Eser İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

Eser İnşaat Personel Alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Sitemizde bildiğiniz üzere birçok inşaat iş ilanı yayınlıyoruz. Yeni İş ilanımız Eser inşaat Personel alımları ile alakalı. Yazımızda Eser İnşaat ile alakalı bilgi edinebilir , çalışabileceğiniz projeleri öğrenebilirsiniz. Eser İnşaata nasıl İş başvurusu yapabileceğinizi Personel alımına başvuru yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve Eser inşaat İş İlanlarında açık pozisyonları öğrenebilir ve İş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eser Holding Taahhüt ve Sanayi A.Ş.

Türkiye’nin sayılı büyük inşaat firmalarından olan Eser İnşaat holding 1986 yılında kurulmuştur. İlk olarak alt yapı projeleri ile ilgilenen Eser inşaat sonrasında genel müttehatlik hizmeti de vermeye başlamıştır. Yurt içinde ve Yurt dışında Önemli projelerde görev almıştır. Hizmet kalitesini birçok İSO sertifikalarıyla belgelemiş olan Eser İnşaat faaliyetlerinde hizmet kalitesine çok önem vermekte ve çalışanlarını da bu konuda eğitmektedir. Geri dönüştürülebilir atık olarak projeler geliştirmekte ve dönüştürülebilir teknoloji ile çevreye duyarlı çalışmalar yapmaktadır. İnsan sağlığı konusunda da hassas davranan Eser İnşaat personellerine sigara bırakma konusunda destek olmaktadır.

Eser İnşaat Projeler ve Faaliyet Alanları

Eser İnşaatın Faaliyet ve proje gerçekleştirdiği ülkeler ; Türkme 2 adet özel restaurant, 200 km yol inşaatı, Kamerunda 40 km yol inşaatı, Nijerya da 430 km Demir yolu inşaatı, Azerbaycan da Arıtma tesisi ve boru sistemi inşaatı, Pakistanda metrobüs hattı inşaatı, Suudi Arabistan da baraj ve kanal inşaatı, Oteller bölgesi alt yapı inşaatı, Finansal bölge alt yapı inşaatları, Riyad ikiz kuleler inşaatı.

Eser İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları departmanı zaman zaman online olarak yayımladığı iş ilanları ile adayların başvurularını kabul etmektedir. Bunun yanı sıra insan kaynakları web sitesinde bulunan mail adresine başvuru formunu gönderen adayları havuza alarak herhangi bir açık pozisyon oluştuğunda değerlendirmeye almaktadır. Eser inşaat Din, Dil, Irk, Mezhep, İnanç ve diğer kültürel durumlara bakmadan fırsat eşitliği ilkesine dayanarak adayları eşit koşullarda değerlendirmeye tabi tutmaktadır. Bu sebeple iş hayatınızda kariyer yapmak ve terfi fırsatları için uygun bir şirket olarak görülmektedir.

Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Şirket yurtiçi ve yurtdışı için inşaat işçisi alımı yapabilmektedir. İşe alım yapılan pozisyonlar Mühendis, Formen, Betonarme Ustası, Forklift Operatörü, Vasıfsız işçi ve Beden İşçisi alabilmektedir. İnşaat işlerinde daha çok insan gücü gerektiren aşamalarda gerekli olan Beden işçisi herhangi bir uzmanlık ve mühendislik gerektirmediği için talep gören pozisyonlar arasındadır. Vasıfsız işçi ise daha çok uzmanların yaptığı işlerden geriye kalan diğer işlerle ilgilenilmesi için alınmaktadır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Açık pozisyonlar
 • İnşaat yöneticisi
 • Proje Müdürü Yardımcısı
 • Planlama Mühendisi
 • Site yöneticisi
 • E&I Grup Şefi
 • Ön Devreye Alma Müdürü
 • Maliyet Kontrol Mühendisi
 • Boru Montaj Saha Muhendisi
 • Kaynak Mühendisi
 • E&I Teknik Ofis Şefi
 • İnşaat İşçisi
 • Vasıfsız Eleman

Eser İnşaat İş Başvurusu

Personel alımlarında başvuruları büyük bir titizlikle yürüten Eser Holding İnşaatın şuanda internette aktif bir iş ilanı bulunmamaktadır. Boş iş ilanı yayınlayan sitelere itibar etmeyiniz. Yinede sizlere iş başvurusu yapabileceğiniz yöntemi anlatacağız. İş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu bir Cv oluşturmak ve güncel tutmaktır. Cv nizin doğru bilgilerle doldurulduğundan emin olunuz. Yurt dışı ve yurt içi için İş başvurusu yapabilirsiniz. Personel alımlarına başvurmak için güncel cv nizi eser@eser.com adresine mail atınız ve aranmayı bekleyiniz.
İnşaat İş İlanlarımız için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/eser-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz