Eüaş Elektrik Personel Alımı 2023

Eüaş elektrik Personel Alımı yapacağını duyurdu. İnsan kaynaklarından yayınlanan ilana göre iş arayan adayların başvuru formlarını doldurmaları bekleniyor. Elektrik sanayisinin baş yapıtlarından olan Eüaş personel alımlarına başladı. Yazımızın devamında  nasıl başvuru yapacağınız ile ilgili bilgi edinebilir başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Elektrik ihtiyacımızı artık özel şirketlerden karşılamamız Özel şirketlerinde aralarında rekabet ederek verdikleri elektrik hizmetleriyle şirketler çoğalmış ve yeni iş olanakları açılmıştır. Bunlardan biride EÜAŞ yani elektrik üretim sanayii. Bu iş olanaklarından yararlanabilmek için rekabetçi firmalarda en iyi personeli kazanmak için bir takım sınavlar ve mülakatlar yapmaktadır. Tabi ki Cv nizde bu ölçüde size arkadaşlık edecek olsa da sınav konusu gündemden düşmemektedir. Sizde bu şirketin bir personeli olmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı öneririz.

* Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.) Eüaş İş başvurusu yapmak için ve personel alımlarına başvurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/euas-elektrik-personel-alimi/

Yorum Yaz