Öztürk İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İnşaat sektörünün hareketlenmesi ile berber firmalar personel alımı yapmaya başladı. Öztürk İnşaat personel alımı yapacağını insan kaynakları aracılığı ile iş arayan adaylar için duyurdu. Yurt dışı inşaat işi ile alakalı iş arayan vatandaşlar için iş başvurusunu nasıl yapacağını sizler için hazırladık. Öztürk inşaat personel alımları için yazımızın devamını okuyunuz.

Öztürk İnşaat  Personel Alımı

Hepimiz çalıştığımız şirketin büyüklüğünü kurumsallığını önemseriz ve çalıştığımız şirketlere bu yönde değer biçtiğimiz bir gerçek. Firma ne kadar kurumsal ise personellerine de o kadar önem verdiğini ve her zaman personellerinden en yüksek performansı beklemektedirler. İşte Tam olarak da Öztürk Holding’den bahsedecek olursak dünyanın bir çok farklı ülkesinde faaliyet göstermesi ve inşaat firmaları arasında Türkiye’nin en büyüğü olduğunu kanıtlaması iş başvurularında yoğunluğa neden olsa da büyüklüğü ile özellikle yurt dışı için yoğun personel alımı yapmakta. Bu yazımızda da yeni bir iş ilanı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öztürk holding İnşaat Personel Alımı , Öztürk İnşaat işçi alımı , Öztürk İnşaat İş İlanları , Öztürk İnşaat Personel Eleman Alımı , Öztürk İnşaat Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Öztürk İnşaat  Personel Alımı ve İş İlanları

Öztürk İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını
değerlendirmeye başladı. Öztürk İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. ÖZTÜRK İnşaat
fabrikasına Personel alımı
yapılacağını insan kaynaklarından duyuran ÖZTÜRK İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını
yayınladı.  Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş
başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı.
Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar
konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel
alımlarında
iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu
yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi
edinebilirsiniz.

ÖZTÜRK İnşaat Personel Eleman Alımları Hakkında

Ekonomik çözümler
sunarak süreklilik içerisinde teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni
teknolojileri kullanmak, teknolojisi tüm dünyada kabul edilmiş tesisler kurmak
ve inşaat projelerini gerçekleştirmek,

Avrupa Birliği
normlarında kalite ve çevre duyarlılığını en üst seviyede tutmak amacıyla
mevzuata uygun, yürürlükte olan tüm yönetmeliklere uygun, ulusal ve
uluslararası yasalar gözeterek çalışmalar yapmak,

LİSTEYE BİRİNCİ GİRDİ

Listeye ilk kez bu yıl giren Öztürk Holding İnşaat, dünya sıralamasında 18’inci olurken Türk firmalar arasında ise birinci oldu. 10 yıldır Afrika pazarına hakim olan Öztürk Holding, 2014 yılında Kamerun’da kazandığı 740 milyon dolarlık duble karayol ihalesi adından söz ettirirken, 580 kilometre uzunluğunda Duble Karayolu Projesi ile Kamerun’da da büyüyor. Şirket yine 2014’te Kamerun’un başkenti Yaounde ’de 1.1 milyar dolar bütçeli 600 adet lüks parlamento konutu ve devlet çalışanları için 10 bin sosyal konut işini almıştı. Öztürk, Suudi Arabistan ’da ise 100 bin Endonezya hacısına hitap edecek 1.3 milyar dolarlık projesi var.

Gerek yaptığı başarılı projeler ile gerekse yaptığı personel alımları ile ülkemize katkıda bulunan Öztürk inşaat, şuanda iş ilanı yayınlamamış olsa bile, iş başvurularını sürekli kabul ediyor. Öztürk İnşaat insan kaynakları sayfasında yer alan İnsan kaynakları bölümünden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Öztürk inşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurarak size uygun pozisyon oluştuğunda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Öztürk İnşaat Personel Alımlarına başvurmak ve İş başvuru Formunu doldurmak için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ozturk-insaat-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz