İSTON Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İston personel alımı yapmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İston iş ilanları yayımlayarak eleman alımına devam ediyor. Bir çok pozisyonda yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar bu ilanımızdan gerekli bilgileri edinerek iş başvuru formu doldurabilirler. İston şirketi hakkında daha detaylı bilgi edinerek çalışmak amacı ile tercih edebileceğiniz bir şirket olup olmadığına karar verebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi edinmek ve İstihdam edilen adaylar içerisinde bulunmak için yazımızın devamını okuyunuz…

İSTON A.Ş

İSTON İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul’un gelişimine katkı sağlamak, altyapı ve üstyapı işlerini yapmak ve kalıcı çözümler ile kaliteli hizmet sağlamak amacı ile 1986 yılında faaliyete konulmuştur. İlk etapta İstanbul’un sorunlarına çözüm getirmek amacı ile hizmet veren İston daha sonra Türkiye’deki diğer illere de hizmet vermeye başlamıştır.

Beton, Betonarme, Hazır Beton, Endüstriyel Betonarme, Kentsel endüstriyel yapılar, Şehir mobilyaları üretimi gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Sektördeki başarısını her geçen gün arttıran İston dünya kentlerine de ihracat yaparak hem Belediye hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. İlk etapta kamu kurumlarına hizmet sağlayan İston bugün özel sektöre de hizmet sağlamaktadır.

İSTON bütün üretim tesisleri ve ürettiği ürünlerinde bir çok uluslararası geçerli sertifikalara sahiptir. Kamu kurumlarına hizmetinin yanında insan odaklı bir yaklaşım sergileyen şirket kaliteye, çevreye ve insana değer vermektedir. 1000’i aşkın ürün çeşidi ile başka firmaları aratmayarak ürün satışı ve üretimini her geçen gün kalite ve kapasite bakımından arttırmaktadır.

İSTON Personel Alımı ve İş İlanları

İSTON personel alımı, İşçi alımı ve eleman alımı ilanları yayımlayarak istihdam bakımından ülkemizi desteklemektedir. İSTON insan kaynakları fırsat eşitliliği ilkesine dayanarak başvuru yapan adayları eşit şartlarda mülakat ve mesleki testlere tabi tutmaktadır. Çalışanları ile başarı sağladığına inanan yönetim anlayışı çalışanlarına değer vermekte ve her konuda personelini desteklemektedir.

Şirketin verdiği hizmetler; Laboratuvar, Taahüt işleri, Tasarım ve Projedir. Bu alanlarda iş imkanı sağlayarak işe alım yapmaktadır. Ürettiği ürünler içerisinde Kent mobilyaları, Çocuk oyun grupları, Otobüs Durakları, Parke Taşları, Bordürler, Beton ve Betonarme boru, Kaykay parkı, Köpek eğitim parkı ve Hazır beton bulunmaktadır.

Şirket iş fırsatlarını üretim, imalat ve diğer işler üzerine çalıştığı 6 adet tesis ile sunmaktadır. Her tesis kendi içerisinde farklı işlerden sorumludur. Personel istihdam ederken işçi statüsü ve eleman statüsü olarak alım yapmaktadır. Bazı pozisyonlarda mesleki personel istihdam edilirken bazı pozisyonlar için ise tecrübesiz eleman alımı yapılabilmektedir.

Çalışabileceğiniz İSTON Tesisleri
  • Hadımköy
  • Tuzla
  • Bayrampaşa
  • Silivri
  • Yenibosna
  • Altunizade

İSTON İş Başvurusu

İSTON şirketinde çalışmak isteyenler İBB’nin sağladığı koşullar sayesinde kolayca başvuru yapabilirler. Şirket İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olduğu için iş başvuruları İstanbul Büyükşehir Belediyesinin oluşturduğu KariyerİBB sitesinden yapılmaktadır. Güncel iş ilanları bu kariyer sitelerinden yayımlanmakta ve size uygun açık pozisyon oluştuğunda iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun yanında açık pozisyonları takip ederek zaman kaybetmek istemiyorsanız İBB ilanlarının içerisinde bulunan ”Genel Başvuru” adı altında iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Bu başvurunuz hem İston hemde Belediyeye bağlı diğer iştirakler için geçerli olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede İston’da olmasa bile diğer iştiraklerde iş bulabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Başvuru için link; İBB İş başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/iston-personel-alimi/

Yorum Yazın