Kürk İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kürk İnşaat Personel Alımı için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yurtiçi ve Yurtdışında gerçekleştirdiği projelere her geçen gün yenisini ekleyen Kürk İnşaat, insan kaynaklarının yayımladığı iş ilanları ile iş başvurusu yapmak isteyenlere kapılarını açıyor. İnşaat sektörünün yurtdışı ayağındaki en sağlam firmalardan birisi olan Kürk Construction özellikle Irak’ta gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiriyor. Kürk İnşaat hakkında detaylı bilgi almak ve iş ilanlarını incelemek için ilanın devamını okuyabilirsiniz…

Kürk İnşaat (Fur Construction)

Şirket Mersin İlinde Mehmet KÜRK tarafından ilk etapta konut inşaatı yapmak için kurulmuştur. Konut inşaatları yapmak ile başlayan faaliyet, yapılan projelerin memnuniyet sağlaması ve referans olması ile birlikte şirketin hızla gelişmesine neden olmuştur. Konut inşaatlarının başarı vermesi sonucunda Kürk İnşaat sektörde genişlemeye başlayarak farklı türde inşa alanlarına girmiştir.

İnşaat şirketi daha sonra çeşitli alanlarda kendisini göstererek iş alanını AVM, İstasyonlar, Oteller, Hastane, Yurt ve Ofis projeleri ile iş alanını genişletmiştir. İş alanını sadece yurtiçi ile sınırlı bırakmak istemeyen Kürk İnşaat yurtdışında inşaat projeleri gerçekleştirmeye karar vermiştir. İlk uğrak noktası ise IRAK ülkesi olmuştur.

Yurtdışı Tamamlanan Projeler

 • Irak/Erbil’de Beş yıldızlı Erbil Oteli
 • Irak/Bağdat’ta Belediyeler bakanlığı merkez ofis binası
 • Irak/Erbil Viladi Hastanesi
 • Irak/Erbil’de Kore askeri üstü kuruluş aşamasında muhtelif İnşaat işleri
 • Irak/Erbil’de 1100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci yurdu
 • Irak/Akra’da 100 yataklı tam teşekküllü hastane
 • Irak/Erbil’de Fazıl Mirani Konutu
 • Irak/Erbil’de Raman şirketine ait mağaza inşaatı

İş alanını genişleterek yeni iş alanlarına giriş yapan şirket bugün İnşaat, Enerji, Turizm, Gayrimenkul ve Ticaret sektörlerinde varlığını sürdürmektedir. Şirket inşaat projelerinin yanında ülkemize istihdam kaynağı da olmaktadır. Yurtiçi ve Yurtdışı projelerinde Türk inşaat işçilerini çalıştırarak ekonomiye can vermektedir. Gerçekleştireceği yurtiçi ve Irak İnşaat Projeleri için dönem dönem iş ilanları yayımlamaktadır. Şirketin işçi alımı ve iş ilanları şu şekildedir;

Kürk İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları açık pozisyon oluştuğunda, yeni projeler alındığında ve iş alanı genişlediğinde personel alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaktadır. İş ilanlarına başvuru yapan adaylar Eşit şartlar altında mülakat yapılarak; Cinsiyet, Din, Dil, Irk, Mezhep ve İnanç ayrımı yapılmadan işe alım yapılır. Kürk İnşaat İş ilanları inşaat sektörü için yayımlanabildiği gibi aynı zamanda Irak’taki işlettiği Turizm Oteli içinde olabilmektedir.

İşe alım süreci iş ilanlarının yayımlanması ile başlamaktadır. İş başvurusu yapan adayların özgeçmişleri incelenerek uygun bulunması durumunda mülakata çağrılırlar. Mülakat aşamasında olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılarak işe alımı gerçekleştirilir. Mülakat aşamasında pozisyonun niteliğine özel uygulamalar yapılabilmektedir. Özellikle inşaat işçileri için mesleki yeterlilik testi bunlardan birisidir.

Çalışabileceğiniz ve Açık Pozisyonlar

 • Vasıfsız Eleman
 • Beden İşçisi
 • İnşaat Mühendisi
 • Muhasebe Elemanı (Mersin Ofis)
 • Mimar
 • Teknik Eleman
 • Satış Temsilcisi
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat İşçisi
 • Şoför
 • Irak Kurmick Maysan Otel – Meydan Şefi

İş ilanları yurtiçi için ve yurtdışı için yayımlanmaktadır. Şirket sosyal medya üzerinden alım yapılacağı zaman genellikle açık pozisyonları paylaşmaktadır. Özellikle yeni projeler başladığı zaman proje anlaşmalı işçi alımı yapılabilmektedir. Yurtdışı için inşaat işçileri özellikle çok fazla başvuru yapmaktadır. Yurtiçi için uygun olan adaylar ilanlara başvuru yapabilirler. Yurtdışında çalışmak isteyen adaylardan bazı belgeler istenebilmektedir. Özgeçmişinizin uygun bulunması halinde bu belgeleri insan kaynakları adayla paylaşmaktadır.

Kürk İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar anlatacağımız yöntem ile firmanın insan kaynaklarına direkt olarak CV gönderebilirler. Açık pozisyonlar paylaşılmış iş ilanları yayımlanmış ise göstereceğimiz iş başvuru formu tekniği ile kolayca başvuru yapabilirsiniz. Kürk inşaat açık pozisyonları genellikle kariyer.net sitesine ilan vererek duyurmaktadır. Buradan açılan pozisyonlar çok başvuru yapılması nedeni ile başvurunuz incelenmeyebilir.

Fakat vereceğimiz link ile direkt olarak şirketin insan kaynaklarına özgeçmişinizi iletebileceksiniz. Açılan sayfada adınızı e-posta adresinizi ve telefonunuzu yazabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Bu alanları doldurduktan sonra altta bulunan CV dosyanız yazan butona tıklayınız. Buradan önceden oluşturduğunuz CV butonu yükleyerek başvurunuzu göndereceksiniz. İş Başvuru linki şu şekildedir; Kürk İnşaat İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kurk-insaat-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz