Tetaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkemizde bir çok alanda üretim yapan Tetaş Personel alımı yapılacağını duyurdu. Artan faaliyet alanlarının yanı sıra eleman ihtiyacı doğan Tetaş’ta çalışacak işçiler aranmakta. Yazımızda Tetaş firmasına iş başvurusunu nasıl yapabileceğinizi ve Tetaş Şirketi hakkında detaylı bilgi vererek çalışabileceğiniz pozisyonları aktaracağız…

Tetaş İnsan Kaynakları

Tetaş Firması 1982 yılından beri ülkemizde bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Konfeksiyon makineleri sektöründe faaliyet amacı ile İstanbul’da kurulan Tetaş o zamandan bu zamana iş hacmini genişleterek farklı sektörlerde farklı hizmetler vererek büyümesini sürdürmüştür. Günümüzde ise müşteri memnuniyeti sağlamak için her geçen gün çağdaş hizmet sunmak için çalışan Tetaş Personellerini de bu doğrultuda eğitmekte ve geliştirmektedir.

Misyon ve Vizyonu itibari ile çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini sağlamada başarılı bir şirket olma hedefinde ilerleyen Tetaş müşterilerine uluslararası standartta ve kalitede ürünler sunmak için çabalamaktadır.

Tetaş Firması Faaliyet alanları: 

 • Tekstil Makinaları,
 • Tekstil Pastal Kağıtları ve Dijital Baskı Kağıtları,
 • Konfeksiyon Makinaları,
  Kırtasiye & Ofis Malzemeleri,
 • Tasarım / Desen / Kalıp ve Üretim Programları,
 • Tekstil ve Konfeksiyon Sarf Malzemeleri ve Yedek Parça Aksesuarları,
 • Ayakkabı Makinaları ve Sarf Malzemeleri,
 • Modelhane ve Kesimhane,
 • Mobilya Sarf Malzemeleri,
 • İş ve İstif Makinaları,
 • Kumaş Etiketleri ve Termal Flekso Etiket Baskı Makineleri,
 • Ev Tipi Dikiş Manineleri

Bu sektörde özellikle çevre mühendisleri, kimya mühendisleri, makine mühendisleri, satışpazarlama bölümünde çalışacak olan kişiler ve ofis çalışanlarının yanında teknik eleman, Tekstil Elemanı olarak işe alınacak ve yetiştirilecek pek çok kişi için istihdam sağlanmaktadır.

Tetaş Grup Firmaları: VENÜS Giyim, TEPAŞ Tekstil, TE Sigorta, Yatırım Leasing, Strateji Faktoring, TEC Tekstil-Etiket.

Tetaş Personel Alımı ve İş İlanları

Tetaş firması bir çok alanda bir çok departmana personel alımı yapmaktadır. Tetaş şirketi Deneyimli, Yeni mezun ve deneyimsiz adaylara iş imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Öğrenciler için Staj programları da mevcuttur. Staj yapmak isteyen öğrenciler Tetaş Firmasına staj başvurusu yapabilirler. Tetaş İnsan kaynakları çalışanlar için kariyer eğitimleri vermekte ve çalışanlarını kariyer yolculuklarında eğitmeyi amaçlamaktadır. Yetkinliği yüksek bir ekip oluşturma amacı ile hareket eden Tetaş İnsan Kaynakları bu doğrultuda işe alınan adaylar da nitelikli personeller ile Yetkin bir ekip oluşturma hedefiyle hareket etmektedir.

Tetaş Firmasında iş başvurusu yapmak için vereceğimiz linke tıklayarak öz geçmişinizi doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz öz geçmiş direkt Tetaş insan kaynaklarına iletilir ve değerlendirme sonucunda uygun bulunursanız mülakata çağrılarak görüşme yaparsınız. Uygun bulunmanız halinde iş başlangıcı yapabilirsiniz. Tetaş firmasına iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tetas-personel-alimi/

Yorum Yazın