Miniyol Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Miniyol Personel Alımı ve İş İlanları ile işe alım yapan güncel şirketlerden birisidir. Araç kiralama hizmeti veren Miniyol yeni dönemde istihdama da katkı sunan ve sunacak olan bir şirkettir. Türkiye’nin 4/1 yanında araç kiralama hizmeti veren Miniyol.com güvenli ödeme yöntemleri ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bu ilanımızda Miniyol.com hakkında detaylı bilgi vererek iş ilanlarını inceleyeceğiz…

Miniyol.com Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’de araç kiralamanın yeni yolu sloganı ile hizmet vermeye başlayan miniyol.com kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Otomobil kiralama sektöründeki sıkıntıların farkında olan ve buna bir çözüm getirmek isteyen firma tatilcilerin, seyahat yapanların ve gezmeyi sevenlerin uğrak noktası olmuştur.

Otomobil sektörüne hızlı giriş yapan Miniyol.com Türkiye’nin lider araç kiralama motoru rent a car şirketleri ile araç kiralamak isteyen müşterileri bir araya getiriyor. Güvenli ödeme yöntemleri ile kullanıcılar rent a car firmalarına hiç bir ödeme yapmadan araçlarını teslim alabiliyor.

Bunun yanı sıra bir kiralık otomobil arama motoru olarak, dilediğiniz tarihlerde belirlediğiniz teslimat saatlerinde araç seçeneklerini ve fiyatlarını seçtiğiniz taktirde karşınıza çıkarıyor. Miniyol.com üzerinden ödeme yaparak güvenli bir şekilde aracınızı teslim alabilir, olumsuz bir durumda geri ödeme alabilirsiniz.

Miniyol İş İlanları

Sektöre yön veren hizmetleri ile kısa zamanda büyüyen miniyol.com bunun yanında istihdama da katkı sunmaktadır. Birçok pozisyonu içerisinde barındıran Miniyol, bunun yanında kariyer yapmak isteyen adaylar içinde fırsatlar sunuyor. Hala kendini geliştirmekte ve gelişmekte olan şirket iş alanlarını da arttırarak personel istihdam etmektedir.

Personel alımı için insan kaynakları üzerinden başvuruları kabul ederek nitelikli adayları bünyesine kazandırmaktadır. Miniyol şirketinin istediği çalışan profili yenilikçi, teknoloji ile uyumlu, proaktif, insifiyatif alabilen ve kendini geliştirebilen çalışanlardır.

Merkezi İstanbul’da olan firma hem İstanbul hem de Türkiye’nin birçok ilinde anlaşmalı olduğu iş ortakları ile personel sayısını genişletmektedir. Çalıştığı iş ortakları ise şu şekildedir; 7/24 Rent A Car, Akkor, aloCar, Arme Rent A Car, Arya Rent A Car, Asal Car, assist carrental, Avec, Ayes, Carentgo, carwingo, Çizgi Rent A car, Contact Rent A Car, dailygo, dailydrive, Dejavu Rent A Car, Demonti Rent A Car, Didi Rent A Car, DMR Car, Durucar, Rent E car, Eka Rent A Car, Erboy, Ertur, Eurauto, Europcar, Garenta, Green Motion, Hasgül, Hellocar, Kar Rent A Car, Koral Car Rental, Ladon, Lease, Mayrent, Multicar, Nissa, Novacar, Oğuz Rent a car, Oscar Rent, Otokar Rental, Urento, Wish, Swissh ve yeni anlaşılan bir çok şirkettir.

Çalışabileceğiniz pozisyonlar çeşitlilik göstermektedir. Bilişim, insan kaynakları, Editör, Çağrı merkezi, Muhasebe, Müşteri Temsilcisi, Şoför ve diğer çeşitli pozisyonlar çalışabileceğiniz pozisyonlardır. İş ağını genişletmekte olan Miniyol.com yeni iş ilanları yayımlamaya ve personel alımı yaparak personel sayısını arttıracağa benziyor.

Miniyol.com İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online iş başvurusu zaten halihazırda online hizmet veren miniyol.com için çok önemlidir. Şirket önceden incelediği özgeçmişlere göre adayları seçerek mülakata almaktadır. Bu nedenle özgeçmişinizin çok iyi hazırlanmış, detaylar verilmiş bir şekilde olması son derece önemlidir. Kariyer sitelerinde çeşitli sitelerde ismi geçse de iş başvuru formu doldurmanın en kolay yolu kariyer@miniyol.com mail adresine özgeçmişinizi göndermektir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/miniyol-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz