenciyi Aygaz ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Kariyerine işbaşı eğitimi ile sorumluluk üstlenerek başlamak isteyen, ders programı haftada en az 3 gün düzenli olarak Aygaz’da çalışmaya uygun, üniversite 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencileri ile üniversiteden yeni mezun olan adayların  başvurularını bekliyoruz.

İş Tanımı
Satış ve Pazarlama, Tedarik Zinciri, AR&GE, Mali İşler, İnsan Kaynakları/Endüstri İlişkileri, Bilgi Teknolojileri, İnovasyon Yönetimi, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri, Teknik ve Yatırımlar, Üretim veya Kurumsal İletişim müdürlüklerinde iş başında eğitim ve gelişimi destekleyecek yarı zamanlı pozisyonlar.

Aygaz İş Başvurusu nasıl yapılır?

Aygaz firması kendi web sitesinde oluşturduğu insan kaynaklarında ki kariyer bölümü ile iş arayan adaylara başvuru şansı tanıyor. Ayrıca staj içinde fırsatlar sunan Aygaz yine kariyer bölümündeki staj alanında staj fırsatları sunmaktadır. Aygaz insan kaynaklarında genel başvuru kısmından başvurunuzu ileterek çalışmak için fırsat yakalayabilirsiniz. Aygaz ilkelerine uygun ve çağdaş yaşamı destekleyen anlayış ile şirket prosedürlerine ayak uydurabilecek ve aynı zamanda şirketin gelişmesinde fayda sağlayacak adaylar aramaktadır. Nitelikli insan kaynağı oluşturmayı hedefleyen Aygaz personel seçiminde titiz davranmaktadır. Aygaz Personel Alımına iş başvurusu yapmak için Aygaz İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/aygaz-personel-alimi/

Yorum Yaz