Pakpen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin defalarca süper markası olmayı başaran Pakpen artan iş alanı ile yeni iş ilanları yayımlamaktadır. Yayımladığı iş ilanlarına başvuru yapan adayların değerlendirmelerini yapan İnsan kaynakları bir çok pozisyonda Personel Alımı yapacak. Pakpen şirketinde çalışmak isteyen adaylar için öncelikle Pakpen şirketinin üretim fabrikasını ve tarihçesini inceleyeceğiz. Tarihi ile yükselen bir değer olan Pakpen şirketinin yayımladığı iş ilanlarına başvuru yapabileceksiniz.

Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları San. Tic.

Konya’da bulunan Organize sanayisinin en büyük kuruluşu konumunda bulunan Pakpen şirketi temellerini 1989 yılında atarak faaliyetine başlamıştır. Hizmete Profil fabrikası olarak başlayan Pakpen sonrasında iş alanını genişleterek üretim ağını genişletti. Sektörde hızla yükselen bir değer haline gelen Pakpen şirketi bugün 7 fabrika ile hizmet vermektedir. 700’den fazla personeli ile yapı sektöründe çeşitli ürünler üretmekte ve sektörde ilk 5 şirket içerisinde yer almaktadır.

Türkiye’nin Konya ilinde başlayan girişimler çok çabuk talep görerek yurt dışına ihracat yapan bir firma haline gelinmiştir. Plastik kapsamında yılda 250 bin tonu aşan bir üretim kapasitesine sahip olan Pakpen, 650 bin metre küp yalıtım malzemesi ile 1500’e yakın satış noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sözünün bir teminat olduğunu belirten Pakpen, her siparişi zamanında ve söz verdiği gibi yerinde teslim etmeye özen göstermektedir.

Yurt dışına ihracat yaptığı ülkeler arasında; Afganistan, Azerbaycan, Cezayir, Bulgaristan, Fransa, Finlandiya, Hollanda, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Kıbrıs, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kuveyt, Küba, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Moritanya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya Fed, Suudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün’e ürettiği ürünlerin satışını yaparak hem ülke ekonomisine katkı hemde istihdama destek olmaktadır.

MARKALAR: Pakpen, Pakplast, PakDoor, PakBoard, Pakpanel

Pakpen Personel Alımı ve İş İlanları

Pakpen zaman zaman resmi sitesinden açık pozisyonları paylaşmakta ve çeşitli kariyer sitelerinden iş ilanları yayımlamaktadır. Pakpen fabrikasında veya Pakpen bölge müdürlüklerinde çalışmak isteyen adaylar Güncel İş İlanlarını takip ederek başvuru yapmaktadırlar. Bu iş ilanları zaman zaman yayımlansa da yoğun başvuru nedeni ile işe alım sürecinde zorluk yaşanmaktadır. Sizlere en etkili başvuru yapma yöntemini anlatarak diğer adaylardan nasıl sıyrılabileceğinizi ve işe alımda nasıl ilk sıralara yerleşebileceğinizi tarif edeceğiz.

Pakpen insan kaynakları işe alım sürecinde adayların niteliklerine, meslek gruplarına ve yetkinliklerine dikkat ederek işe alım yapar. Pakpen Temel Politikalarına uyum sağlayabilecek, İşlevsel politikaları ile eş zamanlı çalışabilecek adayları işe alım yapmaktadır. Pakpen şirketi yaşadığımız yüzyılın şirketler için en önemli kriter ve başarı kaynağının ”insan” olduğunun bilincinde olan bir şirkettir. Bu sebeple çalışanlarına değer veren ve önemseyen şirket çalışanlarının mutluluğunun performansına etkisi olduğunun bilinci ile topluluğu yönetir.

Pakpen Güncel İş İlanları ve Açık Pozisyonlar
  • Forklift Operatörü
  • Pvc Doğrama elemanı
  • Mekanik Bakımcı
  • İmalat Elemanı
  • Pvc Ustası
  • Montaj Ustası
  • Alüminyum Kaynakçısı

Nasıl İş Başvurusu Yapmalıyım?

Bir çok aday başvuru yapmak için kariyer sitelerinde Pakpen şirketinin iş ilanlarını takip ederek yayımlandığı zaman başvuru yapar. Bu bir seçenek olsa da yüksek başvuru sayısı ile adayların alım kontenjanından yararlanamadığı zamanlar yoğunlukta olmaktadır. Size anlatacağımız yöntem ile Pakpen İnsan Kaynaklarının başvuru havuzuna öz geçmişinizin iletilmesini ve ihtiyaç anında işe alım yapıla bilmenizi sağlayacağız. Öncelikle bildiğiniz Kariyer sitelerini unutun! Evet yanlış duymadınız herhangi bir kariyer sitesini kullanmak yerine Pakpen şirketinin resmi sitesini kullanacağız.

Bir çok şirket kariyer sitelerinden işe alım yaparken bazı şirketler ise hem kariyer sitelerine ilan verebilmekte hem de sitesinde oluşturduğu kariyer bölümü ile iş arayan adaylara bir seçenek sunmaktadır. Pakpen bu şirketlerden birisidir. Size vereceğimiz link ile Pakpen şirketine Genel başvuru yapabilirsiniz. İster önceden Cv hazırlayın isterseniz açılan sayfada bulunan iş başvuru formunu doldurun seçim sizin! Başvuru yaptıktan sonra arkanıza yaslanın ve öz geçmişinizi İnsan kaynaklarının incelemesini bekleyin. Hepsi bu kadar linke iş başvurusu yazan kısma tıklayarak ulaşabilirsiniz. Pakpen Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/pakpen-personel-alimi/

Yorum Yaz