Kestel Belediyesi Personel Alımı 2023

Kestel belediyesi süreli işçi alım ilanı yayınladı. Buna göre 30 kişilik işçi alım kontenjanı bulunmakta. Bursa’da bulunan Kestel Belediyesi İşçi alımını kura ile gerçekleştirecek. 5 Martta başlayacak çekiliş Saat 15:00’de Kestel’de gerçekleştirilecek. Kestel belediyesi işçi alım ilanında aranan şartlar ve başvuru kriterleri hakkında yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Bursa Kestel belediyesi süreli işçi alım ilanı yayınladı. Buna göre 30 kişilik işçi alım kontenjanı bulunmakta. Bursa’da bulunan Kestel Belediyesi İşçi alımını kura ile gerçekleştirecek. 5 Martta başlayacak çekiliş Saat 15:00’de Kestel’de gerçekleştirilecek. Alınacak işçiler Beden işçisi Katagorisinde alım yapılacak. Kestel belediyesi işçi alım ilanında aranan şartlar ve başvuru kriterleri hakkında yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

İşçi Olarak Alınacaklarda Aranan Şartlar;

  • TC Vatandaşı olmak
  • 60 yaşını geçmemiş 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Devletin Güvenliğine, Anayasaya karşı suçlar, Milli savunmaya karşı suçlar, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtecilik, Görevi Kötüye kullanma suçlarından her hangi birini işlememiş olmak.
  • En az İlk Öğretim mezunu olmak

İlana Başvuru yapmak için Türkiye İş Kurumu sayfasında İl Bursa Seçilecek Kamu açık iş ilanları araması yapılarak başvuru yapılacak. İnternetten başvuru yapamayanlar için ise Bursa’da bulunan İşkur İstihdam ofislerine gidilerek başvuruda bulunulabilir.

Türkiye İş Kurumunda Nasıl İş başvurusu yapılır? Tıklayınız.

  1. Kadro Sayısı: Beden İşçisi 30 Kişi
  2. İkametgah: Kestel İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
  3. İş Süresi: 6 Ay
  4. Kura Çekiliş Tarihi: 05.03.2020 – Saat: 15:00
  5. Kura Adresi: Vanimehmet mahallesi gazi caddesi No: 15 Aile Parkı yanı Eski kültür merkezi KESTEL

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kestel-belediyesi-personel-alimi/

Yorum Yaz