OnePlus 9 Pro Modelinin 50W Kablosuz Şarj Özelliği Sızdırıldı

OPPO, yakın zamanda 45W AirVOOC kablosuz şarj cihazını piyasaya sürdü. Şimdi ise yaklaşan OnePlus‘ın OnePlus 9 Pro modelinin 50W kablosuz şarj desteği ile birlikte piyasaya sürüleceği söylenmektedir. Bununla birlikte yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntı ile birlikte 50W kablosuz şarj özelliği konusundaki söylentiler bir nevi kesinlik kazanmış oldu.

Söz konusu sızıntı Ishan Agarwal tarafından yapılmıştır. Bu doğrultuda söz konusu kablosuz şarj ile ilgili bilgiler Pricebaba iş birliği ile paylaşıldı. Buna göre yaklaşan OnePlus 9 serisinin en üst düzey amiral gemisi modelinde 50W kablosuz şarjı görüyor olacağız. Aynı zamanda OnePlus’ın buna uygun bir kablosuz şarj cihazını piyasaya sürmesi de beklenmektedir.

OnePlus 9 serisindeki modeller yakın zamanda 3C sertifikasyon sürecinden geçti. Ayrıca bu sertifikalarda yer alan bilgilere göre “Pro” modelde 65W’a kadar kablolu hızlı şarj desteği mevcut olacak. Çinli üretici, kablosuz şarj teknolojisini ilk olarak OnePlus 8 Pro modeliyle birlikte müşterilerin beğenisine sunmuştu. Söz konusu modelde 30W kablosuz şarj desteği bulunuyordu.

Buna ek olarak yeni nesil modelde daha hızlı bir şarj desteği görüyor olacağız. Bu hızlı şarj desteği sayesinde akıllı telefonu oldukça kısa süreler içerisinde şarj edebileceksiniz. Böylece şarjınız bittiği zaman işinizi engelleme ihtimali de bir o kadar azalacaktır. OnePlus 9 serisi, 23 Mart tarihinde piyasaya sürülecektir. Ayrıca bu telefonlara bir de akıllı saatin eşlik etmesi beklenmektedir.

Bununla birlikte seride üç farklı modelin yer alacağı söylenmektedir. Bu modeller muhtemelen OnePlus 9, OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9R/9E şeklinde isimlendirilecektir. 23 Mart’ta cihazlar tanıtıldığı zaman tüm detayları ile birlikte Teknobuk.com üzerinden sizlere aktarıyor olacağız. Bunun için bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeye devam edin.

“OnePlus 9 Pro Modelinin 50W Kablosuz Şarj Özelliği Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz