Kerevitaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kerevitaş yayımladığı yeni iş ilanları ile personel alımı yapacağını işaret etti. Türkiye’nin Gıda sektöründe öncü şirketler arasında bulunan Kerevitaş eleman alımı yapacak. Kerevitaş iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi, aynı zamanda Şirket hakkında detaylı bilgileri bu yazımızdan edinebileceksiniz. Kerevitaş şirketinde çalışmak isteyen adayların sıkılmadan bu yazımızı okumalarını tavsiye ederiz.

KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kerevitaş Türkiye’de bir ilki gerçekleştirme şerefine nail olmuştur. Türkiye’de ilk dondurulmuş gıda şirketi olarak yola koyulan Kerevitaş 1970 yılında Bursa’da faaliyetine başlamıştır. Şirketin ilk faaliyet amacı ise İskandinav Ülkelerine (Danimarka, İsveç ve Norveç) Kerevit ihracatı yapmaktı. Kerevit yani bir tür Istakoz ihracatı yapan ve bunda başarılı olan Kerevitaş Şirketi gelen talepler üzerine dondurulmuş yiyecekler üretmeye başladı. Ürettiği ve dondurduğu Gıdalar içerisinde Meyve, Sebze ve Deniz ürünleri bulunmaktadır.

SuperFresh markası ile faaliyet alanını genişleten Kerevitaş 1990 yılının başlarında bu marka adı altında ürünlerini pazarlamaya başladı. Dondurulmuş ürün bakımından Türkiye’nin ilk firması olan Kerevitaş bu marka ile birlikte börek, Milföy, Lahmacun, Hamburger Köftesi ve çeşitli dondurulmuş et ve et ürünlerini ürün portföyüne ekledi. Bu vesile ile pazarın en zengin ürün yelpazesine sahip olan Kerevitaş bugün SuperFresh markası ile 400’den fazla ürüne sahiptir.

Kerevitaş Fabrikası Bursa ilimizin Akçalar bölgesinde 220.000 m²’lik bir sahada 62.000 m² kapalı alanda 5 ana işletmeden ( sebze-meyve, patates, unlu mamüller, ton balığı ve su ürünleri ) oluşan fabrikasında modern teknoloji ile üretim yapmaktadır. Şirket personelleri bölge müdürlükleri ve Bursa’da bulunan fabrikada iş imkanı bulmaktadır. SuperFresh İş İlanlarına ve Kerevitaş Bursa Fabrikasına iş başvurusu yapanlar aynı ilanlara başvurmaktadır. Bu sebeple Yıldız Holding çatısı altında bulunan Kerevitaş Şirketine Superfresh fabrikasında çalışmak isteyenler Yıldız Holding aracılığı ile başvurabilir.

Kerevitaş Personel Alımı ve İş İlanları

Kerevitaş şirketi zaman zaman iş ilanları yayımlayarak personel alımı yapar. Şirkette çalışmak isteyen adaylar bu iş ilanlarını takip etmek zorunda kalmaktadırlar. Sürekli iş ilanlarını takip etmek ve yayımlanacak diye beklemek bir hayli yorucu olabilir. Kerevitaş Şirketi’de neredeyse her insan kaynaklarının yaptığı gibi ihtiyaç anında iş ilanı yayımlamaktadır. Bu iş ilanları gerek Bursa Kerevitaş Fabrikası için gerekse Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya illerindeki Bölge Müdürlükleri için yayımlanabilmektedir.

İşe alım süreci Kerevitaş İnsan kaynakları tarafından yönetilmektedir. Tecrübeli ve Tecrübesiz iş başvurusu yapabileceğiniz bir çok pozisyon oluşabilmektedir. Kerevitaş insan kaynakları işe alım yaparken şirket ilkelerine bağımlı kalabilecek ve bu doğrultuda çalışabilecek adaylar işe almaktadır. Çalışanlardan beklediği Müşterilere öncelik vermesi, Rekabetçi olması ve değişen süreçlere hızlı adapte olabilmesidir.

Kerevitaş Fabrikasında iş imkanı bulabileceğiniz Departmanlar;

  • Yönetim
  • Muhasebe
  • İnsan Kaynakları
  • Üretim

Bu departmanlara bağlı olarak bir çok pozisyonda iş imkanı sağlanmaktadır. Kerevitaş insan kaynakları yönetimi personelleri Performanslarını yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Çalışan personellerini kariyer yönetimi ile ileriye taşımayı hedeflemektedir. Her pozisyon için gereken nitelikler ve istenen yetkinlikler farklılık gösterebilmektedir. Başvurunuzun olumlu değerlendirilebilmesi için mutlaka önceden çalışmış olduğunuz şirketten bir yöneticinizi referans göstermelisiniz.

Kerevitaş (SuperFresh) İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirketler genellikle medya aracılığı ile iş ilanlarını yayımlamaktadırlar. Bu ilanlara başvuran adayların başvuru formlarını inceleyerek mülakata çağırırlar. Burada önemli olan kısım ise başvuruyu nasıl yapmanız gerektiğidir. İş arayan adayların yoğun başvuruları karşısında şirketler genellikle en nitelikli adaylar arasından seçim yapmaktadır. Buda herkesi mülakata çağırmayacağı gerçeğinizi anlamamıza yetiyor. Günümüzde iş başvurusu yaparken en önemli kriter ise başvuru formumuzu ilgili şirketin insan kaynaklarına ilete bilmemizdir.

İş başvurusu: Kerevitaş Şirketi yeni iş ilanı yayımlamasa bile öz geçmişinizi kerevitaş İnsan kaynakları havuzuna iletebilirsiniz. Bu sayede başvurunuz her hangi bir ihtiyaç olduğunda incelenerek mülakata çağrılma olasılığınızı arttırır. Tabi ki bunun için başvuru formunuz özenli bir şekilde doldurulmuş olması gerekir. Her şirket resmi sitesinden başvuru kabul etmeyebiliyor ancak Kerevitaş şirketi buna dahil değil. Kerevitaş şirketinde çalışmak isteyen adaylar resmi sitesinden başvuru formu iletebilirler. Kerevitaş Personel alımı için İşe Başvuru Formu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kerevitas-personel-alimi/

Yorum Yaz