File Market İş İlanları İş Başvurusu 2023

File Market İş İlanları yayımlamaya devam ediyor. Türkiye’de birçok ilde bulunan mağazaları ile geniş ürün portföyüne sahip olan File Market, açtığı yeni mağazalar ile istihdam etmeye devam ediyor. Bim Birleşik Mağazalarının 2015 yılında hızlıca faaliyete koyduğu File Market bir Bim kuruluşu olmakla birlikte üst seviye bir hizmet vermektedir. Birçok ilde bulunan File Mağazaları hakkında detaylı bilgi vererek yayımlanan iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız. Personel Alımı için dönem dönem iş ilanları yayımlanan File Market hakkında ilan detaylarını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz…

File Market İş İlanları İş Başvurusu

File Market bir Bim Birleşik Mağazalar kuruluşudur. Bim 2015 yılında File mağazalarını devreye alarak sektörde farklı bir yere konumlandırmıştır. File Market; Bim mağazalarına göre daha fazla ürün barındırmanın yanında bir nevi Gurme Market tarzında hizmet vermektedir. Mevcutta bulunamayan veya zor bulunan ürünleri tedarik ederek ürün çeşidinde zenginliğe, aynı zamanda Gurme ürünler tedarik ederek lezzet ve kalite bakımından zengin ürünleri portföyüne almıştır. Gurme Market olarak nitelendirebileceğimiz File Market ”Harras” markasını sadece kendi mağazalarında sunarak fark yaratmıştır.

Market kaliteli ürünleri düşük fiyattan sunma gayreti içerisindedir. Bu nedenle 4.000’den fazla ürün çeşidine sahip ve bu ürünlerin muadilini düşük maliyette sunmaktadır. Böylelikle her üründen ucuz, pahalı ama kaliteli hizmet anlayışı ortaya çıkmıştır. Diğer marketlerin yaptığı gibi zaman zaman indirimli ürünler ve kampanyalar yapmak yerine her gün düşük fiyat politikasını izleyerek tüketicilere her gün düşük fiyat sunmaktadır. Market raflarında Şarküteri, Et, Taze meyve ve Sebze, Unlu Mamulleri ile kişisel bakım ürünleri için ayrı bölümler bulunmaktadır. Mağaza içerisinde alışveriş yaparken Fırından çıkan unlu mamuller tüketicilere anons edilerek sıcak ve taze olarak temin etmeleri sağlanmaktadır.

File Market İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları iş ilanları yayımlayarak; mevcut mağazalarında ki boşalan pozisyonlara veya yeni açılan mağazalarda ki boş pozisyonlara eleman alımı yapmaktadır. File Market İş İlanları ve Bim Personel Alımı İlanları ayrı ayrı yayımlanarak istihdam sağlanmaktadır. File Market Mağazalarında Kariyer yolculuğunuz heyecanlı ve öğrenme şeklinde geçebilir. Bunun sebebi File Market çalışanları müşterilere hizmet verirken aynı zamanda çeşitli eğitimler ile eğitilerek hizmet kalitesi arttırılmaya çalışılmaktadır.

Mesleki gelişim eğitimleri ile personel mesleklerinde çeşitli eğitimler alarak kendilerini geliştirme fırsatı sunulmaktadır. Teknolojinin getirdiği yenilikleri hizmetine entegre ederek çalışanların teknolojik işlemlerle daha kolay ve daha rahat çalışmasını sağlar. Hedeflerimize Çalışanlarımızla Ulaşıyoruz Sloganını benimseyen File Market bu doğrultuda çalışanlara değer vermekte ve Saygı, sevgi çerçevesinde bir çalışma ortamı sunmaktadır. Şuan File Market Mağazaları 14 ilde bulunmaktadır. Bazı illerde birden çok mağaza varken bazı illerde 1 adetle sınırlıdır.

İş İmkanı Sağlayan File Market şuan istihdamı şu illerde sağlamaktadır; Ankara, Antalya, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ’dır. File Market Bayilik Başvurusu kabul etmemekte ve bayilik vermemektedir. Ancak File Market kiralayacak uygun yeri olanlar için yer başvurusu kabul etmektedir. Minimum 1000-2000 Metre kare arası yerler kabul edilmektedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon Adı Şehir
Alacaatlı / Yaşamkent Bölge Taze Gıda Personeli Ankara
Alacaatlı / Yaşamkent Bölge Kasa Reyon Personeli Ankara
Kumbaba / Şile Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
Urla / İzmir Bölge Meyve Sebze Personeli İzmir
Sincan / Ankara Depo Personeli Ankara
Gemlik / Bursa Bölge Kasiyer – Reyon Personeli Bursa
Gemlik / Bursa Bölge Taze Gıda Personeli Bursa
Merkez / Yalova Bölge Taze Gıda Personeli Yalova
Merkez / Yalova Bölge Kasa Reyon Personeli Yalova
Sincan / Ankara Depo Mal Kabul Personeli Ankara
Sincan / Ankara Depo Sevkiyat Şoförü Ankara
Sincan / Ankara Depo Reachtruck Operatörü Ankara
Nilüfer / Bursa Bölge Kasa Reyon Personeli Bursa
Validebağ / Üsküdar Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
Alemdağ Depo Reachtruck Operatörü İstanbul(Asya)

İş ilanları içerisinde size uygun pozisyon veya yaşadığınız ilde File Market bulunmuyorsa; ilanımızı dönem dönem takip ederek bölgenizde açılan yeni mağazalar için başvuru yapabilirsiniz. Çünkü File Market sürekli gelişmekte ve yatırım yapmakta olan bir şirket olduğundan yeni bölgelerde market açmaya devam etmektedir. Ayrıca Genel Başvuru Formu ile istediğiniz pozisyonu belirterek başvuru formunu iletebilir, bu sayede istediğiniz pozisyon boşaldığı zaman insan kaynakları sizi arayarak mülakata çağırmaktadır.

File Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Market iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Çeşitli kariyer sitelerinden iş ilanları yayımlansa da her zaman başvuru formu doldurabilmenize olanak tanımaktadır. Resmi web sitesinde bulunan hazır özgeçmiş formu adayların kolaylıkla formu doldurarak başvurularını iletmelerini sağlıyor. File Market bu yöntemi Hızlı başvuru olarak kabul etmekte ve kariyer sitelerinden daha önce incelemektedir. File Market online başvuru formu doldurmanıza olanak sağlarken aynı zamanda size en yakın File mağazasına giderek de iş başvuru formu doldurmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Online İş Başvuru formu için tıklayınız > File Market İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/file-market-is-ilanlari-is-basvurusu/

Yorum Yaz