Ferrero Fındık Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ferrero personel alımı yaparak yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Ferrero firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Ferrero yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Oltan Gıda olarak bilğimiz fındık üreticisi olan yerli firmamız adını Ferrero Fındık olarak değiştirmiştir.Çikolata üreticisi Ferrero, 2014 yılında tamamını satın aldığı Oltan Gıda’nın ismini ‘Ferrero Fındık İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş.’ olarak değiştirdi.

Bu demek oluyor ki Oltan Gıda Personel alımı yapmayacak. Artık Ferrero şirketinin insan kaynaklarına başvurmamız gerekiyor. Böylelikle daha kurumsal daha rahat çalışma şartları ve daha iyi bir bütçe ile bu firmada çalışabiliriz.

Bakalım Ferrero Fındık kendisini nasıl tanımlıyor ?

Ferrero sıradan bir şey değildir. İtalya’nın Alba kentindeki mütevazi başlangıçlarımızdan bu yana, ürünlerimiz tüm dünyada milyonlarca insanı şaşırttı ve sevindi.

Sürdürülebilir ve dinamik, ancak her zaman uzun vadeli görüşümüzü alan, gerçekten ilerici ve küresel bir bakışımız var. Ürünlerini ve insanları bir araya getiren, tarihimizi ve çevreye ve yerel topluluklara olan bağlılığımızı öğrenen bir şirket hakkında daha fazlasını keşfedin.

Markalarımız için sevgi büyüdükçe global alanımız da büyümeye devam ediyor. Bugün, Ferrero Grubu 53 ülkede bulunuyor ve ürünleri 160’dan fazla ülkede satılıyor. 34.000’den fazla daimi ve geçici çalışanın global bir iş gücüne, global bir portföye sahibiz ve Ağustos 2014’te konsolide net cirosu 8,4 milyar Euro olarak gerçekleşti. Ferrero’ya katılın ve global başarımızın bir parçası olun.

Ferrero Personel Alımı ve İş İlanları

Ferrero’da, özel bir şey için çabalamanın talimattan çok daha fazla işbirliği gerektirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle, bireysel hırsdan önce toplu başarı yakalayan insanlar ararız. Ekip çalışmasının önemini vurgulayan ve sürekli genişleyen bir şirkette uzun vadeli bir kariyer yapmak isteyen insanlarla çalışmayı hedefliyoruz.

Web sitemizde yayınlanan boşluklara bakmayı ve doğrudan belirli bir açık pozisyona başvurmayı öneririz. Şu anda profilinizi ve beklentilerinizi karşılayan bir boşluk yoksa, gelecekteki Ferrero fırsatlarına duyduğunuz genel ilgiyi göstermek için özgeçmişinizi çevrimiçi olarak gönderebilirsiniz.

Ferrero’nun işe alım prosedürü nedir?

Online başvuru yaparsanız, özgeçmişiniz işe alım uzmanlarımız tarafından görülecektir. Deneyim ve becerileriniz iş profilini karşılıyor, işe alım ekibimiz sizinle iletişime geçecek. Özgeçmişleriniz Ferrero’ya gelecekte ilgi gösterebilirse, profilinizi gelecekteki bir fırsat için değerlendirmek için bir görüşme röportajı organize edebiliriz.

Başvurumun süresi bittikten sonra zaman sınırlaması var mı?

Başvurunuz, kişisel verilerle ilgili yerel mevzuata uygun olarak işe alım veritabanımızda tutulacaktır. Son başvuru tarihinden hemen önce, devam ettirmenizi güncellemenizi isteyen bir bildirim alacaksınız.

Ferrero, uluslararası bir kariyer yapma fırsatı sunuyor mu?

Uluslararası hareketlilik, kültürümüzü ve bilgimizi küresel düzeyde paylaşmamıza ve grubun büyümesine yardımcı oluyor. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok hareketlilik fırsatları yaratmaya çalışıyoruz. Uluslararası bir kariyer istiyorsanız, amiriniz bunu sizinle tartışmaktan mutluluk duyacaktır.

Bulunduğum ülkeden farklı bir yerde bir iş başvurusunda bulunabilir miyim?

Evet, iş şartlarını yerine getirirseniz başvurabilirsiniz. Lütfen, bu pozisyonların genellikle yerel kişiler tarafından doldurulduğunu ve gurbetçi ödevleri olarak kabul edilmediğini unutmayın.

Yurtdışında staj başvurusunda bulunabilir miyim?

Birçok Ferrero şirketinin staj programları var. Reklam işi bölümünde “staj” seçerek bu web sitesinde reklamı yapılan staj fırsatlarını arayabilirsiniz.

Ferrero, üst düzey yönetim ya da yönetici seviyesinde işlerde çalışıyor mu?

Bu seviyede işe alım yapıyoruz. Üst düzey üst yönetim pozisyonları bu sitede görünmeyebilir. Ferrero’daki iş olanaklarıyla ilgileniyorsanız ve mevcut boş lk listenizdeki deneyim seviyenize uygun iş bulamazsanız, lütfen CV’nizi buraya gönderin .

Ferrero Personel Alımı

Yerel Ferrero şirketleri, yeni gelen firmalara biniş prosedürü ile ilgileniyor. Bu, ülkeden ülkeye değişiklik gösterir ve Ferrero’da yaşamınızı başlatmak için yeterli bilgi ve desteğe sahip olmaya odaklanır. Ayrıca, yerel girişimlerle birlikte uygulanan yeni katılanlara birkaç kurumsal düzeydeki programlar sunuyoruz.

Ferrero hangi eğitim fırsatlarını sunuyor?

Kurumsal ve yerel düzeyde hem eğitim olanakları sunuyoruz. Kurumsal Üniversitemizde, Grubun değer ve hedefleri hakkında bilgi sahibi programlar sunuyoruz. Başta rol düzeyinde olmak için gereken beceri ve yetkinliklerin geliştirilmesinde her bireyi desteklemek için diğer eğitim programları yerel düzeyde sağlanmaktadır.

Ferrero ne tür kariyer yolları sunuyor?

Ferrero’da mesleki ve yönetsel olarak çeşitli kariyer yolları bulabilirsiniz. Aradığımız nitelikleri ve özellikleri keşfetmek için ‘Ferrero’da Çalışmak’ bölümüne göz atın.

Pazarlama / Satış / Kontrolü stajyer programının uluslararası kısmı nasıl yapılandırılmıştır?

Program, Ferrero’nun geçmişi, kurum kültürünü, ürünlerini, pazarlarını, pazarlamasını, satışını, üretimini, teknolojilerini ve dahili hizmetlerini genel bir bakış sağlayarak satış / üretim ve beş haftalık atölye çalışmalarında iki haftadır. Ekip çalışması, sunum becerileri, zaman yönetimi ve problem çözme konularına da odaklanacaksınız. İtalyan dil kursları isteğe bağlıdır.

Ferrero çikolata Fabrikası iş başvuru formu

Ferrero (oltan Gıda ) Personel alımlarına başvurmak için buraya tıklayarak açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra iş başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Sonrasında size en kısa sürede dönüş yapacaklarından emin olabilirsiniz. Çok saygın ve insanlara değer veren insan kaynakları yapısıyla çalışan çalışmayan herkesin saygısını kazanan Ferrero Nutella, kinder gibi çikolatalarla ise de çocukların kalbinde yer edinmiştir. Ferrero Personel Alımına başvurmak için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ferrero-findik-personel-alimi/

Yorum Yaz