Kipa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kipa personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Kipa firmasına iş başvurusu yaparak iş hayatınızda yeni bir maceraya ne dersiniz ? Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Kipa  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımları için güncel medyadan hazırlayıp yayınladığımız  haberimiz için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Kipa Personel Alımı ve İş İlanları

Hepimizin Kipa olarak bildiği aslında şirket adı Tesco Kipa olan firma iş başvurularını ve personel alımlarını büyük bir titizlikle eleyip dokumakta. 90’lı yılların başlangıcında büyük bir topluluğun el attığı Kipa şimdi ki durumuyla göz dolduruyor. 1992 yılında kurulan ve Metin AKPINAR , Ahmet PİRİŞTİNA , Şinasi ERTAN gibi ünlü isimlerinde aralarında bulunduğu 100 iş adamının önderliğinde kurulan kipa 1994 yılında Bornova’da yani İzmir’in kalbinde ilk mağazasını açtı. 1998 yılında kendi ürünlerini piyasaya sürerek büyük bir atılım daha yapan Kipa AVM açarak İzmir’i kanatları altına aldı. Bu avm İzmir’in ilk Avmsi olma başarısını da göstermiş oldu. İzmir’den sonra Denizli’de de mağaza açan Kipa 2003 yılında İngiltere’nin en büyük perakende şirketlerinden biri olan Tesco’nun hisselerini satın almasıyla dünyaya adını duyurmuş oldu. Kipa’nın Türk markası olan ürünlerini Tesco aracılığı ile diğer ülkelere ihraç etmek amacıyla İstanbul da bir dağıtım ofisi kuruldu. En çok istihdam yaratan , kurumsal raporlama ve saydamlık sayesinde en şeffaf on şirket arasına girmekle ne kadar büyük bir kuruluş olduğunu bir kez daha bizlere hatırlattı. Personellerine iyi bir eğitim veren kipa iş ilanlarını yayınladı.

Tesco Kipa İnsan Kaynakları

Tesco İnsan Kaynakları kipa avmlerine ve mağazalarına personel alımı yapmak için ilanlarını medya aracılığı ile duyurdu. Tesco kipa’da çalışmak için tecrübe edinmiş olmanıza gerek yok. Tesco Kipa işe yeni başlayan personellerine gerekli bilgi ve eğitimi vererek öncelikli bir işe başlama varyasyonu gerçekleştirmektedir. Mevcut çalışan personelleri içinde zaman zaman eğitimler vererek daha donanımlı ve güncel bir profile sahip olmalarına olanak sağlayan kipa bu konudaki sağduyusunu bir hayli geliştirmiş. Gençlere kariyer fırsatları sunun ve her fırsatta onları eğiten kipa/Tesco firmasında çalışmak sizlere bir çok özellik ve bilgi katacağından emin olabilirsiniz.

Çalışma Şartları

Çalışanlarına her zaman değerli olduklarını hissettiren Tesco/Kipa firması çalışma süresini 8 saat olarak belirlemiştir. Haftalık çalışma saati 45 saatin üzerine çıkan personellerine günlük maaşınızın bir buçuk katını ödemektedir. Zaman zaman Çalışanlarına ek gelir faydasını sağlayan Kipa bu tutumunda elini bol gösterdiğini söyleyebiliriz. Çalışanlarına aylık ek gıda yardımı da yapan Kipa da çalışmak için şartlar oldukça elverişli. Yol , yemek , maaş ve yıl içerisinde ödediği ek gelirlerle sizi tatmin edici bir çalışma şartı olduğunu söyleyebiliriz.

İş İlanları

  • Kasiyer
  • Danışma
  • Güvenlik Görevlisi
  • Reyon Görevlisi
  • Temizlikçi
  • Çağrı Merkezi Elemanı
  • Depo Sorumlusu

Son dönemlerde kapanan birçok Kipa mağazası olmuştur. Ancak hala mevcut hizmet veren ve AVM içlerinde bulunan Kipa mağazaları bulunmaktadır. Kariyer net üzerinden ilanlar yayımlayarak açık pozisyonlar için personel alımı yapabilmektedir. İş başvurusu Kipa insan kaynakları tarafınca incelenerek işe alıma karar verilir. Tesco Kipa mağazalarında çalışmak için iş başvurusunu veya personel alımlarına başvurunuzu yapmak için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kipa-personel-alimi/

Yorum Yaz