Kolin İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kolin İnşaat İnsan kaynaklarından yapılan açıklamaya göre İstihdam sağlamak için yeni Personel alınacağı duyuruldu. İş başvurularını kabul edeceğini açıklayan Kolin İnsan Kaynakları İş başvurusu yapmak isteyen adayları personel olarak alabilmek için İş başvuru formlarını doldurmalarını bekliyor…

Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  İş ilanları ve Personel Alımları Hakkında

Türkiye’ de inşaat sektörüne liderlik yapan Kolin İnşaat Yeni projeleri için yeni iş arkadaşları aradığını ve personel alımlarına başlandığını açıkladı. Yeni iş ihtiyacı olanlar için ve işi olmayan personeller için büyük bir iş fırsatı doğuran kolin inşaatta çalışmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Yazımızın devamında Personel alımları ve Kolin İnşaat iş ilanları mevcuttur.

Kolin İnşaat Hakkında

Sektöründe Lider olan Kolin inşaat 1977  kurulmuş kurulduğu günden bu yana her geçen gün daha fazla büyüyerek sektöründe lider olmayı başarabilmiş nadir şirketlerden biridir. Koloğlu ailesi tarafından kurulan Kolin inşaat Yurtiçinde ve yurt dışında büyük projelere imza atarak Türkiye’nin iş gücünede güç katmış ve bir çok insana iş imkanı sağlamıştır. Bir çok sektörde rol oynayan Kolin inşaat personel alımlarında da bugünlere gelmesindeki etken rolü oynamıştır. Büyük bir titizlikle seçim yapan ve alanına hakim iş gücünü taşıyabilen işinde sürekli gelişen ve sürekli fikir alışverişinde bulunabileceği personelleri seçen kolin inşaatta çalışmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak Kolin İnşaat firmasına iş başvurusunda bulunabilir , iş başvuru formunu doldurabilir ve Personel alımlarındaki yerinizi alabilirsiniz.

Kolin İnşaat Hangi Sektörlerde Hizmet vermektedir ? 

inşaat & Taahhüt , Liman ve Tersane , Enerji , Maden , çimento , Turizm , Hizmet , Ticaret , Endüstri

Kolin İnşaat Hangi İllere personel alımı yapacak ?

Türkiye’nin Dört bir yanında projeleri olan Kolin İnşaat Başta Ankara , istanbul , izmir , çanakkale , konya , Bursa , Eskişehir , Batman , Adıyaman , Adana , Van gibi bir çok illere personel alımı yapmakla birlikte Yurtdışı projeleri içinde Personel alımı yapmaktadır.

Kolin İnşaat Çalışma Şartları

İzin Politikası: Yıllık izinler 4857 Sayılı İş Kanunu’nda belirtilen sürelere göre uygulanmaktadır.

Sosyal İmkanlar: Yemekhane ve servis imkanımız mevcuttur.

Eğitim Olanakları: Çalışanlarımıza kurum içi ve kurum dışı olmak üzere sürekli eğitimler verilmektedir.

Çalışma Saatleri: Genel Müdürlük için Haftaiçi Mesai Saatleri: 08:30 – 18:30 Öğle Tatili: 12:00 – 13:00

Üç Bini Aşkın Çalışanıyla Büyük Bir Aile

2019 sonu itibariyle 750’si yabancı uyruklu olmak üzere toplam 3500 kişiyi istihdam ediyoruz. Çoğunluğu inşaat, makine, elektrik ve çevre mühendisleri ile mimarlardan oluşan personelimizin sayısı, şantiyelerin durumu ve sezona bağlı olarak değişim gösterebiliyor.

Personelimizin %72’si mavi yakalı, geri kalan %28’i ise beyaz yakalı çalışanlardan oluşuyor. Ankara’daki Genel Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam ettiğimiz çalışanlarımızın eğitim seviyesi şu şekilde bir dağılım gösteriyor:

Yüksek lisans %4 – Lisans %57 – Yüksekokul %12 – Lise %25 – Ortaöğretim %2.

Tüm şantiyelerimizdeki çalışanların eğitim seviyelerindeki oranlar ise şöyle:

Yüksek lisans %2 – Lisans %17 – Lise %23 – Ortaöğretim %58

Kolin İnşaat İş İlanları

Personel alımında doğru pozisyon, doğru zaman ve doğru kişi prensiplerini göz önünde bulunduran Kolin İnşaat’ın personel istihdamı konusunda açık pozisyonlar mevcuttur.

Kolin İnşaat Açık Pozisyonlar

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi

Olarak açık pozisyonları bulunan Kolin İnşaat, eğitimde fırsat eşitliliği ve adil görev dağılımı sayesinde personellerini güçlendirmek adına çalışmalarını büyük bir azimle devam ettiriyor.

Kolin İnşaat iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirim ?

Buraya kadar anlattıklarımız sizin için uygun ise kendiniz için doğru işi bulduğunuza inanıyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvuru formunu doldururken büyük bir önem göstermenizi öneririz. Yalın bir anlatım dilinizin olması ve referanslarınızın olması sizi diğer başvuru yapanlardan ayıracak etkenlerden bir tanesidir. Başka İnşaat firmalarında çalışmış iseniz hangi departmanda ve ne işle uğraştığınızı belirtmeyi unutmayınız. İşçi alımlarında en çok dikkat edilen konu Cv niz ve alanınızdaki uzmanlığınızdır. Cv nizi düzgün ve doğru bilgilerle doldurmanız Personel alımlarında sizi diğer adaylardan bir adım önde tutacaktır. Kolin İnşaat iş ilanlarına başvurmak için , başvuru formunu doldurmak için ve personel alımlarındaki yerinizi almak için İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kolin-insaat-personel-alimi/

Yorum Yazın