Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen ve iş arayan adaylar Finansbank iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Finansbank insan kaynaklarının yayınladığı iş ilanlarında şubelerinde çalışacak Gişe, Güvenlik, Müşteri Temsilcisi, Müfettiş gibi departmanlar için personel arıyor. İş başvurularını kabul edecek olan Finansbank insan kaynakları adayların başvuru formlarını doldurmalarını beklemekte. Gerekli bilgileri ve detayları yazımızdan edinebilirsiniz.

QNB Finansbank

1987 yılında kurulan ve bugüne kadar akıllı bankacılık ilkesiyle faaliyet gösteren Finans Bank Türkiye’de halka açılan ilk özel banka olma ünvanını taşımaktadır. 1995 yılında bireysel bankacılık sektörüne de giriş yapan Finans bank 94 krizinde ihtiyaçlara karşılık vermiştir. Proaktif yaklaşım ve hizmet kalitesini sürekli ileriye taşıyan banka özel bankalar arasında en aktif 5.banka olma başarısını göstermiştir.

Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında da faaliyet gösteren Finans bank 31 ülkede geniş yelpaze ağı ile faaliyetini yürütmektedir. Dünya’nın en güçlü en güvenli bankaları arasında bulunan Finans bank Orta doğunun en iyi bankası seçilmiştir. İsmini 2016 yılında güncelleyen banka QNB finansbank olarak bankacılık sektöründe hizmetine devam etmektedir.

30 binden fazla çalışanıyla istihdam kaynağı olan Finans bank her geçen gün yeni şube ve yeni Atm açmaktadır. Çalışanların ilk tercihi olmak isteyen QNB Finansbank sektörde ki liderliğini Müşteriler, Çalışanlar ve hissedarlar üzerine kurmaktadır. Türkiye’de 542 şubesi bulunan Finans bank bu şubeler için Personel alımı yapacak.

Enpara.com ile online bankacılıkta terfi eden Finansbank, bu adımı ile iş ağını ve müşteri portföyünü genişletmiştir. Dijital bankacılık teknolojisini bu sayede üst seviyeye çıkaran Finansbank bünyesinden ayrı bir şekilde hizmet vermeye çalışsa da, aslında yatırım yaptığı şirketlerden birisidir.

Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları

Finansbank kendi kariyerini ve çalışanların kariyerini bir arada harmanlayarak bankacılık sektörünün lideri olmaya çalışır. İnsan kaynakları yönetimi kalifiye personeller ve iş hayatına yeni başlayacak olan personelleri seçerek ve eğiterek Finansbank’ın bir sonraki gün vereceği hizmetin kalitesini bir tık üste taşımayı hedeflemektedir. İnsan kaynakları merkezi yönetim ve şubelerindeki ihtiyaç duyulan personel sayısını tespit ederek iş ilanları yayımlar. Banka Personel alımı yapmak için insan kaynakları aracılığı ile adayları değerlendirir ve işe alım yapar.

Bu bağlamda İnsan kaynakları tarafından İşe Alım ve Kariyer Yönetimi, Gelir Yönetimi, Performans ve Yetenek Yönetimi, Eğitim ve Gelişim Yönetimi, Kurum içi iletişim yönetimi ve Bilgi yönetimini süreci iyi hizmet iyi personellerle verilir anlayışı ile yönetilir. Kariyer yapmak isteyen adayların tercih edebileceği bankalardan birisi olması, iş arayışında olan adaylar için bir avantaj. Terfi etmek için çalışmak, para kazanmak için çalışmaktan her zaman daha iyidir. Çünkü terfi kazancınızı da etkileyen en önemli etkendir. Bu sebeple işe alınmanız durumunda performansınızı yüksek tutmalısınız.

İşe Alım Süreci yine Finansbank insan kaynakları tarafından yürütülür. İnternet sitesindeki kariyer bölümünden paylaşılan iş ilanlarına yapılan başvurular Finansbank insan kaynaklarına iletilir ve burada değerlendirilir. Ön başvuru yapan adaylar değerlendirme sonucunda pozisyonsa uygunda mülakat için çağrılır. Mülakat aşamasından başarılı olunması halinde banka adaya iş teklifi yapar. Adayın iş teklifini kabul etmesi sonucunda işe başlangıç eğitimleri verilerek oryantasyon sağlanır.

İş İlanları

  • Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi
  • Tele Satış Görevlisi
  • Çağrı Merkezi Görüntülü İşlemler Müşteri Danışmanı
  • Enpara.com Saha Müşteri Danışmanı
  • Tüzel Satış Temsilcisi
  • Bireysel Müşteri Temsilcisi
  • Gişe Yetkilisi Alımı
  • Güvenlik Görevlisi Alımı

Finansbank İş Başvurusu

İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle çalışmak istediği veya pozisyona uygun olup olmadığını düşünmelidir. Banka güvenlik, Gişe, Danışma, Pazarlama departmanları için zaman zaman ilanlar yayınlanmakta. Vereceğimiz linkte Finansbank iş ilanlarını göreceksiniz. Buradaki iş ilanlarından size uygun olan iş ilanına tıklayarak öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Eğer herhangi bir ilan göremediyseniz Genel başvuru bölümünden başvurunuzu ileterek de iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Finansbank personel alımı için başvuru yapmadan önce tüm gereklilikleri yerine getirdiğinizden emin olmanız gerekiyor. Finans Bank Personel alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/finansbank-personel-alimi/

Yorum Yaz