KİPTAŞ Personel Alımı ve İş İlanları 2023

KİPTAŞ Personel Alımı ile yeni projelerinde çalıştırılmak üzere işçi ve eleman alımı yapmaktadır. Gerçekleştirdiği konut projeleri ile dikkatleri üzerine çeken KİPTAŞ yeni projeleri için iş ilanları yayımlamakta ve işe alım yapmaktadır. KİPTAŞ firması hakkında detaylı bilgiye bu ilanımızdan ulaşabilir, iş ilanlarını görebilir ve nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz…

KİPTAŞ Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan KİPTAŞ ilk olarak 1987 yılında kurulmuştur. KİPTAŞ’ın kuruluş amacı mimari projeler gerçekleştirmek, Konut projeleri yapmak ve imar planları hayata geçirmektir. Kamu iştiraki olarak konut projelerinde iyi işler yapan KİPTAŞ 75.000 Konut inşa etmeyi başarmıştır. Faaliyetinin ana nedeni Konut projeleri yapmak olsa da, çeşitli alanlarda da faaliyet yürütmektedir. KİPTAŞ iş alanını genişletmek amacı ile Kentsel Dönüşüm, Konut İyileştirme ve gayrimenkul gibi alanlarda da faaliyet yürütmektedir.

Her yıl kendisine yeni hedefler koyarak ilk amacını insanlara fayda sağlamak hedeflemektedir. Bu bağlamda yoksul vatandaşlara ucuz ve erişebilir konut projeleri ile destek çıkmaktadır. Son olarak ihtimal dahilinde olan İstanbul depremi için yıllanmış yapıların dönüşümünü sağlama konusunu da gündeme almıştır. Teknolojinin getirdiği yenilikleri de kullanarak son teknoloji yapılar yaparak her geçen gün kendini geliştirmektedir. Bunun yanında KİPTAŞ İş İlanları yayımlayarak ve İşe alım yaparak istihdama katkı sağlamaktadır.

Devam Eden Projelerle KİPTAŞ!

  • KİPTAŞ GÜNGÖREN DOĞAKENT EVLERİ
  • KİPTAŞ TUZLA AYDINLIK EVLER
  • KİPTAŞ PENDİK ARKATLI EVLER
  • KİPTAŞ BAĞCILAR KİRAZ EVLER
  • KİPTAŞ EYÜPSULTAN YEŞİLPINAR EVLERİ
  • KİPTAŞ TUZLA MEYDAN EVLER
  • KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER
  • SİLİVRİ 4. ETAP KONUTLARI
  • GAZİOSMANPAŞA WE HALİÇ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları dönem dönem iş ilanları yayımlayarak KİPTAŞ firması için personel alımı yapmaktadır. Özellikle yeni projelerde gereken iş gücü ve eleman ihtiyacını yayımladığı iş ilanları ile karşılamaktadır. KİPTAŞ insan kaynakları aynı zamanda çalışan personelin Maaş, Özlük hakları, Sosyal destek, Eğitim ve Gelişiminden sorumludur. Performans takibi yaparak personellerin ihtiyacı olan eğitim alanlarını belirleyerek eğitim düzenler. Böylelikle şirket hizmet kalitesini arttırarak memnuniyet oranını yükseltmektedir.

İşe alım süreci insan kaynaklarının yayımladığı iş ilanları ile başlamaktadır. Yayımlanan açık pozisyonlara başvurusu yapan adaylar mülakata çağrılarak kişilik envanteri testi, Mesleki yeterlilik testi gibi mülakat aşamalarından geçmektedir. Mülakatta başarı sağlayan adaylara iş teklifi yapılarak işe alımı gerçekleştirilir. Kariyer hayatına yön vermek isteyen adaylarında tercih edebileceği firmalar arasındadır. İBB çatısı altında bulunması şirket çalışanları için avantaj sağlayabilmektedir.

KİPTAŞ İş İlanları

İş imkanları firmanın gerçekleştireceği projelere göre artabilmektedir. Genellikle inşaat sektöründe hizmet veren şirket, sektördeki pozisyonları içerisinde barındırmaktadır. Bunun yanında insan kaynakları, Güvenlik Görevlisi, Muhasebe Elemanı, Depo Sorumlusu, İnşaat işçisi, Vasıfsız Eleman, Beden İşçisi, Duvar ustası, Forklift operatörü vb. pozisyonlarda iş imkanı sağlayabilmektedir. Açık pozisyonları görmek için Kariyer.İBB adresini takip etmek gerekir.

Staj Başvurusu imkanı da sağlayan Kiptaş, lise ve üniversite öğrencilerine yaz ve kış mevsimlerinde sunduğu staj imkanları ile iş hayatına adapte olmalarını sağlıyor. Mecburi staj yapmak zorunda olan öğrenciler KİPTAŞ firmasına Staj Başvurusu yaparak kariyer yolunda iyi bir adım atabilirler. Staj uygulaması içerisinde eğitimler verilerek öğrencilerin tecrübe kazanması sağlanmaktadır.

Kiptaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapabilmek için öncelikle açık pozisyonların duyurulması gerekmektedir. Açık pozisyonlar duyurulduğunda Kariyer.İBB adresinden özgeçmiş oluşturarak KİPTAŞ firmasına CV gönderebilirsiniz. Duyurulan iş ilanlarını bu nedenle takip etmek çok önemlidir. KİPTAŞ firması gönderilen başvuruları diğer açılan pozisyonlar içinde değerlendirmeye devam eder. Yani başvurduğunuz pozisyonla ilgili alım yapılmamış olsa bile, açılan diğer pozisyonlar için özgeçmişiniz incelenebilir. Kiptaş başvuru formu ve iş başvurusu için gereken bilgileri verdik. Kiptaş resmi web sitesinden resmi bilgileri de alabilirsiniz. Resmi web sitesine erişmek için buraya tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kiptas-personel-alimi/

Yorum Yaz