Yüksel İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkenin istihdam yaratma konusunda öncü firmalarından olan Yüksel İnşaat Personel Alımı yapacağını açıkladı. Yüksel İnşaat İnsan Kaynaklarından yapılan açıklama ile İş başvurularını kabul edeceğini söyleyen Yüksel inşaata sitemizden başvuru yapabilir Yüksel İnşaat İş Başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yüksel İnşaat Personel Alımları ve İş İlanları

Ülkemizin alt yapısının yapım aşamalarında büyük destek olan ve alt yapı çalışmalarını yürüten Yüksel İnşaat 1963 yılında Ankara’ da kurulmuştur. Kurulduktan sonra iskele, Rıhtım ve liman projelerini üstlenerek bu alanda profesyonelleşmiş daha sonrasında ise Türkiye’nin Liman projelerinde limanların büyük bir bölümünün inşasını gerçekleştirmiştir. En büyük müteahhitler Dünya sıralamasında ilk 225 şirketin içinde bulunan Yüksel İnşaat bu alanda Türkiye’nin en güçlü firmalarının başında gelmektedir.

Personellerinin sağlığına da önem veren Yüksel İnşaat İş güvenliği ve sağlığı sertifikasına sahiptir. Küresel ilkeler sözleşmesinde imzası bulunan Yüksel İnşaat hizmete verdiği önemin çalışanlarından geçtiği bilincinde olan ve bu alanda personellerine de gereken önemi ve eğitimi vermekten geri kalmayan Yüksel inşaat bir çok farklı sektörde de büyümeye devam etmektedir.

Yurt dışında gerçekleştirdiği projelerinin yanı sıra Yurt Dışında da bir çok projeye imza atan Yüksel İnşaat yeni projeler için Personeller aramakta özellikle Yurt dışında çalışmak isteyen işçi ve elemanlara ihtiyacı vardır. Yeni projelerde çalışmak isteyen vatandaşların ihtiyaçlarına karşılık verecek olan Yüksel İnşaat iş hacmini genişletmektedir.

Yüksel İnşaat Yurt dışı Projeleri ve Faaliyet gösterdiği Ülkeler

Yurt dışında yaptığı projelerden tamamlanan Suudi Arabistan’daki Projelerden bazıları Köprübaşı Barajı ve HES Tesisleri, Altınkaya Barajı ve HES Tesisleri, Damad Barajı, Karadere Barajı, Kandil Barajı ve HES Tesisleridir.

Yüksel İnşaat’ta Devam eden projeler yeni projelerin yanında bina yenileme işleri de yapılmaktadır. Buna istinaden devam eden projelerden bazıları;

  • Ordu Çevre Yolu’na İkmal Projesi ile devam
  • (Malatya – Darende) Ayr. – Gölbaşı – 5. Bl. Hd. Yolu (2. Kısım) Km: 80+000 – 127+765 Kesiminin Yapım İşi – Türkiye
  • Riyad Hızlı Toplu Taşıma Otobüs Hattı Altyapı (3. Faz) Projesi Başlıyor
  • Doha Metrosu RTC/074/2013 Güney Kırmızı Hattı Yükseltilmiş ve Hemzemin Metro İşi
  • Qatar Foundation PMS Viyadüğü
  • Sirte-Ajdabiyah Sahil Yolu Bakım ve Onarım Projesi
  • Kora-Shaqlawa-Qandeel Karayolu
  • Darnah Umsaad Sahil Yolu İyileştirme ProjesiYüksel İnşaat Çalıştığı Ülkeler; Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak

Yüksel Holding Grup Şirketleri; Yüksel İnşaat, Yüksel İnşaat Saudia Limited Şirketi, Yüksel Yapı A.Ş, Sasel Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Yüksel Savunma Sistemleri A.Ş, Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş, Yüksel Yatçılık A.Ş, Yüksel Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş, Yüksel Enerji Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş, Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş, Yüksel Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş, Yüksel Kompozit Teknolojileri A.Ş.

Yüksel İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yüksel İnşaat Personel alımlarında yurt dışında yada yurt içinde iş olanakları bulabilirsiniz. Aile yapısına önem veren Yüksel İnşaat personellerini bir aile içinde çalışan fertler gibi görmekte ve aile ortamı yaratmayı hedeflemektedir. Değerlerini İnsan üzerine kuran Yüksel İnşaat personellerine modern çalışma ortamları sunmaya çalışmakta ve çalışanlarının daha verimli olabilmesi için akademik eğitimler vermektedir.

Kariyer planları olan çalışanları için farklı iş kolları sunan ve kariyerinde yukarıya çıkmak isteyenlere fırsatlar sunun Yüksel İnşaat bu konumda diğer şirketlere örnek olmaktadır. Yüksel İnşaat Personel Alımlarına iş başvurusu yaparken çalışmak istediğiniz ülkeyi ve İş başvurusu yapmak istediğiniz departmanı belirtmeniz önemlidir. Dolduracağınız İş başvuru formunda geçmişte çalıştığınız firmaları ve çalıştığınız pozisyonları yazmanız diğer adaylardan sizi bir adım önde tutacak ve İşe alım süreciniz daha hızlı olacaktır. Yüksel İnşaat Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yuksel-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz