Nurel Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Nurel Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları ile işe alım yapmaya başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Tekstil Sektörünün devlerinden olan Nurel Tekstil açık pozisyonları paylaşmaya devam ediyor. Nurel Tekstil İnsan Kaynakları çalışmak isteyen adayların özgeçmişlerini değerlendirmeye alacak. Sizde Nurel tekstil firmasına çalışmak istiyorsanız nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz…

Nurel Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Merkezi Bursa’da olan firma 10 Yılı aşkın süredir tekstil sektöründe üretim yapmaktadır. Birçok sektörde ihtiyaç duyulan tekstil ihtiyacına yönelik çeşitli üretimler yapan Nurel Tekstil, kaliteli üretimler yaparak sektör ağını da geliştirmeyi hedefliyor. Türkiye içinde ki ihtiyaçları fazlası ile karşılayan üretim kapasitesi ile 20’den fazla ülkeye ithalat ve ihracat yapmaktadır.

Nurel Group olarak birçok sektöre üretim yapan firma, grup çatısı altında bulunan Nurel Tekstil ile eşarp, şal, bayan iç giyim, bayan dış giyim, dantel ve pareo gibi bayan ürünleri, Askar Makine firması adı altında ise otomobil parçaları üretmektedir. Diğer markaları olan Pırıl Dış Ticaret ve Sunway Bursa Serbest bölgesinde yurtdışı için hizmet vermektedir.

Sağlık sektöründe gösterdiği faaliyetle medikal malzemeler üreten Nurel Tekstil, tek kullanımlık cerrahi örtüler ve önlükler üretmektedir. Bu alanda liderliğini sürdürürken Nurel Tekstil olarak istihdama katkı sağlamaktadır. Buna göre iş ilanları yayımlayarak dönem dönem ihtiyaç duyulan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır.

Nurel Tekstil İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları Nurel tekstil kadrolarını güçlendirmek için nitelikli adayları şirkete kazandırmaktadır. Gerek üretim alanında gerekse iş geliştirme anlamında kalifiye personel yetiştirmek amacı ile işe alım yapar ve eğitimler düzenler. Birçok iş fırsatı bulunan şirket bünyesinde çalışabilir, kariyer planlayabilir ve terfi fırsatları yakalayabilirsiniz.

Personel alımı için İş ilanları insan kaynaklarının tespit ettiği açık pozisyonlar ve ihtiyaç duyulan birimlere göre yayımlanmaktadır. Buna bağlı olarak sektörel genişleme ve iş ağını büyütmek içinde eleman alımı yapabilmektedir. Şirket bünyesinde çalışmak isteyen adaylar; Fabrikalarda, satış ağlarında ve dağıtım alanlarında iş imkanı bulabilirler.

Nurel Tekstil İş İlanları
  • Kıdemli Muhasebe Uzmanı (Bursa)
  • Tekstil Üretim Elemanı
  • Güvenlik Görevlisi
  • Aşçı
  • Fikse Operatörü
  • Tekstil Operatörü
  • Elektrik Bakım Teknisyeni
  • Düz Boya Jet Opetatörü
  • Müşteri Temsilcisi
  • Yurtdışı Müşteri Temsilcisi
  • Şoför

Nurel Tekstil İş Başvurusu

Kariyer hayatına Nurel tekstil firmasında yön vermek isteyen, gelişmek ve geliştirmek isteyen adaylar rahatlıkla şirkete iş başvurusu yapabilirler. Açık pozisyonlar kariyernet üzerinden paylaşılarak başvuruya açılmaktadır. Şirket resmi web sitesinde doldurabileceğiniz bir özgeçmiş formu bulunmamaktadır. Bu nedenle başvurular kariyernet üzerinden kabul edilmektedir. Yine de iş arayışında olduğunuz dönemde Nurel Tekstil İş Başvurusu linkinden şirketin insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/nurel-tekstil-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz