Gediz Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gediz Elektrik Perakende satış Anonim şirketi hizmet bölgesi olan İzmir ve Manisa illerine personel alımı yapacak. Bir çok pozisyonda yayımlanan iş ilanları Gediz EDAŞ İnsan kaynakları aracılığı ile başvuruları değerlendirecek. Elektrik ve Enerji Sektöründe deneyimli adaylar için yayımlanan bir çok mesleki pozisyon olmasına karşın deneyimsiz adaylar içinde bir çok pozisyon mevcut. Gediz EDAŞ İş İlanlarını bu yazımızdan görebilir Gediz Elektrik Perakende satış A.Ş şirketi hakkında detaylı bilgi edinerek iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş

Elektriğin dünya üzerinde bir çok alanda kullanılmasına karşın insanlığın ve teknolojinin gelişmesine katkı sağlayan en büyük etkendir. Bununla birlikte elektrik tedariki yapan ve dağıtan bir çok şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerden biriside İzmir ve Manisa illerinde 3 milyon kişiye elektrik hizmeti veren Gediz EDAŞ Şirketidir. Gediz EDAŞ‘ın kuruluş öyküsü Enerji ve Elektrik sektörünün özelleştirilmesi ile paraleldir. TEK, TEDAŞ ve TEAŞ şirketlerinin kurulması ve bu şirketlerin daha sonra özelleştirilmesi ile bir çok şirket doğmuştur. Bu şirketlerden biriside Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan Gediz Elektrik Perakende satış A.Ş şirketidir.

Gediz EDAŞ şirketi enerji sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerine kesintisiz elektrik sunma amacı ile 2013 yılında faaliyetine başlamıştır. Misyonu hayata canlılık getirmek olan şirket vizyonunu ise müşterilerinin günlük yaşamında kolay, ulaşılabilir ve keyif veren ürün ve hizmetler sunmaktır. Resmi sitesinden sunduğu Online işlemler ise borç ödeme, borç sorgulama, abonelik başvurusu, Güvence bedeli sorgulama gibi hizmetler sunmaktadır. Gediz EDAŞ şirketinin Grup şirketleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş
 • Extranet İletişim Hizmetleri A.Ş
 • Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş 
 • Parla Solar
 • Yatağan Termik Enerji Üretim
 • Çatalağzı Elektrik Üretim
 • Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
 • Tümaş Mermer

Gediz Elektrik EDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları

Gediz EDAŞ, Kariyer hayatında sektörde tecrübe edinmek isteyen adaylara kapılarını açmaktadır. Zaman zaman iş ilanları yayımlayan Gediz EDAŞ İnsan Kaynakları aynı zamanda kapılarını sürekli Genel Başvuru kabulü ile açık tutmaktadır. Staj yapmak isteyen adaylara da Gediz Staj başvurusu şansı tanıyan Gediz Elektrik Şirketi çalışanlarına değer veren ve bütün aksiyonlarının çalışanları ile yürüdüğünün bilincinde olan bir şirket profili çizmektedir.

Aydem Enerji İş başvurusu yapmak isteyen adayları da aynı kanaldan değerlendiren Gediz EDAŞ şirketine başvuru yaparak hem Aydem Enerji hemde Gediz EDAŞ şirketi için değerlendirilebilirsiniz. İşe alım süreci Başvurunuz ile başlayarak Değerlendirme ile devam eder. Uygun Değerlendirilen Özgeçmişler mülakat için Gediz Edaş insan kaynaklarına çağrılarak yüz yüze görüşme gerçekleştirilir. Yüzyüze görüşmede olumlu bulunan adaylar nitelikleri de uygun ise işe alım yapılır.

Genel Başvuru olarak başvuru olanağı sağlayan şirket genel başvuru formunu dolduran adaylar ile her hangi bir pozisyonda ihtiyaç halinde veya yeni iş alanında eleman ihtiyacı doğduğunda yeni bir iş ilanı yayımlamak yerine mevcut havuzunda birikmiş genel başvuru içerisinden değerlendirme yaparak işe alım yapabilmektedir. Bu sebeple genel başvuru adımı çalışmak isteyen adaylar için çok önemli olmaktadır.

Gediz Elektrik Güncel İş İlanları
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (İngilizce Bilen) 
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (İngilizce şartı yok)
 • Risk Yönetimi Yöneticisi
 • SAP FI Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi (Denizli, Aydın, Muğla, Manisa, İzmir)
 • Sayaç Okuma Elemanı
 • Kurumsal Müşteri Temsilcisi
 • Gişe Görevlisi
Nasıl Başvuru Yapmalıyım?

İş başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter başvuru kanalıdır. Bir çok iş başvurusu ilgili şirketin insan kaynaklarına ulaşamaya bilmektedir. Bunu engellemenin en doğru yolu doğru kanallardan doğru başvuru yapmaktır. Bu sebeple ilk olarak başvurmak istediğiniz şirketin resmi web sitesini ziyaret ederek kariyer bölümü olup olmadığına bakmamız gerekiyor. Biz sizler için kontrol ettik. Gediz EDAŞ şirketi sitesinde bir kariyer bölümü olduğu gibi Staj başvuru linki ve Genel Başvuru formu da yayımlamış bulunmaktadır. Bu şirket için en doğrusu Genel Başvuru formunu doldurmanızdır.

Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İş başvuru formu doldurmak isteyen adaylar için iki seçenek bulunmaktadır. 1.Genel Başvuru 2.Staj Başvurusu bu iki seçenek içinde aynı yöntemi kullanabiliriz. Genel Başvuru yapmak isteyen adaylar Gediz EDAŞ İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada Genel başvuru adımına tıklamaları gerekmektedir Bu adımı da geçtikten sonra karşımıza bir sayfa açılacak bu sayfada Öz Geçmiş Bırak linkini göreceğiz buraya tıkladıktan sonra bizden bilgilerimiz istenecek. İstenen bilgileri doldurduktan sonra Genel Başvurunuzu iletebilirsiniz. Staj başvurusu içinde aynı yöntem geçerlidir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gediz-edas-personel-alimi/

Yorum Yaz