Mepaş Market Personel Alımı İş İlanları 2023

Antalya’nın sayılı alışveriş marketlerinden birisi olan Mepaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Antalya ilinde bir çok şubesi olan Mepaş Market açık pozisyonlar için yeni iş ilanları yayımladı. Mepaş İnsan kaynakları tecrübeli tecrübesiz bir çok adayı değerlendirecek. İşe alım süreci insan kaynakları tarafından yürütülürken, kariyer amaçlayan adayların tercih edebileceği pozisyonlara da alım yapılmaktadır. Son dönemlerde artan ihtiyaçlar doğrultusunda Mepaş Market Online Mağazasını da hizmete açmış bulunmaktadır. Bu pozisyon içinde eleman gerekliliğini göz önünde bulundurursak çalışabilecek pozisyon sayısı artmaktadır.

Mepaş Alışveriş Merkezleri

Mepaş Alışveriş Marketlerinin kuruluşu milenyum yılında denk gelmektedir. 2000 yılında Mehmet MENZİLCİOĞLU tarafından kurularak faaliyete geçen Mepaş Marketler kısa zamanda farklı mahallelerde mağazalar açarak iş alanını genişletmiştir. Müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilir ürün yelpazesi üstünde çalışan Mepaş Marketler kısa zamanda en çok tercih edilen Marketlerden birisi olmayı başarmıştır.

Kaliteli Hizmet anlayışı ile ucuz alışveriş deneyimi yaştan Mepaş Marketin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de yemek kartlarının geçerli olmasıdır. Sodexo, Multinet, Ticket ve diğer ödeme yöntemlerinin market içinde kullanılması; çalışanlara şirketleri tarafından sunulan yemek kartları ile alışveriş yapma fırsatı sunmuştur. Kredi kartı ve Nakit ödemelerinde geçerli olduğu Mepaş 30 Binden fazla ürün yelpazesi ile geniş bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Bugün mağaza sayısı bakımından 24’den fazla mağazası bulunan Mepaş Market, 400’den fazla Personel çalıştırmakta ve bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle kaliteli ürünler sunmak amacı ile Tarım ve Sağlık bakanlığı onaylı ürünlerin satışını tercih etmektedir. Kalite sertifikalarına sahip olan Mepaş AVM, hem Yerel Marketlerinde hemde Online Alışveriş Marketinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Mepaş Market Personel Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu

Mepaş Market dönem dönem ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için açık pozisyonları yayımlamaktadır. Mepaş insan kaynakları aracılığı ile yayımlanan iş ilanları için başvuru yapan adaylar fırsat eşitliliği ilkesi ile değerlendirilmektedir. Mepaş işe alım süreci iş başvurusu yapmak ile başlamaktadır. Değerlendirilmeye alınan adaylar yetiştirilmek üzere veya deneyimli olarak işe alım yapılabilmektedir. Çeşitli pozisyonları içerisinde barındıran Mepaş kariyer bakımından tercih edilen şirketlerden birisidir.

Turizmin başkenti Antalya İlinde İstihdam sağlayan ve Çalışan sayısı bakımından sadece 1 ilde bulunmasına rağmen 400’ün üzerinde personele sahiptir. Çalışma şartları; mesai saatlerine riayet etmek, verilen görevleri yerine getirmek, mağazaya gelen müşterilere güler yüzlü olmak ve çözüm odaklı olmaktır. Mesai Saatleri Market açılışı ile başlamaktadır. Mepaş Market açılış saati Sabah 09:00 – Akşam 21:30’dur. Bu Saatler arasında mesai yapılmakta Günlük çalışma saati 8 saat ile sınırlandırılmaktadır. Aynı zamanda fazla mesai yaparak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Haftada 1 Gün İzin Hakkı Tanınmakta Olup Yıllık İzin Aşağıdaki Gibi olmaktadır.

• 1-5 yıl kıdem için – 14 gün
• 5-15 yıl kıdem için – 20 gün
• 15 yıl ve üzeri kıdem için – 26 gün ücretli izin hakkına sahiptir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
  • Depo Sorumlusu
  • Kasiyer
  • Reyon Görevlisi
  • Kasap
  • Güvenlik
  • Mağaza Sorumlusu
  • Mağaza Müdürü

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır. Bazı firmalar sadece online iş başvurusu yapmaya izin verirken bazı firmalar insan kaynaklarında doldurulan iş başvuru formları ile personel alımı yapmaktadır. Mepaş Market İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar isterse en yakın Mepaş Mağazasına giderek iş başvuru formu doldurabilirler. Online başvuru yapmak isteyen adaylar ise vereceğimiz linkten Mepaş ile iletişime geçebilir, Resmi web sitesinde bulunan mail adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

İş Başvurusu Yapabileceğiniz Diğer Marketler

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/mepas-market-personel-alimi/

Yorum Yaz