Namet Personel Alımı İş İlanları 2023

Namet Personel Alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük gıda şirketleri arasında olan Namet, üretim tesisleri ve dağıtım merkezlerinde istihdam sağlıyor. En büyük 500 şirket arasında her geçen gün konumunu yükselten firma, ürettiği et ve et ürünleri ile tüketicilerin beğenilerini topluyor. Bu ilanımızda Namet İş İlanlarını inceleyecek ve şirket hakkında detaylı bilgi edineceğiz. Namet markasının yanı sıra Maret Et markası ile de faaliyet gösteren yatırım yaptığı yeni iş alanları ve üretim tesisleri için personel alımı yapacak. İş İlanları ve detayları ile birlikte nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Namet Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Namet markası et ve et ürünleri üretmek amacı ile 1925 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren tüketicilere kaliteli ve sağlıklı et ürünleri sunan şirket, müşterilerin beğenisini toplayarak kısa zamanda büyük satış adetlerine ulaşmıştır. Et üretim tesislerinde ve fabrikalarında ürettiği ürünleri işleyip paketleyerek Türkiye’nin 4 bir yanına dağıtmaktadır. Kalitenin yanında uygun et erişimi sağlama konusunda da belirli şirketlerden birisidir. Şirket 2005 yılında et sektörüne yıllarını vermiş Kayar Ailesi tarafından satın alınmıştır.

Et ve Et ürünleri sektöründe her zaman gelişmeyi amaçlayan ve inovasyona önem veren şirket, bir çok ilki gerçekleştirmeyi başarmıştır. Et sektöründe pastırma, salam, kavurma, sucuk ve sosis gibi ürünleri ilk üreten şirket olmayı başarmıştır. Ana sloganı ”Çocuğumuza Yedirmeyeceğimiz Ürünleri Üretmiyoruz’‘ olarak belirlenmiş ve bu doğrultuda tüketicilerin güvenini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek tesislerine entegre eden şirket aynı zamanda geleceği de tahmin etmeye çalışarak teknolojinin de önüne geçmeye çalışmaktadır.

Namet Personel Alımı ve İş İlanları

Namet İnsan kaynakları üretim tesisleri ve fabrikalarında oluşan açık pozisyonlar için dönem dönem iş ilanları yayımlamaktadır. Bölge müdürlüklerinde yönetici pozisyonlarında da personel alımı yapan şirket çalışanların kariyer hayatına da önem vermektedir. Çalışma koşulları için sürekli geliştirmeler yapan Namet firması eğitime verdiği önemin işin gelişmesine katkı sunacağını düşünmektedir. Bu nedenle ara ara çalışan personellere eğitimler vererek işinde gelişmelerini sağlamaktadır.

Şirket 2 üretim tesisi ve 3 bölge müdürlüğü ile Türkiye’nin her yerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Bu bağlamda üretim tesislerinde ve bölge müdürlüklerinde istihdam sağlamaktadır. İşçi, Eleman ve yönetici statülerinde alım yaparak kalifiye ve tecrübesiz adaylara kapılarını açmaktadır. Şirkette çalışabileceğiniz bir çok pozisyon bulunmaktadır. Bu bağlamda nitelikli çalışanlara sahip olmayı hedefleyen insan kaynakları iyi performans gösteren çalışanlarını terfi ile ödüllendirebilmektedir.

Üretim Tesisleri ve Bölge Müdürlükleri
 • Anadolu ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü
 • Ege Bölge Müdürlüğü
 • Akdeniz Bölge Müdürlüğü
 • Namet Çayırova Entegre Et ve Et Ürünleri tesisi
 • Namet Şanlıurfa Entegre Besi ve Et Tesisi

Namet İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde firma deneyimli veya tecrübesiz adaylara iş olanağı sağlamaktadır. Bazı pozisyonlar gelişim için deneyimsiz adaylara uygun olurken bazı pozisyonlar ise deneyimli aday istemektedir. Örneğin; Şoför olarak işe başlamak isteyen aday kesinlikle bu pozisyonda daha önce deneyim kazanmış ve belirli bir seviyeye ulaşmış olması beklenmektedir. Bu ve bunun gibi pozisyonlar için başvuracak adaylar bu sebeple geçmiş tecrübelerden bahsetmesi kaçınılmazdır.

Şirketin etik kurallarına uyacak, misyon ve vizyonuna göre hareket edecek, şirketi bir ileri noktaya taşıyabilecek adaylar işe alım sürecinde değerlendirilerek uygun pozisyona yerleştirilir. Departmanlar arası geçiş için adayın pozisyona uygunluğu değerlendirilmektedir. Personelin iş ve iş ortamına uyumu, çalışma azmi, dürüst olması terfi için gerekli koşullardandır.

Namet İş İlanları

 • Üretim Kontrol Sorumlusu
 • Satış Sorumlusu
 • Mekanik Bakım Teknisyeni
 • Satın Alma sorumlusu
 • Şoför
 • Fabrika İşçi Alımı
 • Üretim Elemanı Alımı
 • Paketleme Elemanı

Namet İş Başvurusu Nasıl yapılır?

İşe alım sürecinde adaylar etik ve eşit şartlarda değerlendirilmektedir. Buna istinaden adayların iş başvurusu formu değerlendirilirken Din, Dil, Irk, Cinsiyet, İnanç gibi ayrımlar yapılmamaktadır. İş Başvurusu yapmak için web sitesini incelediğimizde kariyer.net ile anlaşmalı olduğunu görüyoruz. Kariyer.net hesabı olanlar vereceğimiz linkte kariyer fırsatları butonuna tıklayarak başvurabilir. Bizim önerimiz bir diğer yöntem olan İnsan kaynaklarına Özgeçmişimizi mail atmaktır. Bu yöntem ile binlerce başvuru yapılan web sitesi yerine insan kaynaklarına direkt olarak CV’mizi iletebiliriz. Personel alımı ilanlarına başvuru linki şu şekildedir; Namet İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/namet-personel-alimi-is-ilanlari/

Yorum Yaz