GAP İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İş olanaklarının Kısıtlı olduğu bu dönemde sizler için
iş ilanları yayınlamaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da yeni bir iş ilanı ile
sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. GAP İnşaat Personel Alımı , GAP İnşaat
işçi alımı , GAP İnşaat İş İlanları , GAP İnşaat Personel Eleman Alımı , GAP İnşaat
Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından
edinebilirsiniz.

GAP İnşaat  Personel Alımı ve İş İlanları

GAP İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. GAP İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. GAP İnşaat fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran GAP İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı.  Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

GAP İnşaat Hakkında

Çalık holdinge bağlı olan Gap İnşaat 1996 yılında başladığı yapılanma ile inşaat sektörüne adım atmıştır. Avrupa’da alt yapı , konut inşaatı, üst yapı, endüstriyel tesislerin yanında Enerji petrol ve doğal gaz alanlarında da müteahhitlik hizmeti vermektedir. Gap inşaatın önem verdiği en önemli kriterlerden biride personellerinin iş güvenliği ve sağlığıdır. 22 milyon kazasızlık başarısı elde eden Gap inşaat bu alanda amacına ulaşmaktadır. Yaptığı projeler olarak yurt içinde ve yurt dışında 120 nin üzerinde başarı ile tamamladığı projesi vardır. 2006 yılından beri dünyanın en iyi müteahhitler listesinde yer almaktadır.

Çalışma yaptığı Projeler ve Ülkeler ;

Türkmenistan , Irak , Dubai , Katar , Libya , Kazakistan , Rusya , Ukrayna , Suudi Arabistan gibi ülkelerde çalışma ve iş imkanı yakalayabilirsiniz.

Gap İnşaat İnsan Kaynakları

GAP İnşaat, Çalık Holding politikaları doğrultusunda, organizasyonun genel hedeflerine ulaşma sürecini sistematik olarak ölçümleyen HAY iş değerlendirme metodolojisini kullanmaktadır. Ayrıca, üstün performanslı bir organizasyon kurmak için hedef ve yetkinlikleri esas alan Performans Geliştirme Sistemini uygulamaktadır. İş ve kişisel hedeflerin birlikte dikkate alındığı bu sistem ile çalışanların yetki, sorumluluk, görev ve hedefleri gerçekleştirmedeki gayret ve başarısı değerlendirilmektedir.

  • Şeffaflığa dayalı açık bir iş anlayışı,
  • Yaratıcı, verimli ve etkin bir iş yönetimi,
  • Etkin iletişim ve sürekli eğitim ortamı,
  • Yenilikçi ve geliştirici iş yapma şekli,
  • Güncel teknoloji kullanımı,
  • Müşteri odaklı çalışma anlayışı,
  • Sevgi ve saygıya dayalı çalışma ortamı,
  • Toplumun inançlarına, temel değerlerine duyarlı ve saygılı bir şirket olmak olarak tanımlanmaktadır.

Gap İnşaat Personel Alımı Açık Pozisyonlar

Jcb Operatörü, İnşaat elemanı, İnşaat beden işçisi, Vasıfsız İnşaat elemanı, Damperli Kamyon Şoförü, Şantiye Şefi, Betonarme ustası, Kalıp Ustası

İş ilanları yayınlarayak Personel ihtiyacını gidermeyi amaçlayan Gap İnşaat için başvuru linkini veriyoruz. Başvuru linkinde yer alan kişisel bilgileri girdikten sonra Başvurmak istediğiniz pozisyon alanını Genel başvuru olarak seçiniz. Önceden hazırladığınız iş başvuru formunu manuel olarak yükleyebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz yada mesleki bilgiler vermek için açıklama bölümünü kullanabilirsiniz. Gap inşaat Personel Alımı yapmak ve İş başvuru formunu Doldurmak İçin Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gap-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz