Gedik Piliç Personel Alımı İş İlanları 2023

Gedik Piliç Personel Alımı için İş Başvurularını kabul etmeye başladı. Gedik Piliç insan kaynakları tarafından yayımlanan iş ilanları ile işe alım yapacak. Açık pozisyonları paylaşan Gedik Piliç iş arayışında olan tecrübeli ve tecrübesiz adayların iş başvuru formu doldurmalarını bekliyor. Bir çok pozisyonda işe alım yapacak olan şirket, kariyer hedefi olan adaylarında tercih edebileceği şirketler arasında yer alıyor. Fabrika ve Bölge müdürlüklerinde istihdam sağlayan firma yeni iş alanları içinde eleman alabilmektedir. Gedik piliç hakkında daha fazla detay edinmek, iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için ilanımızın devamından bilgi alabilirsiniz…

Gedik Piliç

Şirket ilk olarak tavuk yetiştiriciliği ile işe başlamıştır. Uşak ilinde 1968 yılında kurulan Gedik, el yordamı ile kesilen günlük 25 adet tavuk ile gelişmeye başlamıştır. İlk temeller tavuk yetiştiriciliği üzerinde atılsa da şirket yatırımlarına devam ederek tavuk sektöründe çeşitli ürünler üretmeye başlamıştır. Uşak’ın Eşme ilçesinde var olan şirket kurucusunun devam eden soy bağı ile yeni yatırımlar yapılmış ve günlük 10.000 tavuk kesimi kapasiteli fabrikası kurulmuştur. Devam eden yıllarda gelişmeye odaklı anlayış ile Kuluçkahane, yem fabrikası ve damızlık çiftlikleri kurulmuştur.

Üretim kapasitesini arttırarak yola devam etmek isteyen Gedik Piliç yine Eşme ilçesinde 2. olan ve daha büyük kapasiteli kesimhane fabrikasını kurmuştur. Bugün 2000’den fazla çalışan ile Günlük 400 Bin tavuk kesimi, aylık 500 Ton döner, 3000 ton şarküteri, 3500 pişmiş ve şarküteri ürünler ile 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ülkemizde sağladığı tavuk ve tavuk ürünlerinin yanı sıra hem istihdama hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Şirket Türkiye’deki ilk 500 şirket arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Firma sahip olduğu misyon ve vizyon neticesinde ülkesine faydalı, katma değer sağlayan ve ülkemiz insanına sağlıklı, doğal ve lezzetli tavuklar temin etmektir. Tavukçuluk sektöründen de öte bir GIDA Firması olarak kendini tanıtan Gedik Piliç, bütün organizasyonlarında ki ortak temeli ”İnsan” odaklı olarak oluşturmuştur. İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın anlayışını benimsemiş olan şirket Ülkesi ve Devleti için her zaman var olmaya devam edeceklerini beyan etmektedir. Sağlanan İş İmkanları Şu Şekildedir;

Gedik Piliç Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan Kaynakları zaman zaman açılan pozisyonlar için ve ihtiyaç duyulan personel ihtiyacını gidermek amacı ile iş ilanları yayımlamaktadır. Yayımlanan iş ilanlarına yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilerek personel alımı yapılmaktadır. İncelenen iş başvuru formları pozisyon için uygun bulunması halinde mülakata çağrılarak görüşme yapılmaktadır. Mülakat ve diğer süreçler içerisinde Din, Dil, Irk, Cinsiyet ayrımı yapılmadan adaylar değerlendirilmektedir.

İşe alım sürecinde değerlendirilen adayların eşit hak ve şartlarda değerlendirilmesine dikkat edilmektedir. Fırsat eşitliliği ilkesi ile her aday için aynı uygulamalar yapılmakta ve iş için en doğru seçenek olan aday işe alım yapılmaktadır. Kariyer yapmak isteyen adaylarında tercih edebileceği şirketlerden birisi olan Gedik Piliç Fabrikalarında, Bölge müdürlüklerinde istihdam sağlamaktadır. Aynı zamanda verdiği bayilikler ile iş kurmak isteyen insanlar içinde fırsat kapısı olmaktadır.

Personel sayısı 2000’den fazla olan firma yeni yatırımlar ve iş alanları bulması ile personel sayısını arttırabilmektedir. Çalışan statüsü Fabrikalar ve Bölge müdürlüklerinde işçi, Eleman ve Yönetici personel olarak tanımlıdır. Paketleme Elemanı, Üretim işçisi gibi pozisyonlar bulunmakla birlikte muhasebe, insan kaynakları, Depo sorumlusu, Forklift operatörü, Şoför ve Güvenlik gibi pozisyonlarda personel alımı yapılabilmektedir.

Sosyal Olanaklar

Firma mevcut çalışan personellerinin performansını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanında iş arayışında olan adayların tercih edeceği ilk firma olma amacı gütmektedir. Bu bağlamda ise çalışanlarına bir takım sosyal olanaklar, yan faydalar ve ek faydalar sağlamaktadır. Gedik Piliç şirketinin çalışanlara sağladığı faydalar şu şekildedir; Personel Kazandırma Ödülü, İşe Devamlılık Primi, Evlilik Yardımı, Doğum Yardımı, Ölüm Yardımı,  Sünnet Yardımı, Gedik Piliç Yardımı, Gıda Yardımı, Yakacak Yardımı, Ramazan Yardımı.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
 • Paketleme Elemanı
 • Üretim İşçisi
 • Folklift Operatörü
 • Şoför
 • Dağıtım Elemanı
 • Depo Sorumlusu
 • Güvenlik Görevlisi
 • Muhasebe Elemanı
 • Fabrika İşçisi
 • Kesimhane Elemanı
 • Kasap
 • Aşçı

Gedik Piliç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket ihtiyaç duyulan pozisyonlarda ve ihtiyaç duyulduğunda değerlendirmek için insan kaynakları havuzunda başvuruları biriktirerek incelemektedir. Uygun pozisyona yerleştirilmek amacı ile yapılan çalışma neticesinde adaylar şirkete en fazla katkı vereceği pozisyona yerleştirilmektedir. Gedik Piliç İş ilanları çeşitli kariyer sitelerinden yayımlanabilmektedir. Bunun yanında resmi web sitesinde bulunan iş başvuru formu ile çalışmak isteyen adayların başvurularını kabul etmektedir. Gedik Piliç aynı zamanda çalışan personellerinin önerdiği adayları da değerlendirerek işe alım yapmaktadır. Firmada çalışan bir tanıdığınız var ise iş başvurusu yapmak istediğinizi iletebilirsiniz.

İş başvuruları hem online hem de fiziksel olarak fabrikaya veya bölge müdürlüğüne gidilerek yapılabilmektedir. Firmaya yakınsanız ”Kolankaya Köyü No: 85 64600 / Eşme – Uşak” adresine giderek iş başvuru formu doldurmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Firmaya uzak olan adaylar için en doğru tercih online iş başvurusu yapmak olaraktır. Bunu en doğru yapmanın yolu ise firmanın resmi web sitesindeki özgeçmiş formunu doldurmaktır. Online başvuru linki şu şekildedir; Gedik Piliç İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gedik-pilic-personel-alimi-is-ilanlari/

Yorum Yaz