MEDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Elektrik ve Enerji sektörü yeni gelişmeler ile yoluna devam ederken bu sektörde çalışan adaylar ile çalışmak isteyen adaylarda iş arayışına devam etmektedir. Elektrik sektöründe iş imkanı sağlayan şirketlerden biriside Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. kurumudur. Medaş şirketinde çalışmak isteyen adaylar Meram şirketi ile ilgili detaylı bilgi edinebilir ve iş ilanlarına başvuru iletebilirler.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.

Devlete bağlı kurumların yürüttüğü elektrik dağıtım görevi, 2004 yılında özelleştirme kapsamına alınması ile çeşitli şirketler ortaya çıkmıştır. İhale süreci ile özelleştirme kapsamında Medaş kurumunun hisselerinin Alcen Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş. tarafından satın alınması ile hizmete başlamıştır. Şirket hisseleri devir olsa da Medaş aynı isimli faaliyetlerine devam etmektedir. 2009 yılından bu yana verilen hizmetlerin kalitesi yükseltilmeye çalışmış tüketicilere kesintisiz Elektrik sağlanması konusunda titizlikle çalışılmaktadır. Alarko Holding çatısı altında bulunan şirket iş başvurularını da bu şekilde kabul etmektedir.

MEDAŞ şirketinin hizmet verdiği iller ise Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman illeridir. 6 ilden oluşan bölge 65 ilçe ve 331 kasaba, 1379 köy ve 512 yayla ile 3.7 milyon insana hizmet sağlamaktadır. MEDAŞ İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Standardizasyon, Teknik Kayıp Oranı, Mesleki ve Kişisel Gelişim ve Sosyal Sorumluluk hedefleri ile yoluna devam etmektedir. Her zaman kaliteyi bir tık yukarı taşıma hedefi olan şirket EPDK kurumu tarafından da denetlenmektedir. Bu şirkette çalışmak isteyen adaylar ise aşağıdaki iş ilanı ile başvuru yapabilirler.

MEDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları

Meram Edaş şirketi zaman zaman yayımladığı iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır. Resmi web sitesindeki insan kaynakları bölümü ile staj başvurusu da kabul eden şirket yayımladığı iş ilanlarına yapılan başvuruları yine insan kaynakları departmanı ile değerlendirerek işe alım yapmaktadır. Medaş şirketinin sorumlu olduğu illere eleman alımı yapan şirket ilanlarını şu iller için yayımlamaktadır;

 • Konya Meram Edaş İş İlanları
 • Aksaray Medaş İş İlanları
 • Niğde Medaş İş İlanları
 • Kırşehir Medaş İş İlanları
 • Nevşehir Medaş İş İlanları
 • Karaman Medaş İş İlanları

Meram Edaş yayımladığı Güncel İş İlanları ile bir çok pozisyonda personel alımı yapabilmektedir. İş arayanlar tarafından tercih edilen bir şirket olmak için uygun çalışma ortamı ve olanakları sağlamaya çalışan şirket bu doğrultuda başarıya doğru ilerlemektedir. Takım çalışmasına önem veren Medaş şirketi her çalışanının birbiri ile koordineli bir şekilde çalışarak başarıya ulaşılacağına inanıyor. Ortak fayda bakımından her çalışanın şirkete sağladığı faydanın bütün çalışanlara yansıyacağını bildiren Meram EDAŞ şirketi bu sebeple Güven ve bağlılık ile çalışabilecek personel seçmektedir.

Personel Seçimi yaparken niteliklere ve yetkinliğe dikkat eden şirket pozisyonun gerektirdiği nitelikleri göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadır. Bunun yanı sıra şirket kurallarına riayet edebilecek ve şirkete uyum sağlayabilecek adayları tercih etmektedir. Gelişim yönünden personellerini takip ederek işlerinde tecrübe edinmelerini sağlayan şirket kariyer hedefi olan çalışanlarında yanında olacağını ve kariyer yolunda çalışanlarına destek olacağını ifade etmektedir. Medaş çalışanlarını performans kriterleri ile değerlendirerek ödüllendirmektedir.

Meram EDAŞ Güncel İş İlanları
 • Sayaç Okuma Elemanı
 • Arıza Tespit ve Onarım Elemanı
 • Sinyalizasyon Sistemi Mühendisi
 • Yapım İşleri Teknikeri
 • Proses Teknisyeni
 • Filo Uzmanı
 • Endeks Okuma Görevlisi
 • Temizlik Şefi

Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Meram Edaş şirketinin yayımladığı iş ilanlarına başvuru yapmak için sizlere anlatacağımız yöntem en etkili yöntemdir. Diğer şirketlerin aksine Medaş şirketi Genel Başvuru ilanı ile sürekli öz geçmiş kabul ederek ihtiyaç anında aranmak üzere insan kaynakları havuzunda saklamaktadır. Şirket kariyer.net sitesine ilan verse de resmi web sitesinde iş başvuru bölümü bulunmaktadır. Meram EDAŞ şirketine 3 türlü iş başvurusu yapma tavsiyesi veriyoruz. İş Başvurusu yapma seçenekleri;

 1. Şirkete Giderek: Meram Edaş şirkete gelerek iş başvuru formu doldurma şansı tanımaktadır. Şirketin Medaş Genel Müdürlüğü Sancak mah. No:92 Selçuklu-Konya’da bulunan adresine giderek iş başvuru formu doldurmak istediğinizi söylediğinizde sizlere yardımcı olacaklarıdır.
 2. Mail Göndererek: Şirket detaylı öz geçmişinizi mail yolu ile iletmeniz halinde değerlendirmeye alacağını insan kaynakları sayfasında belirtiyor. Mail yolu ile başvurmak için Mail göndermek için en önemli kriter konu başlığına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” kabul ediyorum yazmalısınız aksi takdirde başvurunuz dikkate alınmayacaktır. CV gönderebileceğiniz mail adresi; info@meramedas.com.tr
 3. İş Başvuru Formu Doldurarak: Size vereceğimiz başvuru linkine tıklayarak Meram EDAŞ şirketinin insan kaynakları bölümündeki iş başvuru formuna ulaşacaksınız. Burada KVKK kabul ederek aşağıda bulunan GSM bölümüne GSM numaranızı yazarak gelen şifre ile sisteme giriş yapacaksınız. Burada başvuru formunu doldurarak başvurunuzu iletebilirsiniz. İş başvuru linki; MEDAŞ İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/medas-personel-alimi/

Yorum Yaz