İçtaş Enerji Personel Alımı 2023

İçtaş İnşaatın bir çok alanda faaliyet gösterdiğini biliyoruz. Bunlardan birtaneside enerji sektörü. Böyle büyük bir firmanın enerji sektöründeki faaliyeti ve vereceği hizmetin kalitesi tartışılmazdır. Bizde sizlere bu yazımızda İçtaş Enerji personel alımı , İçtaş Enerji eleman alımı , İçtaş Enerji işçi alımı ile alakalı bilgiler vererek sizlere iş başvurusu yapma esnasında yardımcı olacak ve iş başvurusu yapmanızı sağlayacağız.

İçtaş Enerji Ne ile ilgilenir ?

İçtaş holding olarak bilinen ve farklı sektörlerdeki hizmetlerle ülkemize yarar sağlayan İçtaş holdingin faaliyet alanları Sanayi, Altyapı, Enerji , İnşaat ve Turizmdir. Bu grup şirketleri İçtaş Karasuport , İçtaş altyapı, İçtaş İnşaat, Tredaş olarak birbirinden ayrılsada aynı çatı altında aynı amaca hizmet etmekte ve her sektörde adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

Tesisler Faaliyete Geçiş Kapasite Yıllık Üretim
İÇDAŞ ÇELİK Akışkan Yataklı EnerjiSantralleri            2005 3X135 MW 3.547.800.000 kWh
İÇDAŞ ELEKTRİK Süper Kritik Enerji Santrali            2011 600 MW 5.256.000.000 kWh
İÇDAŞ ELEKTRİK Süper Kritik Enerji Santrali            2014 600 MW 5.256.000.000 kWh
İÇDAŞ Biga Rüzgar Santralleri            2015 19X3,2 MW 210.240.000 kWh
Toplam:     14.270.040.000 kWh

İçtaş Enerjinin Elektrik santralleri yukarıda belirtilmiştir. Bu santrallerin yanı sıra Serbest tüketici olmuş elektrik aboneleri de kurumsal ve bireysel olarak İçtaş enerjiden elektrik sağlayabilmektedirler. İçtaş Enerji Elektrik üretim ve dağıtım şirketi olarakta faaliyet göstermektedir. Küçük ölçekli ve büyük Ölçekli şirketlere indirimli elektrik sağlayabilmektedir.

İçtaş Enerji Açık pozisyonlar ve İş ilanları

İçtaş Enerji , sahip olduğu diğer sektörelere personel almanın yanında Enerji sektöründede bir çok departmanda personel ihtiyacı bulunmaktadır. Zaman zaman online internet ortamına başvurularını açmaktadır. İçtaş elektrik mühendisi , enerji birim sorumlusu, Santral sorumlusu, Satış yöneticisi, Enerji satış birimi gibi bir çok departmana ve pozisyona personel alımı yapmaktadır. Sizlere anlatacağımız iş başvuru yöntemi ile kendinizi İçtaş Enerjide mülakatta bulabilirsiniz. Lütfen ilgi alanınız ve uzmanlığınız olmayan bölümlere iş başvurusu yapmayınız.

İçtaş Enerjiye İnternet üzerinden Nasıl başvuru yapılır ?

Burada önemli olan konu Güncel iş cv niz varmı ? sorusudur. Birçok iş başvurusu yapacak kişiler cv yerine isim soy isim yazmakta ve telefon numarasını yazmaktadır. Lütfen geçmişte nerelerde çalıştınız belirtmenizde fayda var. Hangi okuldan mezun oldunuz uzmanlık alanınız nedir bu ve bu gibi sorulara cevap verebilmeniz açısından bir cv bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır. İçtaş Enerjiye iş başvurusu yapmanız için vereceğimiz linkte ise İçtaş Enerjinin hazır formu vardır bu formu doğru ve düzgün bilgilerle doldurarak iş başvurusu yapabilir İçtaş enerji mülakatlarına katılabilirsiniz.

İçtaş Enerji Personel Alımlarına başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ictas-enerji-personel-alimi/

Yorum Yaz