İçtaş İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İÇ İÇTAŞ İNŞAAT TİC. VE SAN. A.Ş.

Her zaman yeniliklere açık olan İçtaş İnşaat personel alımlarındada yeni personellere istihdam sağlayan bir şirkettir. İçtaş İnşaat personel alımı , İçtaş inşaat iş başvurusu , içtaş inşaat eleman alımı  ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

İçtaş İnşaat  Personel Alımı ve İş İlanları

İçtaş İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. İçtaş İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran İçtaş İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı. Yeni bir iş arıyor ya da iş değiştirmek istiyorsanız inşaat personel alımları ile alakalı yazımızı dikkatlice okuyunuz. Bu iş ilanı gibi 100 ’lerce iş ilanına sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Personel alımlarında mevsimsel olarak değişiklik olabilmektedir. Yaz ve kış olarak iki bölümde değerlendirilir ve iş yükünün daha fazla olduğu mevsimlerde daha fazla personel alımı yapılır.

İçtaş başvuru formunu nasıl doldurabilirim ?

Turizm , Enerji , alt yapı , sanayi işlerinde boy gösteren içdaş inşaat sektöründede başarılarına başarı katmaktadır. İC holding olarak bilinen içdaş inşaat İbrahim çeçen tarafından kurulmuştur. Şuan 4,677,505,000  geliriyle tüm dünyaya hizmet vermektedir. Kısa sürede büyük ilerlemeler kateden içdaş personel bakımındanda hayli zengin. Fortune 500 sıralamasında 29.sırada yer alan İçdaş zirveyi zorlayacak gibi gözüküyor. Sizde içdaş holding , içdaş inşaatta iş imkanı arıyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Basında İÇDAŞ İNŞAAT

Asya ve Avrupa 3. Köprü İle Yeniden Birleşti

ICA’nın hayata geçirdiği 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nde tarihi bir an yaşandı. 3. Boğaz Köprüsü’ndeki son çelik tabliyenin yerleştirilmesiyle İstanbul’un Avrupa ve Asya yakaları bir kez daha buluştu. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen , ICA Yönetim Kurulu Başkan’ı Fırat Çeçen ve köprü çalışanları katıldı.

İnsan Kaynakları

İş başvurusu yapacak adayları iyi bir önemli ön elemeden geçiren İçtaş eleman alımlarında titiz davranmaktadır. Cv nizi düzgün ve doğru bilgilerle doldurmanız sizin yararınıza olacaktır. Başvurular İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından değerlendirilmekte ve açık pozisyonlar dahilinde uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilerek iş görüşmeleri organize edilmektedir. Başvuru süreci öz geçmişinizin bize ulaşması ile başlamaktadır.Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilir.  içdaş inşaat personel alımı için iş başvuru formunu doldurunuz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ictas-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz