Tarım A.Ş Personel Alımı İş İlanları 2023

Tarım A.Ş Personel Alımı ilanları yayımlamaya başladı. Tarım A.Ş sektörde problemleri çözmek, üretmek ve üretirken de Bursa halkına hem istihdam hem de katma değer sağlamaktadır. Tarım A.Ş dönem dönem ihtiyaç duyulan pozisyonlarda işe alım yapmaktadır. İş arayışında olan adayların ve bölgede ikamet eden halkın dikkatini çeken şirketin tarihi çok uzakta değildir. Bursa Büyükşehir belediyesi tarafından kurularak faaliyete koyulan anonim bir şirkettir. Tarım A.Ş tarihini inceleyerek sektörde neler yaptığını ve iş ilanlarını inceleyerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız…

Tarım A.Ş. Bursa Hayvancılık Tarım San. ve Tic. A.Ş.

Bursa ilinde tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sağlamak gelişmek ve geliştirmek aynı zamanda da üretmek amacı ile Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Tarım AŞ. bir Bursa Büyükşehir Belediyesi İştirakidir. Şirketin temel amacı köylerde, kırsal kesimlerde üretim yapan çiftçiyi ve hayvancılıkla uğraşan insanların ürettiği ürünleri; yurtiçine ve yurtdışına dağıtım ağı kurarak ulaştırmaktır. Böylelikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan bölge halkı hem ürünlerini kolay bir şekilde satma fırsatı hem de ürünlerin katma değerini arttırma şansına sahip olmaktadırlar.

Mustafakemalpaşa Ovaazatlı da bulunan kurutma fabrikasında birçok sebze ve meyvenin teknolojiyle geliştirilmiş cihazları ile toz haline getirilerek dünya pazarlarına sunulmaktadır. Tarım A.Ş aynı zamanda Bursa Hikmet Şahin Meyve Sebze Toptancı Halinin işletmeciliği ile sektörün genişleyen yapısında söz sahibi olmaktadır. Bunun yanında bir diğer işletme yeri de İnegöl Meyve Sebze Kent Halidir. Su ürünleri üzerinde de girişimlerde bulunan ve hizmet vermeye başlayan şirket Bursa Su Ürünleri Hali ile de üretici ve tüketicilere kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır.

Tarım A.Ş Bünyesinde Bulunan İşletmeler

 • Hikmet Şahin Kent Hali
 • Su Ürünleri Hali
 • İnegöl Meyve Sebze Hali
 • HAMİTLER ÇİÇEK SATIŞ VE MEZAR BAKIMI
 • OVAAZATLI MEYVE SEBZE KURUTMA TESİSİ
 • BÜYÜKBAŞ DAMIZLIK TESİSİ
 • KÜÇÜKBAŞ DAMIZLIK TESİSİ
 • MEYVE VE SEBZE İHRACATI

Tarım A.Ş Personel Alımı ve İş İlanları

Tarım A.Ş insan kaynakları dönem dönem ihtiyaç duyulan pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Personel alımı yapacağını resmi sitesinden duyurmaktadır. Çeşitli pozisyonlarda iş ilanları yayımlayarak İşçi, Eleman ve Personel statülerinde alım yapmaktadır. Hâl ve tesislerde çalışabilecek bazı pozisyonlar için tecrübeli bazı pozisyonlar içinse tecrübesiz adayları işe alım yapabilmektedir. Şirket nitelikli adayları işe alarak şirketin gelişimine katkı sunmalarını beklemektedir. En çok yayımlanan iş ilanı pozisyonu ise ”Şoför” olarak gözümüze çarpmaktadır. Bir diğer Pozisyon ise ”Peyzaj Elemanı” olarak başvuruları kabul etmektedir.

Şirket çiftçi ve hayvancılıkla uğraşanlar için büyük kolaylıklar sağlarken istihdama da katkı sunmaktadır. Bursa halkının çalışmak istediği şirketlerden biri konumuna gelmiştir. Kariyer amaçlayan adaylarında değerlendirebileceği şirketler arasındadır. Belediye iştiraki olması ödemelerin zamanında yapılacağı anlamına gelmekte ve bu doğrultuda çalışabileceğiniz sağlam şirketlerden birisidir. Tarım A.Ş şirketinde kendinizi geliştirebilir, güçlü yanlarınızı keşfedebilir ve kendinize kariyer için bir yön haritası çizebilirsiniz.

Çalışabileceğiniz tesisler faaliyet alanlarının kapsadığı tesislerdir. Tarım A.Ş bünyesinde bulunan şirketleri yukarıda paylaşmıştık. Bu şirketlerden birisinde çalışmak istiyorsanız iş başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Büyükbaş, Küçükbaş, Meyve sebze ihracatı, Su ürünleri ve Hâl konusunda deneyimleriniz varsa hiç düşünmeden iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah Belgesi
 • Sabıka Kaydı
 • Ehliyet Fotokopisi (Şoförler için)
 • Özgeçmiş Formu (CV)

Tarım A.Ş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak diğer şirketlere nazaran daha kolaydır. Online İş başvurusu yapabilmek için yukarıda saydığımız belgeleri Yazıcı ile taratarak Pdf haline getirebilir yada Telefonunuz ile fotoğrafını çekerek insan kaynaklarına iletmek üzere karşıya yükleyebilirsiniz. İkametgah belgeniz ve Sabıka kaydınızı E-Devletten temin ederek kolayca indirebilirsiniz. CV iletmek için önceden hazırlamış olduğunuz word dosyasını veya yok ise üyeliğiniz bulunan kariyer sitesinden indirebilirsiniz.

Başvuru için; Tarım A.Ş İş Başvurusu linkine tıklayarak sayfayı açıyoruz. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi yazabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Hemen altında Şoför ve Peyzaj elemanı seçeneklerinden biri ile başvuru türünü seçiyoruz. Şoförlük için başvuran adaylar Ehliyet Sınıflarından sahip olduğunun seçeneğini işaretliyor. Yük taşıma belgesi (SRC) var ise hangi sınıf olduğunu seçiyoruz. Çalışma durumu, Cinsiyet ve adres kısmını doldurduktan sonra var ise referans olan kişinin ismini ve iletişim bilgilerini yazıyoruz. Gerekli belgeleri altta bulunan dosya seç kısmından yükleyerek ”Başvur”a tıklıyoruz. Başvurunuz iletilmiştir, İnsan kaynakları en kısa sürede sizinle iletişime geçerek mülakata çağıracaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tarim-a-s-personel-alimi/

Yorum Yaz