Takeda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Takeda Personel Alımı için iş ilanları yayımlamaktadır. İş arayışında olan adayların tercih edebileceği fantastik ilaç şirketlerinden birisidir. Japonya kökenli olması ile birçok farklı kültürü de ülkemizle harmanlayarak ortaya çıkan çalışma sistemine sizde dahil olabilirsiniz. Dünya’nın kurulmuş ve bugüne kadar ayakta kalan en eski şirketlerden birisidir. Takeda ülkemizde yürüttüğü faaliyetlerle insanların sağlığına etki ederek, istihdam ile ekonomik yönden de desteklemektedir. Takeda İş ilanları ve detaylar için ilanımızı inceleyebilirsiniz.

Takeda Personel Alımı ve İş İlanları

Dünya’nın en köklü şirketlerinden birisi olan Takeda, ilk olarak 1781 yılında bitkisel ilaç pazarlama amacı ile kurulmuştur. Japonya’nın Osaka kentinde hizmet vermeye başlayan şirket, bugün ki uluslararası pazarın en güçlü ilaç firmalarından birisi olmanın temel taşlarını atmıştır.

Şirket benimsediği misyon itibari ile sağlık sektöründe geleceğin şekillenmesine, şifa üretmeye Tıp alanındaki gelişimlere katkı sunmayı hedeflemektedir. Faaliyet alanları İlaç Araştırma & Geliştirme, Üretim, Satış ve Pazarlama, İthalat ve İhracat ve sağlık sektöründe ki benzeri alanladır.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları Takeda şirketinin ve çalışanlarının birlikte gelişmesini sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. İşe alım sürecinde önemli rol oynayan Takeda İnsan Kaynakları çalışmak isteyen adayları değerlendirerek şirket için katkı sağlayabilecek bir aday olup olmadığına karar verir.

İş ilanları insan kaynaklarının şirket içerisinde tespit ettiği eksik pozisyonlar için yayınlanmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapan adaylar yine Takeda insan kaynakları tarafından mülakata alınarak değerlendirilir.

Birçok pozisyonu içerisinde barındıran şirket, aynı zamanda bünyesinde bulunan personeller için çeşitli eğitimler düzenleyerek gelişmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle personel alımı yaparken gelişime açık adayları işe alım yapmayı hedefler.

Takeda İş İlanları

  • Onkoloji ve Hematoloji Franchise Sorumlusu, İSTANBUL SATIŞ VE PAZARLAMA
  • Kıdemli Mali Analist, İSTANBUL FİNANS
  • Hesap Lideri – Nadir Genetik Hastalıklar, İSTANBUL SATIŞ VE PAZARLAMA
  • Tıbbi Müdür – Nadir Genetik Hastalıklar, İSTANBUL SAĞLIK İŞLERİ
  • Ürün Yöneticisi – İmmünoloji, İSTANBUL SATIŞ VE PAZARLAMA

Takeda İş Başvurusu

İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar için sunulan olanaklardan biriside resmi web sitesi üzerinden özgeçmişinizi gönderebilmektir. İnsan kaynaklarının hazırladığı kariyer bölümü ile hem Takeda şirketinde sunulan iş fırsatlarına erişebilir, hem de kariyer gelişiminiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Online iş başvurusu yapmak için Takeda İş Başvusu linkine tıklayarak Türkiye için yayınlanan açık pozisyonlardan dilediğinizi seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/takeda-personel-alimi/

Yorum Yaz