Özaltın İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Özaltın Holding bünyesinde bulunan ve İnşaat sektöründe projeler gerçekleştiren Özaltın İnşaat Personel alımı yapacağını duyurdu. Yurtdışında ve Yurtiçinde bir çok projeye sahip olan Özaltın İnşaat yeni projelerinde ve mevcut projelerinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda İş ilanları yayınlayan şirket iş arayan adayların öz geçmişlerini iletmelerini bekliyor…

Özaltın Holding

İnşaat sektörüne giriş yapması ile başlayan serüvenin devamında Holding olma yolunda ilerleyen Özaltın İnşaat bir çok alanda yaptığı işlerle büyümekte ve gelişmektedir. Türkiye’nin Öncü ve girişimci holdingleri arasında yer almaktadır. Temelleri 1965’te atılan Özaltın inşaat artık hayal olmaktan çıkmış ve bir holding olarak yönetilmeye başlanmıştır.

Türkiye’de ihtiyaç duyulan malzeme ve işçiliğe istinaden arz edilen hizmeti talebe alarak teknolojinin getirdiği yeniliklerle bir çok alanda büyük işler yapmıştır. Faaliyette bulunduğu Sektörlerin başında İnşaat gelse de Ulaşım, Enerji, Turizm ve Tarım sektörlerinde de büyük işler başarmış ve başarmaktadır.

Türkiye ekonomisinin kalkınmasında büyük rol oynayan inşaat sektöründe Baraj, Otoyolu, Altyapı, Üstyapı ve yönetim sistemleri ile bir çok proje gerçekleştirmiş aynı zamanda istihdama katkı sağlamıştır. Özaltın İnşaat, istikrarlı yapısı ve girişimci ruhuyla ilkelerinden ödün vermeden bundan sonra da Türkiye’nin geleceğini inşa etmeye devam edecektir.

Özaltın İnşaat İşçisi Alımı ve İş Başvurusu

Özaltın İnşaat sektörde çalıştırdığı personel ve işçileri titizlikle seçmektedir. İşçi ve personel alımından sorumlu İnsan kaynakları nitelikli ve yetkin adayları değerlendirmeye alarak bu sayede yapılan işin kalitesini de arttırmayı hedeflemiştir. Yurt dışında ve Yurt içinde birçok projede çalıştırılan inşaat işçileri için Güvenilir, Sadık, Ekip çalışmasına yatkın, Girişimci ve Dinamik olan adayları tercih etmektedir.

Performans değerlendirme sistemi ile inşaat işçilerinin ve personellerinin gelişimi kaydederek ulaşılmak istenen hedefler doğrultusunda başarıyı yakalamaya çalışmaktadır. Kariyer planlamasında personellerinde destek olmaktan kaçınmayan şirket aynı zamanda staj başvuruları içinde stajını Özaltın inşaatta yapmak isteyen öğrencilere destek sağlamaktadır.

Özaltın İnşaat iş başvurusu için kendi sitesinde oluşturduğu kariyer sayfasından yapılan başvuruları dikkate alır. Yurt dışında Gürcistan, Lübnan, Romanya, Ukrayna gibi ülkeler içinde iş başvurusu kabul etmektedir. İnşaat işçisi, Beden işçisi, Vasıfsız işçi gibi ilk okul mezunlarına da çalışmaları için imkan sağlamaktadır. Özaltın İnşaat Personel ve İnşaat İşçisi Alımı.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ozaltin-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz