Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı 2023

Erciş Şeker Fabrikası işçi alım ilanı yayınlandı. Türkşeker fabrikasının yayınladığı ilanlar ocak ayı itibari ile başvurulara kapanmış aynı zamanda başvuru sonuçları açıklanmıştı. Memur ve personel alımı için yayınlanan bu ilanlar bir çok kişinin başvuru yapmasına sebep olmuştu. İş ilanlarının sona ermesinin ardından Türkşeker Fabrikası artık işçi alımı yapmayacak mı? sorusu sorulmaya başladı. İlan gov sitesinden edindiğimiz bilgilere göre Erciş Şeker Fabrikasında personel alımı yapılacak. Erciş Şeker fabrikası işçi alımına nasıl başvuru yapılır yazımızdan gerekli bilgileri edinerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı

Ülkemizde şeker pancarı üretimi, her yıl üreticilerle yapılan Şeker Pancarı Üretim Sözleşmesi ile yapılmaktadır. Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., şeker pancarı üretimini, 4634 sayılı Şeker Kanunu ve ilgili yönetmelikler gereğince; Şeker Kurulu tarafından tahsis edilen kota çerçevesinde, mevcut stoklarını ve bünyesinde bulunan fabrikaların kapasitelerini göz önünde bulundurarak yapmaktadır. Ayrıca TÜRKŞEKER, üretim planlamasını, Bakanlar Kurulu Kararı Eki Karar ile yayımlanan Genel Yatırım ve Finansman Programının Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde yapmaktadır. Teşekkülümüz tarım sektöründe; 1976 yılında faaliyete geçen Tohum İşleme Fabrikasında pancar üretim iş programına uygun olarak, ham tohumdan ülkemiz koşullarına en uygun şekilde geliştirilmiş kalibre edilmiş tohum elde etmektedir. Bu şeker fabrikalarından birisi olan Van şehrinde bulunan Erciş Şeker Fabrikası işçi alımı yapacak.

Erciş Şeker Fabrikası personel alımı için yayınlanan ilanlar

Fabrikamız Büro Hizmetlerinde 3 kişi , Ziraat Biriminde çalıştırılmak üzere 1 kişi, Bilgisayar işletmeni 1 kişi, Revir ve Sağlık hizmeti normal dönem 1 (bir) kişi, kampanya döneminde üç kişi çalıştırılmak üzere hizmetlerin yürütülmesi işidir.

33 Kişi ile 12 ay boyunca özel güvenlik hizmet alımı Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İşçi Yemekhanesi için 2 Aşçı, 2 Aşçı Yrd. 6 Garson ve 5 Bulaşıkçı olmak üzere toplam 15 kişi ve Alakart Lokantası için 1 Aşçı, 2 Aşçı Yrd., 6 Garson ve 3 Bulaşıkçı olmak üzere toplam 12 kişi olmak üzere genel toplam 27 kişi

Muhasebe Müdürlüğüne bağlı birimlerde 12 ay süre ile 10 kişi, Personel Müdürlüğüne bağlı birimlerde 12 ay süre ile 4 kişi olmak üzere toplam 14 kişilik iş gücü temini.

Erciş Şeker Fabrikasının krokilerde belirtilen taban kotlarına kadar 1 ve 2 nolu Toprak Çamur Havuzlarının hafriyatının yapılarak temizlenmesi ve istenilen eğime göre tesviyesinin yapılması ve havuzdan çıkan toprağın nakliyesi işi.

1 yıl süreyle Ofis Binası Temizlik ve Odacılık Hizmeti için 13 kişi, Memur Misafirhanesi Resepsiyon ve Temizlik Hizmeti için 7 kişi olmak üzere toplam 20 kişidir. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Erciş Şeker Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Erciş Şeker Fabrikası müdürlüğü ihaleye açılan ilanları devletin resmi sitesi olan ilan.gov.tr den yayınlamaktadır. Burada Erciş şeker fabrikasının ihtiyacı olan bölümlerde ve alanlarda işçi alımı yada personel alımı yapabilmektedir. Aynı zamanda işlere talep olan şirketlere de bu işleri ihale yolu ile verebilmektedir. Erciş Şeker Fabrikaları personel alımlarına başvurmak ve sözleşmeli işçi alımı ile ilgili ilanları görmek için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ercis-seker-fabrikasi-personel-alimi/

Yorum Yaz