Erka Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Erka Personel Alımı ve İş ilanları için web sitemizden detaylı bilgi alabilir, Erka Grubunun faaliyet alanlarını keşfederek çalışabileceğiniz pozisyonları inceleyebilirsiniz. Erka İş İlanları ihtiyaç bulunan pozisyonlara özel insan kaynakları tarafından duyurularak işe alım yapılır. Çalışma saatleri, izinler, sosyal olanaklar ve maaş olanakları için ilanın devamını okuyabilirsiniz.

Erka Personel Alımı ve İş İlanları

Etkinlik ve seyahat sektöründe firmalara baştan sona kadar çeşitli çözümler sunan Erka, ilk faaliyetlerine 2017 yılında başlamıştır. İş ortaklarına teknolojik ve inovatif çözümler sunan Erka deneyimli çalışan kadrosuyla iş alanını her geçen gün daha da genişletmektedir.

Teknolojiyi takip ederek yenilikleri işine entegre eden firma, iş ortaklarının hizmet kalitesini arttırmakta ve sunduğu hizmetler dolayısıyla rekabeti yukarıya doğru taşımaktadır. 2018 yılında 56 kişilik personele ulaşan firma, bugün 200’e yakın deneyimli çalışana sahiptir.

Firmanın sahip olduğu en bilinen ve en ilgi gören markaları ise Bizigo, Erka Mice ve Erka Labs olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunduğu hizmetler;

  • Uçuş, konaklama, transfer ve kiralık araç seçenekleri kolayca görüntülenebilir,
  • Vize işlemleri gerçekleştirilebilir,
  • Maliyetler hesaplanabilir,
  • İstenilen raporlamalara kolayca, tek tıkla ulaşılabilir,
  • 7/24, dünyanın her yerinden ulaşabilen Seyahat Danışmanları ile şirketlere özel en uygun çözümler; seyahat boyunca, uçtan uca, hesaplı ve planlı bir şekilde sunulur.

Yukarıdaki hizmetlerin yanı sıra büyük ölçekli şirketlerle ortak çalışma yapmaktadır. ERKA, Türk Hava Yolları ile iş ortaklığı yaparak çeşitli ve güncel tatil deneyimi sunmaktadır. Bunun yanında istihdama da katkı sağlayarak, ülke içerisinde ekonomiye destek olmaktadır.

Erka İnsan Kaynakları ve İşe Alım Süreci

İnsan kaynakları çalışanlarını eğiterek daha kaliteli hizmet vermelerini sağlamaktadır. Bunun yanında şirket yönetimi çalışanların çalışırken aynı zamanda eğlenmelerini ve işlerini sevmelerini amaçlamaktadır. Bu bağlamda çeşitli çalışmalar yaparak çalışanların işlerinde hem başarılı hem de eğlenen bireyler olmasını sağlamaktadır.

Kariyer yapmak ve terfi almak isteyen adaylarında tercih edebileceği şirketlerden birisi olan ERKA, çalışanlarına işlerinde gelişme fırsatı sunarak terfi olanağı tanımaktadır. Ekip olarak çalışmaya önem veren Erka, başarma azminin birlikte çalışmaktan ve birlikte başarmaktan geçtiğini düşünmektedir.

Erka İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

  • Kurumsal Biletleme Uzmanı
  • Finans Uzmanı
  • Yurtiçi/Yurtdışı Kurumsal Rezervasyon Uzmanı
  • Nöbetçi Rezervasyon Uzmanı

Erka Grup İş Başvurusu

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyen adaylar açık pozisyonlardan en uygun olan için özgeçmiş dosyalarını pdf veya word formatında insan kaynaklarına gönderebilirler. Resmi web sitesinde kariyer bölümüne sahip olan firma buradan mail olarak CV iletebileceğinizi belirtiyor. Erka İş İlanlarına iş başvurusu yapmak için özgeçmişinizi calisandeneyimivekultur@erkagrubu.com mail adresine gönderebilirsiniz. İnsan kaynakları en kısa sürede sizinle iletişime geçerek olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/erka-personel-alimi/

Yorum Yaz