OEDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Osmangazi Edaş Personel alımı yapmaya devam ediyor. Bir çok pozisyonda yayımlanan iş ilanları Osmangazi edaş insan kaynakları tarafından incelenerek işe alım yapılacak. Toplam 5 ilde Elektrik dağıtım görevini yerine getiren şirkette çalışmak isteyen adaylar kendi illerindeki ilanlara başvuru yapabilirler. Osmangazi Edaş iş ilanları ve açık pozisyonlara bu yazımızdan ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi A.Ş

OEDAŞ, Osmangazi Elektrik Dağıtım şirketinin kısaltılmış halidir. Bir çok kişi tarafından Osmangazi elektrik dağıtım şirketi olarak bilinirken bazı kesim ise Oedaş olarak bilmektedir. EDAŞ kelimesi Elektrik Dağıtım A.Ş anlamına gelmektedir. Elektrik sektörünün kesintisiz ve kaliteli elektrik hizmeti sağlamak amacı ile özelleştirilme kapsamına alınmasından sonra Elektrik dağıtım ağı 21 bölgeden oluşmuştur. Bu bölgelerden biriside Osmangazi bölgesidir. Osmangazi Elektrik dağıtım şirketi de bu vesile ile kurulmuş olup devren faaliyete geçme yılı 2010’dur.

Osmangazi EDAŞ şirketinin bütün hisseleri 2017 yılında Zorlu Osmangazi Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından devir alınmıştır. 50.000  km2 bir alanda hizmet veren şirket 1300’e yakın aktif çalışan personele sahiptir. Hizmet verilen il sayısı 5 ille sınırlı olup bu iller; Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’dır. Sahip olduğu misyon ve vizyon ile yenilikçi bir şirket olan OEDAŞ sürekli çalışmalar yaparak hem müşteri memnuniyetini hemde kurumsal ve bireysel tarafta yeni aboneler edinmeyi hedeflemektedir.

Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi özellikle Zorlu Enerji şirketine devrolduktan sonra zaten iş alanında deneyimli ve bilgili olan Zorlu ile daha kaliteli hizmetin kapıları açılmıştır. Bilimsel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip eden şirket iş alanındaki gelişmeleri teknolojinin getirdiği yenilikler ile entegre ederek müşterilerinin kaliteli voltajda elektriğe ulaşmasını sağlamaktadır. Planlı kesintiler dışında kesinti olmaması için bütün dağıtım ağının kalitesini arttıran şirket müşterileri için yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

Osmangazi Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

OEDAŞ şirketi zaman zaman ihtiyaç olan pozisyonlar için iş ilanları yayımlamaktadır. Bu iş ilanları güncel medya ve kariyer siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. İhtiyaç olunan pozisyonlar veya boşalan pozisyonlar için yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapan adaylar Osmangazi EDAŞ İnsan kaynakları tarafından incelenerek işe alım yapılır. Elektrik ve Enerji sektöründe teknik eleman ve personel alımı yapılabilirken aynı zamanda Teknik konularda deneyimi olmayan fakat satış sektöründe veya bilgi işlem konularında deneyimli adaylara da yer verilmektedir.

Çalışabileceğiniz Departman ve Pozisyonlar

Bir çok iş arayışında olan aday deneyim kazanmadan iş sahibi olmak istemektedir. İşverenler ise deneyimli aday arama konusunda yoğunlaşırlar. Ancak iş deneyimi kazanmak için çalışmak, çalıştırmak içinde deneyimsiz aday alabilmek önemlidir. OEDAŞ şirketinde bir çok pozisyonda deneyimsiz aday çalışabilmektedir. Sayaç okuma elemanı, Kurumsal satış elemanı gibi pozisyonlarda deneyim sahibi olabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Personel yönetimi ile ilgili sorumlu olan departman insan kaynaklarıdır. İnsan kaynakları işe alım sürecinden başlayarak işe alım yapıldıktan sonrada gelişim ve sosyal haklar ile maaş ödemelerinin takibini yapmaktadır. Osmangazi EDAŞ insan kaynakları işe alım sürecinde Din, Dil, Irk, İnanç ve fiziksel durumlarda herkese eşit mesafede durmaktadır. OEDAŞ Çalışanlarında haklarını koruyarak iş etiğine uygun davranır.

OEDAŞ İş Başvurusu

İşe alım süreci başvuru ile başlamaktadır. Osmangazi EDAŞ insan kaynakları Genç, Hırslı ve kariyer hedeflemiş adayları şirkete kazandırma arzusu gütmektedir. OEDAŞ iş hayatı ile özel hayatın birbirini etkilemesi konusunda tutucudur. Şirketin ihtiyaç duyduğu pozisyonları ve mesleki departmanlar için işe alım yaparken mülakatta teknik sınav yapmaktadır. Teknik olmayan konularda ise sözlü sınav ve Genel yetenek testi uygulamaları ile kişilik envanteri uygulaması yapmaktadır. Osmangazi Edaş şirketi zorlu bünyesinde olan bir şirket olduğundan iş başvurusunu da zorlu akademiden yapabilirsiniz. Başvuru linki; OEDAŞ İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/oedas-personel-alimi/

Yorum Yaz